Почемучка• 10 ноября в 14:00
У этого снотворного хороший состав? Кто принимал?
Цвірінь• 10 ноября в 14:01
Пила недавно інші такого типа. Тільки ще трави і мелатоніна меньше. Сподобалося.
Дюагональ• 10 ноября в 14:04
Ответ дляПочемучка
фото
Чого ви просто мелатонін не хочете попити?
Придбати той що 1 млг, і під себе дозу підібрати?
Голова колгоспу• 10 ноября в 14:07
це не снодійне, мелатоніна забагато, ну і, персонально у мене, вітаміни групи Б викликають протилежний ефект, тому вживаю їх лише у першій половині дня
Почемучка
• 10 ноября в 14:09
Ответ дляГолова колгоспу
А если пол таблетки ?
Мэри Попкинс• 10 ноября в 14:43
Мелатонин 6мг это очень много! Начинают с 3 при хронической бессонице.
Мэри Попкинс• 10 ноября в 14:45
И да, это не снотворное, а регулятор циркадных ритмов. Если будет шумно или вы будете заниматься интересным делом, то не уснете.
Дюагональ• 10 ноября в 15:49
Ответ дляПочемучка
А если пол таблетки ?
І виплюньте віт групи В. Їх зазвичай пьють зранку.