ДаЗдраПерма• 09 ноября 2025

Дайте мне по щекам, я не верю - свет завтра будет всего 3 часа!

ПлакалаВАвто• 10 ноября 2025
Ответ дляЯниЯ
А что там на Западной ? Опять никаких отключений?
Им не надо, они хорошие
Слобожаночка• 10 ноября 2025
На ТЕЦ 0 генерации. Почему мы бьём по МТЗ, апо их ТЕЦ не бьём?
Слобожаночка• 10 ноября 2025
Ответ дляСекс-Бомба
Нормально так...
В нас вчора суммарно не було світла 9 годин, сьогодні 13, завтра 12 годин відключень.
Львів шикарно живе...
Західні ТЕЦ ще цілі, вони діляться з нами.
Пухнасті штани• 10 ноября 2025
Ответ дляСлобожаночка
Били
Але не до всіх достаємо. У Вороніж, Белгород, але для пуйла ці регіони мусор
Нам тільки зараз дозволили.
муха в кедах• 10 ноября 2025
Ответ дляСлобожаночка
Потому что бойня торговая.
Кому-то (подумайте кому) кацапская нефть мешает. ТОчно не нам
Пухнасті штани• 10 ноября 2025
Читаю тему, розумію, що наш дім таки ще добре готувався.
Ми закупали з 2023 року інвектри і акуми, один генератор. В нас Є світло верхне освітлення, вода , опалення, не працюють тільки ліфти, це 17 поверхівка Київ
В передмісті Жк подруги, теж Осбб закупили приблуди різні, і вода, опалення є.
На квартиру Аналог еко фло тягне на освітлення.
Тобто менш репетує, хто готувався. Нажаль більш незахищені пенсіонери в старих домівках, але там хоч газ є.
Ми пару родинам, люди одинокі , подарували лед лампи, щоб хоч світло було, але звоню нагадую заряджати.
Так ось, якщо у вас є можливість допомоги соціально незахищеним - робіть. Треба якось гуртуватися.
Пухнасті штани• 10 ноября 2025
Щодо злоби до інших міст, міряння графіками, не там злодія шукаєте.
Світ несправедливий, розраховувати треба на себе і своїх рідних, а як купите якусь лампу , ті що 200-250 грн вартували, для пенсіонера - то вам добро піде. Підтримувати треба один одного, а не зуби точити.
ЖивунаБагамах• 10 ноября 2025
Ответ длябарабанщица
У нас электроплита. Суки,ненавижу всех ! Причастных к отключению света
А до хуйла як ставитеся? Чи він не причетний до відсутності світла?
барабанщица• 10 ноября 2025
Ответ дляЖивунаБагамах
Читати і опановувати прочитане вмієте? Там написано ’усіх причетних’.
Капитошечка• 10 ноября 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Девочки, а если кипяток нужен, что делаете?
У меня сейчас большой термос со стеклянной колбой (он дольше держит температуру) заливается кипятком как только появляется свет.

