Попадалочка• 10 ноября 2025
Зробила собі подаруночок на ДН
як вам?)
Попадалочка
• 10 ноября 2025
Ответ длямаска Ілона
А мыть не нужно стенки изнутри, грунт промывать? У меня был в детстве, фу, намучилась.
стінки можна витерти, або пару сомів завести - вони здоблятт це за вас. грунт діставати категорично не треба, там же рослини))
Пффф 100%• 10 ноября 2025
Ответ дляМайская киска
С днём рождения 🌹
Мне аквариумы и рыбки очень нравятся, но у других, не у меня дома☺️
От і я можу помилуватися ними 5-7 хв і на цьому все. Гарно, красиво, але собі точно не хочу. Хоча знаю, що рибки заспокоюють і навіть підвищують концентрацію уваги при навчанні
маска Ілона• 10 ноября 2025
Ответ дляПопадалочка
Та ну, у нас сомы не справлялись и скребки всякие тоже. Да и воду менять нужно было. А растения вынимаются и садятся обратно и все прекрасно.
Пффф 100%• 10 ноября 2025
Ответ дляdulenok
На 20 авторских литров и свет, и подогрев есть на Юсб. Я так петушка грела. Сами без света и еды, зато рыба с иллюминацией и теплом😆
Я в цьому нічого не тямлю, але якщо автор буде їх підтримувати, гріти та світити, то пощастило рибкам
Попадалочка
• 10 ноября 2025
Ответ длямаска Ілона
так тому у вас і водорослі перли (це то шо на стінках), бо ви не давали екосистемі устаканитись і весь час в неі лізли.
дівчата, хто хоче, але думає, що це муторно і тре багато возитись - ну, ні, воно потребує мінімум зусиль. але за умови, що ви перед тим, як щось купити-завести почитаєте МАТЧАСТЬ. от на це дійсно треба час щоб вникнути і хоч трохи розібратись. а в іншому випадку так, ви отримаєте постійний головний біль і мутну воду з мертвими рибами
Пасти Ла• 10 ноября 2025
Ответ дляПопадалочка
півгодини на тиждень - воду трохи підмінить, фільтр сполоснуть, добрив підлить. і 1 хв на день - погодувать
А, ну, то вообще супер. В мене ніколи не було акваріуму, тому не в курсі, хтось колись казав, що гемор і я запамятала це.
Пекельнi Борошна• 10 ноября 2025
Подкармливаете глоссостигму? Не маловато ей света? У вас сложные растения для новичка))))
маска Ілона• 10 ноября 2025
Ответ дляПопадалочка
Да не, все там устаканивалось. Это был аквариум брата и я его мыла когда рыб не было уже видно). Жалко было. 120 литров. Короче, никогда больше.
Я Вас не боюся• 10 ноября 2025
Ответ дляПочемучечка
Упасібоже
Первая мысль))))
Оно то классно, если просто смотреть на него. Но ухаживать.......
Цікавий писочок• 10 ноября 2025
Ответ дляПопадалочка
у мене молодшій 5 років, вона вгробила вже 2х джунгариків((
На черзі риби
Попадалочка
• 10 ноября 2025
Ответ дляЦікавий писочок
На черзі риби
ні, риби під моєю опікою, роняти риб, як хомяка, вона не зможе
Цікавий писочок• 10 ноября 2025
Ответ дляПопадалочка
Рибок легко можна перегодувати, хіба що замок повісити.
В подруги діти навіть автоматичну кормушку обійшли
Качка в тапцях• 10 ноября 2025
Нет, не в наших реалиях. Смотрела за соседскими несколько недель, регулярно вверхбрюшных вылавливала и смывала в унитаз. А сейчас то света нет, то воды. Мученики.
Попадалочка
• 10 ноября 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
це не глоссостігма, це хз шо, виросло з насіння, купленого на алі))
і я не новачок))
Я_з_Франека• 10 ноября 2025
Ответ дляПопадалочка
Зробіть будь ласка тему через 3 місяця і пів року. Мені просто цікаво, як ваші пару сомиків зроблять чистоту
Я_з_Франека• 10 ноября 2025
Ответ дляПопадалочка
Мат. Частина це купувати великий акваріум з дорогим обладнанням та поставити не на сонячній стороні. Рибки та все інше це копійки.
Інакше - повний геморой
Попадалочка
• 10 ноября 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Інакше - повний геморой
матчастина - я маю на увазі знання і розуміння процесів щодо авкиибудь-якого розміру. але чим вона більша - тим інертніша, тим більше помилок ’переварить’, це правда
Я_з_Франека• 10 ноября 2025
Ответ дляПопадалочка
В мене був маленький акваріум на літрів 40 чи 80, вже не пам´ятаю.
Але обладнання не спавлялося чистити воду. Плюс місця не було в темноті. Потрібно було дороще обладнання, але я передумала. І так люблю дивитися на акваріуми, але собі лиш в випадку коли буде дуже багато лишніх коштів
Області пітьми• 10 ноября 2025
Были с мужем у нас рыбы и 200л аквариум. Это тяжелый труд. Если кто-то будет чистить и ухаживать, супер, но самим...Рыбы классно, но со светом сейчас беда и с ними будет тоже. У нас поумирали в 22 году, когда подолгу отключали свет. У нас были большие астронотусы, малавийцы, акара. Они очень красивые.
ДолькиКабана• 10 ноября 2025
У мужа на 200л был на работе, он им занимался, рыбок покупал, обменивался с такими же любителями, чистил....10 лет ухаживал, пока уззкие твари не расхерачили его работу и аквариум вместе со всем(((
Божий одуванчик• 10 ноября 2025
Ответ дляПопадалочка
Краще теодоксусів заведіть, це такі равлики. Вправляються краще сомів. Та саме головне - баланс. Тоді обростань не буде.