Попадалочка• 10 ноября 2025

Зробила собі подаруночок на ДН

як вам?)
автор Попадалочка • 10 ноября 2025
Ответ длямаска Ілона
А мыть не нужно стенки изнутри, грунт промывать? У меня был в детстве, фу, намучилась.
стінки можна витерти, або пару сомів завести - вони здоблятт це за вас. грунт діставати категорично не треба, там же рослини))
Пффф 100%• 10 ноября 2025
Ответ дляМайская киска
С днём рождения 🌹
Мне аквариумы и рыбки очень нравятся, но у других, не у меня дома☺️
От і я можу помилуватися ними 5-7 хв і на цьому все. Гарно, красиво, але собі точно не хочу. Хоча знаю, що рибки заспокоюють і навіть підвищують концентрацію уваги при навчанні
dulenok• 10 ноября 2025
Ответ дляПффф 100%
Гарний 🐟 🐠
Але як його підтримувати, коли світло постійно вимикають?
На 20 авторских литров и свет, и подогрев есть на Юсб. Я так петушка грела. Сами без света и еды, зато рыба с иллюминацией и теплом😆
маска Ілона• 10 ноября 2025
Ответ дляПопадалочка
Та ну, у нас сомы не справлялись и скребки всякие тоже. Да и воду менять нужно было. А растения вынимаются и садятся обратно и все прекрасно.
Пффф 100%• 10 ноября 2025
Ответ дляdulenok
Я в цьому нічого не тямлю, але якщо автор буде їх підтримувати, гріти та світити, то пощастило рибкам
ЛЮБА• 10 ноября 2025
Ответ дляПочемучечка
Упасібоже
Полностью поддерживаю!
автор Попадалочка • 10 ноября 2025
Ответ длямаска Ілона
так тому у вас і водорослі перли (це то шо на стінках), бо ви не давали екосистемі устаканитись і весь час в неі лізли.

дівчата, хто хоче, але думає, що це муторно і тре багато возитись - ну, ні, воно потребує мінімум зусиль. але за умови, що ви перед тим, як щось купити-завести почитаєте МАТЧАСТЬ. от на це дійсно треба час щоб вникнути і хоч трохи розібратись. а в іншому випадку так, ви отримаєте постійний головний біль і мутну воду з мертвими рибами
Пасти Ла• 10 ноября 2025
Ответ дляПопадалочка
півгодини на тиждень - воду трохи підмінить, фільтр сполоснуть, добрив підлить. і 1 хв на день - погодувать
А, ну, то вообще супер. В мене ніколи не було акваріуму, тому не в курсі, хтось колись казав, що гемор і я запамятала це.
Пекельнi Борошна• 10 ноября 2025
Подкармливаете глоссостигму? Не маловато ей света? У вас сложные растения для новичка))))
маска Ілона• 10 ноября 2025
Ответ дляПопадалочка

Да не, все там устаканивалось. Это был аквариум брата и я его мыла когда рыб не было уже видно). Жалко было. 120 литров. Короче, никогда больше.
Я Вас не боюся• 10 ноября 2025
Ответ дляПочемучечка
Упасібоже
Первая мысль))))
Оно то классно, если просто смотреть на него. Но ухаживать.......
Цікавий писочок• 10 ноября 2025
Ответ дляПопадалочка
у мене молодшій 5 років, вона вгробила вже 2х джунгариків((
На черзі риби
Треба ось так• 10 ноября 2025
мне лично от рыбок никаких эмоций...
автор Попадалочка • 10 ноября 2025
Ответ дляЦікавий писочок
На черзі риби
ні, риби під моєю опікою, роняти риб, як хомяка, вона не зможе
Цікавий писочок• 10 ноября 2025
Ответ дляПопадалочка
Рибок легко можна перегодувати, хіба що замок повісити.
В подруги діти навіть автоматичну кормушку обійшли
Качка в тапцях• 10 ноября 2025
Нет, не в наших реалиях. Смотрела за соседскими несколько недель, регулярно вверхбрюшных вылавливала и смывала в унитаз. А сейчас то света нет, то воды. Мученики.
wolfhits@• 10 ноября 2025
Класний подаруночок, хай радує Вас завжди🌷
автор Попадалочка • 10 ноября 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
це не глоссостігма, це хз шо, виросло з насіння, купленого на алі))
і я не новачок))
Я_з_Франека• 10 ноября 2025
Ответ дляПопадалочка
Зробіть будь ласка тему через 3 місяця і пів року. Мені просто цікаво, як ваші пару сомиків зроблять чистоту
Я_з_Франека• 10 ноября 2025
Ответ дляПопадалочка

Мат. Частина це купувати великий акваріум з дорогим обладнанням та поставити не на сонячній стороні. Рибки та все інше це копійки.
Інакше - повний геморой
Я_з_Франека• 10 ноября 2025
Але автор, я рада за вас. Це чудово, коли мрії збуваються
автор Попадалочка • 10 ноября 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Інакше - повний геморой
матчастина - я маю на увазі знання і розуміння процесів щодо авкиибудь-якого розміру. але чим вона більша - тим інертніша, тим більше помилок ’переварить’, це правда
Я_з_Франека• 10 ноября 2025
Ответ дляПопадалочка
В мене був маленький акваріум на літрів 40 чи 80, вже не пам´ятаю.
Але обладнання не спавлялося чистити воду. Плюс місця не було в темноті. Потрібно було дороще обладнання, але я передумала. І так люблю дивитися на акваріуми, але собі лиш в випадку коли буде дуже багато лишніх коштів
Невидимка Майя• 10 ноября 2025
Не мала баба клопоту купила порося...
Області пітьми• 10 ноября 2025
Были с мужем у нас рыбы и 200л аквариум. Это тяжелый труд. Если кто-то будет чистить и ухаживать, супер, но самим...Рыбы классно, но со светом сейчас беда и с ними будет тоже. У нас поумирали в 22 году, когда подолгу отключали свет. У нас были большие астронотусы, малавийцы, акара. Они очень красивые.
ДолькиКабана• 10 ноября 2025
У мужа на 200л был на работе, он им занимался, рыбок покупал, обменивался с такими же любителями, чистил....10 лет ухаживал, пока уззкие твари не расхерачили его работу и аквариум вместе со всем(((
Белая котичка• 10 ноября 2025
Це не моє,але аби вам подобалося.
Божий одуванчик• 10 ноября 2025
Ответ дляПопадалочка
Краще теодоксусів заведіть, це такі равлики. Вправляються краще сомів. Та саме головне - баланс. Тоді обростань не буде.