Контрольница• 09 ноября 2025
Днепр, что-то теряю оптимизм
Всю войну как то настраивала себя на оптимизм, а сейчас просто трусит от страха… как думаете, какие перспективы у нашего города? Тема не для срача, просто поговорить, не могу взять себя в руки
MarinaMiropolskaya• 09 ноября 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
Куди він по вашому дінеться? За статистикою загинути в аварії більше шансів ніж від обстріла. Скоро в Москві буде блекаут. Фламінго вже літають.
Удалено администрацией...
Your Sweetheart• 09 ноября 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
Скільки ще поляже наших воїнів,якщо є така можливість,давайте всі писати петиції про заморозку війни,АБО ВОЄННОГО СТАНУ
Треба і давно
ВалюШок-d20a• 09 ноября 2025
Знаете,я в Чернигове я держалась долго дрон взорвался в метровста от меня,сейчас нервы ни к черту.Остановите эту грёбаную перестрелку на убой с двух сторон
ВетерВполе• 09 ноября 2025
Ответ длякосмея
Все добре? Поїдьте в Суми чи Херсон і подивіться, як все добре в Україні.
Ви точно зараз не в Україні.
А вы с РФ
ВалюШок-d20a• 09 ноября 2025
Ответ дляlilul990
Як? Тільки через окупацію кацапами
Удалено администрацией...
Маска-0b9f• 09 ноября 2025
Ответ для100pudov
Вам адресу підказати?
Білий дім тчк Трампу тчк Донні твій друган - хуйло, він тебе розвів тчк Чекаю на Томагавки і заморозку війни тчк Привіт Маланці
Банкова тчк Зеленському від Донні тчк.А ти що думав тчк,що це ти нас розвів тчк?Зелений ще тчк
ВалюШок-d20a• 09 ноября 2025
Ответ дляlilul990
Якшо критична кількість уйде в сзч і наші втрати перевищать обсяги мобілізації, то вас просто окупують кацапи і все закінчиться
Або почнеться - нова мобілізація, з боку кацапні. Для війни з європою
Пускай все закончится,любой ценой,я за
Your Sweetheart• 09 ноября 2025
Ответ дляlilul990
Та так і буде
Тільки без того другого вашого абзацу брєдового
Не знаю, автор. Покровськ кацапи майже взяли за рік часу з сотнями тисяч втрат убитими і раненими. Чи є у путіна ще стільки ж на Дніпро? Чи навіть на Павлоград... при тому що це не єдина точка кипіння
Чи є у нас стільки ж завзяття як у 2022? Питання. Європі пора вмішатись - така моя думка
Англіки не зря сказали шо готові взяти участь. Блефують звичайно. Але видно знають що ситуація не айс...
Your Sweetheart• 09 ноября 2025
Ответ дляlilul990
Треба буде візьмуть
Візьмуть, все що треба
Your Sweetheart• 09 ноября 2025
Ответ дляlilul990
Ой ну канєшна. Путін просто хоче донбас і захистити права рускаязичних. Ваш дорогий благадєтєль
Він отримає Донбас
Рік-півтора
І отримає
А ви і далі будете миздіть тут всяку куйню
Шкода , що навряд чи щось поміняється
Рік-півтора
І отримає
Шкода , що навряд чи щось поміняється
ВалюШок-d20a• 09 ноября 2025
Ответ дляlilul990
Ви дурна людина. Просто виїдьте та й все
у меня мама старенькая у меня оч много чего.и это моя родина,моя земля,лилу ты дурна сама
Ответ дляYour Sweetheart
Він отримає Донбас
Рік-півтора
І отримає
Шкода , що навряд чи щось поміняється
Рік-півтора
І отримає
Шкода , що навряд чи щось поміняється
Отримає якою ціною? Поваленої економіки і демографічної ями? 37 відсотків населення це чоловіки в росії. Для такої країни це критично низька цифра.
Даже якшо путін дійде до Берліна, росія по дорозі розвалиться
Your Sweetheart• 09 ноября 2025
Ответ дляlilul990
За нашу економіку переживайте
Розвалиться, так
У ваших снах
От завтра уже
Розвалиться, так
У ваших снах
От завтра уже
Your Sweetheart• 09 ноября 2025
Ответ дляlilul990
Нема там купи мяса, це брєд старого кгбешніка
У нас нема уже ні м´яса, ні людей, ні коней
Маска-0b9f• 09 ноября 2025
Ответ дляlilul990
Это точно.Европу завоевать у рашиков есть силы,а Павлоград нет.Сдаваться будут.
Your Sweetheart• 09 ноября 2025
Ответ дляlilul990
У нас немає економіки. Ми все втратили, нам у цій війні нема шо втрачати
Залишки людей і територій це для вас такч, фігня якась?
Треба воювать аби воювать?
ВалюШок-d20a• 09 ноября 2025
Ответ дляlilul990
Виїдьте на якийсь час. Замість того шоб бажати російської окупації
Не выеду,что будет,то будет