Контрольница• 09 ноября 2025
Днепр, что-то теряю оптимизм
Всю войну как то настраивала себя на оптимизм, а сейчас просто трусит от страха… как думаете, какие перспективы у нашего города? Тема не для срача, просто поговорить, не могу взять себя в руки
Your Sweetheart• 09 ноября 2025
Ответ дляlilul990
У Європі 500 млн населення, 80 млн Німеччина, 10 відсотків виявили готовність захищати країну, це 8 млн чоловіків проти 2, максимум 3 млн кацапів
Путін їде тільки на брехні, яку ви хаваєте
Більше статистики , я хочу більше
Your Sweetheart• 09 ноября 2025
Ответ дляlilul990
Путіна затягують у капкан. Він ідіот. Європа об´єднана сильніша за нього в 10 раз. І за сша тоже. Тому він своїх агентів всюди понатикав
Удалено администрацией...
Your Sweetheart• 09 ноября 2025
Ответ дляlilul990
Та то ваша робота - розповсюджувати методички кремля про їхню нев´єбєну силу і лякати всіх пасєйдонами
Нормальні люди кгбешній брехні давно не вірять
Не буду вам мішать
Удалено администрацией...
Ответ дляlilul990
А при чем тут немцы к Украине и конкретно к Покровску? И не забывайте, в Украине тоже добровольцев было много вначале. Через год они закончились
Ответ дляVesy
Добровольців всюди однаково. У кожній країні їх однаковий процент. А таких країн у Європі греблю гати. Путін же зі своїми ідіотами уже закінчується.
Ответ дляlilul990
Нет, не всюду. И пока не коснулось их, могут что угодно говорить. Так каким боком немцы с их добровольцами к Украине?
Ответ дляVesy
Всюди. Однакова кількість пасіонаріїв і добровольців
Можете вірити в брєд путіна шо всі європейці потікають. Я не проти. Це навіть краще
Якшо путін сам у це повірить і як всігда нападе непідготовлений. Найкраще шо ми могли отримати в цій ситуації - цього придурка на посту президента росії. У нього шо кадрова політика, шо війна - один провал за другим. Цей далбайоб подарунок долі для тих хто мріє про розвал росії
Ответ дляlilul990
Зачем вы мне это все пишите? Я у вас другое спрашивала
Ответ дляДваДваВісім
неужели вы не понимаете что мы уже окупированы ’нашей властью’ все остальное вопрос времени ,уже мы без света и газа а зимы еще не было..
Посмотрите на реакции под вашим постом
Вот и все,каждый народ заслуживает своих правителей,ничего странного что эти овцы поддерживают гопоту у власти
Ответ дляKatya_
Краще б енергетику захищали і армію забезпечували
Ви хочете щоб 50 річна жінка, замість того щоб купити розсаду ялинок і за свій рахунок висаджувала їх за парканом, пішла енергетику і армію захищати? Я розумію що війна, Але це не повод отак тупити і перекладати свою особисту безвідповідальність на жінок передпенсійного віку.