Контрольница• 09 ноября 2025

Днепр, что-то теряю оптимизм

Всю войну как то настраивала себя на оптимизм, а сейчас просто трусит от страха… как думаете, какие перспективы у нашего города? Тема не для срача, просто поговорить, не могу взять себя в руки
Your Sweetheart• 09 ноября 2025
Ответ дляlilul990
У Європі 500 млн населення, 80 млн Німеччина, 10 відсотків виявили готовність захищати країну, це 8 млн чоловіків проти 2, максимум 3 млн кацапів

Путін їде тільки на брехні, яку ви хаваєте
Більше статистики , я хочу більше
lilul990• 09 ноября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
Залишки людей і територій це для вас такч, фігня якась?
Треба воювать аби воювать?
Да
Your Sweetheart• 09 ноября 2025
Ответ дляlilul990
Да
Удалено администрацией...
lilul990• 09 ноября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
Більше статистики , я хочу більше
Путіна затягують у капкан. Він ідіот. Європа об´єднана сильніша за нього в 10 раз. І за сша тоже. Тому він своїх агентів всюди понатикав
Your Sweetheart• 09 ноября 2025
Ответ дляlilul990
Удалено администрацией...
lilul990• 09 ноября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
Удалено администрацией...
Та то ваша робота - розповсюджувати методички кремля про їхню нев´єбєну силу і лякати всіх пасєйдонами

Нормальні люди кгбешній брехні давно не вірять

Не буду вам мішать
Your Sweetheart• 09 ноября 2025
Ответ дляlilul990

Не буду вам мішать
Удалено администрацией...
lilul990• 09 ноября 2025
Шо ви там за бєлібєрду пишете шо вас труть?

Путін і про Україну розказував, що її не буде бажаючих захищати.

Це старе муділо, яке взагалі не розуміє ні Україну, ні Європу і думає шо воно саме умне
Vesy• 09 ноября 2025
Ответ дляlilul990

А при чем тут немцы к Украине и конкретно к Покровску? И не забывайте, в Украине тоже добровольцев было много вначале. Через год они закончились
lilul990• 09 ноября 2025
Ответ дляVesy
Добровольців всюди однаково. У кожній країні їх однаковий процент. А таких країн у Європі греблю гати. Путін же зі своїми ідіотами уже закінчується.
Vesy• 09 ноября 2025
Ответ дляlilul990
Нет, не всюду. И пока не коснулось их, могут что угодно говорить. Так каким боком немцы с их добровольцами к Украине?
lilul990• 09 ноября 2025
Ответ дляVesy
Всюди. Однакова кількість пасіонаріїв і добровольців

Можете вірити в брєд путіна шо всі європейці потікають. Я не проти. Це навіть краще

Якшо путін сам у це повірить і як всігда нападе непідготовлений. Найкраще шо ми могли отримати в цій ситуації - цього придурка на посту президента росії. У нього шо кадрова політика, шо війна - один провал за другим. Цей далбайоб подарунок долі для тих хто мріє про розвал росії
Vesy• 09 ноября 2025
Ответ дляlilul990

Зачем вы мне это все пишите? Я у вас другое спрашивала
lilul990• 09 ноября 2025
Ответ дляVesy
Не до України, а до військ нато німці. Чи ви думаєте Європу війна обійде стороною?
Vesy• 09 ноября 2025
Ответ дляlilul990
Вы ж спорить о другом начали и съехали 😂 Закончили громкими фразами
Vikki• 09 ноября 2025
Ответ дляЖелезобетон
за нагнетание. Живут, работают, полный город людей
И детки спят спокойно,да
Vikki• 10 ноября 2025
Ответ дляДваДваВісім
неужели вы не понимаете что мы уже окупированы ’нашей властью’ все остальное вопрос времени ,уже мы без света и газа а зимы еще не было..
Посмотрите на реакции под вашим постом

Вот и все,каждый народ заслуживает своих правителей,ничего странного что эти овцы поддерживают гопоту у власти
Vikki• 10 ноября 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
Те кто не собирается сдаваться,во что вы верите.Или на что вы надеетесь
Как найти что?
Зеоя же сказал, пуйло скоро умрет
Инфа сотка
df364tye3• 10 ноября 2025
Ответ дляТам-тарарам
Как же Харьков до сих пор стоит?)
кому мы нужны ,,,
тупиковый миллионник ,,,
всех интересует только одесса и киев ,,,
как сказал келог ,,, в киеве нет пророссийской власти , значить украина побеждает ,,,
наш харьков не кому , не ,,,
Contento• 10 ноября 2025
Никто точно не скажет какие перспективы у Днепра.
Еленнн• 10 ноября 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
З якою швидкістю вони до нас дійдуть? Років через 15? Завтра маленькі ялинки буду саджати. Красунями стануть через 10 років.
в Покровську також рози сажали...
Katya_• 10 ноября 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
Краще б енергетику захищали і армію забезпечували
Olga_72• 10 ноября 2025
Ответ дляKatya_
Ви хочете щоб 50 річна жінка, замість того щоб купити розсаду ялинок і за свій рахунок висаджувала їх за парканом, пішла енергетику і армію захищати? Я розумію що війна, Але це не повод отак тупити і перекладати свою особисту безвідповідальність на жінок передпенсійного віку.