Есть туристическая газовая плитка.
Но я к ней не могу никак приспособиться.
Чаще пользуюсь подогревом на свечах-таблетках (или жидкая свечка - она не даёт копоти).
Я уже как то выкладывала фото своей конструкции. Размещу ещё раз.
Свисток ля-минор• 10 ноября 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
А вода в термосе дейсвительно достаточно горячая, чтобы чай или кофе заварить? Я думала, это больше для тёплой еды.
Так, якщо термос нормальний, добу спокійно тримає. Хоча я в один відразу каву заварю і без проблем) він у мене ще з давніх часів - для прогулянок в парках. Тепер от виручає
Свисток ля-минор• 10 ноября 2025
Ответ длябарабанщица
У мене теж. Тому давно балон і плитка. Що мені з цих емоцій, їжа з´явиться?
Пухнасті штани• 10 ноября 2025
Ответ дляСвисток ля-минор
Порепетуєтє на форумі і стане легше готувати
Отож
Свисток ля-минор• 10 ноября 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ага.Всем.И детям маленьким, и и нвалидам лежачим.Пахать, пока не сдохнешь.Чтоб ’ до последнего’ наступило быстрее.
Не знаю, щодо інвалідів, але дітям якраз всерівно. За тих мають дбати дорослі, от їм уже є різниця.
Скоро_вчера• 10 ноября 2025
Ответ дляСвисток ля-минор
Удалено администрацией...
Девочки, а чего стесняемся и ботов не баним ? Давайте дружно их зачищать сразу при выявлении. Поехали
Герцогиня• 10 ноября 2025
Ответ длямуха в кедах
Потому что бойня торговая.
Стесняюсь спросить, а откуда у нас дизель?
Герцогиня• 10 ноября 2025
Ответ дляЩебетушка
Всё по накатанной схеме, сейчас народ ’помаринуют’ без света, а там тариф поднимут и никто не пикнет. Кстати текущий тариф утвержден до апреля 2026 года) В прошлые блекауты у нас был переизбыток э/э, наши Европе продавали, а народ летом в +40 и больше охеревал от ’удовольствия’. Такая она, смарагдовая пєрємога...
Не, ну совсем уже сову на глобус не надо тянуть. Естественно переизбыток и естественно продают. Между прочим за валюту. Проблема не с генерацией, а с передачей э/э, ее нельзя ведрами носить, как это не удивительно, поэтому либо продавать, либо гасить к чертям АЭС
Кролик с моноклем• 10 ноября 2025
Ответ дляПухнасті штани
Ну вот мы готовились. Вчера даже третью зарядную станцию заказала. Что толку если при включении напряжение не дает ничему нормально работать. Сегодня дали свет с 5 до 8 утра. Стабильное напряжение было с 7.55 до 8.00. Потом свет выключили. Стабилизаторы дело дорогое и уродливое без наличия топочной.
Колупалочка• 10 ноября 2025
Ответ дляЩебетушка
Вы можете привести какие-то факты? Откуда вы это знаете? Я без стеба. Просто если это ваши предположения - это одно, если есть факты - это уже другое.
Області пітьми• 10 ноября 2025
Я поки так сяк нормально. Мені, головне, ноут та павербанк. Працюю з дому, тому пропилососити чи випрати білизну встигаю. Пару вечорів вимикали світло о 19-19.30, то я спать лягаю. )) Воду набираємо завчасно, індивідуальне газове опалення. Над покупкою екофлоу чи чогось подібного тільки думаю.
Дайте подуться• 10 ноября 2025
Ответ дляСвисток ля-минор
Странно, у меня той же фирмы и ни фига не держит, как это у вас держит сутки кипяток
Свисток ля-минор• 10 ноября 2025
Ответ дляДайте подуться
Ну не кип´яток, 70 градусів. Хз, але воно працює, то й нічого міняти.
АлександраА• 10 ноября 2025
Ответ дляОбласті пітьми
З індивідуальним газовим опаленням, якщо це сучасний котел, то я б радила, таки, якусь зарядну станцію придбати, яка той котел зможе заживити.
Просто з досвіду: ми восени 22 року купили, про всяк випадок, невелику. А в грудні, в морози, в нас відрубили світло на чотири доби. То, на вечір другої доби стало відчутно прохолодно в квартирі. Якби не станція - не знаю що б було за чотири доби.
Та_все_ок_будет• 10 ноября 2025
Ответ дляЭлектричка
На росії тепер таке життя. А що ви чекали?
Так им и надо, пусть спасаются у нас, у нас все есть - тепло, вода, всет, мы потужнi
Свекруня• 10 ноября 2025
Ответ дляСлобожаночка
Ну наверное пока мы разобьем 5% , сами будем уже в полной темноте.
Області пітьми• 10 ноября 2025
Ответ дляАлександраА
Я більше розглядаю станцію, щоб працювати, не перемикатися по сто разів з ноута на ноут.
А для газового котла мені взагалі не треба електрика.
КАПСЛОЧНИЦА• 10 ноября 2025
И?
У нас два дня подряд практически так, Киев )
Выжили. Сегодня типа по графику 11 часов будет свет только.
ЯниЯ• 10 ноября 2025
Ответ дляСлобожаночка
Вранье !

💡Станом на ранок 10.11.2025 в Україні залишилося три з восьми частково працюючих ТЕС, тоді як раніше їх було 15:
▪️Бурштинська ТЕС
▪️Криворізька ТЕС
▪️Слов’янська ТЕС
❗️Якщо ворог завдасть удару по цих останніх ТЕС, Україна залишиться без основної генерації.

До 2014 року в Україні було п’ятнадцять ТЕС, однак після 2014 року частину з них захопила рф, наразі ці ТЕС не під´єднанні до нашої енергосистеми та майже усі зруйновані.
Дама с заначкой• 10 ноября 2025
Ответ дляКапитошечка

Есть туристическая газовая плитка.
Ну, пзц, приплыли.
Осталось только выйти во двор и начинать разжигать костры. И самое печальное - многие благодарственно подмахивают всему этому лютому пзцу.

З.Ы. Днепр, свет не выключали, тепло есть, но при этом, глядя на волшебных, с нездоровым оптимизмом приспосабливающихся к этому средневековью, становится чертовски грустно.
Дама с заначкой• 10 ноября 2025
Ответ дляКролик с моноклем
У кого есть средства на все эти дорогостоящие приблуды (генераторы, EcoFlow), давно закрыли вопрос с э/э.
И советы купить зарядные станции сродни тому, что я буду недоумевать, почему пенсионер не покупает iPhone 17, а юзает 10-ый год старый кнопочный тел - дескать, какой дремучий....почему люди носят синтетические тряпки, когда есть Loro Piana и Гуччи.