Люблю ХОЛОСТЯКА• 10 ноября в 15:48

У Києві судитимуть 17-річну матір, яка

Київська міська прокуратура повідомила, що до суду скеровано обвинувальний акт щодо 17-річної дівчини, яка на п’ять днів залишила свого 7-місячного сина самого в квартирі без їжі та нагляду.

За даними Дніпровської окружної прокуратури міста Києва, неповнолітня мати в січні цього року залишила дитину в орендованій квартирі та поїхала до іншої області. Через кілька днів хлопчика у вкрай тяжкому стані вилучили із зачиненого помешкання та госпіталізували.

Медики встановили, що важкий стан дитини був спричинений не лише тим, що малюк кілька днів провів без води та їжі, а й тривалим неналежним доглядом з боку матері. Унаслідок цього у хлопчика діагностували ураження життєво важливих органів через виснаження.

Наразі дитина перебуває у медичному закладі під наглядом лікарів.

Дії обвинуваченої кваліфіковано за ч. 3 ст. 135 та ст. 166 Кримінального кодексу України — залишення в небезпеці, що призвело до тяжких наслідків, та злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною.

Санкція статей передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 8 років.
Аноним_1858• 10 ноября в 16:21
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну так чому спрос лише з 17 лучної дитини?
Потому что она заперла его одного в квартире и уехала на 5 дней
автор Люблю ХОЛОСТЯКА • 10 ноября в 16:22
Хорошо если бы ее присадили на пару лет, для улучшения работы мозга и повышения квалификации.
Может умнее бы стала!Хотя вряд ли...Это уже выброшенный кусок, как и ее сын, такой же маргинал будет.
Шалена красуня• 10 ноября в 16:22
Ответ дляАноним_1858
Отец отказался от ребенка. Мать могла бы сделать то же, если он ей не нужен
Но да, девочку жаль, никто ей не подсказал оставить ребенка в роддоме
Їй ніхто не підказав не народжувати цю дитину.
Коли вже це совкове ’тільки не аборт’ пройде?
Не треба дитина - контрацептиви. Не спрацювали - аборт.
сладкий_ноябрь• 10 ноября в 16:22
Ответ дляАноним_1858
А кто?
Она оставила ребенка в закрытой квартире без присмотра на 5 дней. Не кто-то другой, а именно она. И ладно бы, у нас были запрещены аборты, отказ от ребенка, не было бы «окна жизни»
Де батько дитини і її батьки?
Дитина народила дитину. Забагато відповідальності хочете
Аноним_1858• 10 ноября в 16:22
Ответ длясладкий_ноябрь
Звідки ви знаєте, що розуміє?
Вы думаете девочка с умственной отсталостью? Если так, никто ее не отправит в тюрьму
Вилами по воде• 10 ноября в 16:22
Ответ длясладкий_ноябрь
А де батько? Батька судити будуть? Він теж винен в тому, що 17 річна дитина повинна жити дорослим життям на повну? А батьки 17ріяної де?
Так! Судити потрібно і батька дитини і батьків дівчини.
автор Люблю ХОЛОСТЯКА • 10 ноября в 16:23
Ответ длясладкий_ноябрь
Де батько дитини і її батьки?
Закон один для всех и она виновна!
ЛижТолько• 10 ноября в 16:23
Ответ длясладкий_ноябрь
Це дитина, яка завагітніла і народила ще до 17.
Але звісно, підтримки вона від таких як ви не діждеться
Удалено администрацией...
сладкий_ноябрь• 10 ноября в 16:24
Ответ дляСпілий баклажан
Потому что в 17 лет это понимают, что ребёнок без еды умрёт. Если она в 17 лет этого не понимает, значит она нездорова, но раз она подсудна, о чем мы уже знаем, значит она это понимает.
Звідки ви в цьому впевнені?
Тут дорослі жінки херню порять з дітьми, а це 17 річна дитина. Ви знаєте в яких умовах вона жила, як виховувалася і тд?
Не виправдовую її вчинок, але при цьому я вважаю, що відповідати за це повинна не лише вона
Опля Картопля• 10 ноября в 16:24
Ой, у нас пол нации ку-ку. Недавно видела жиночка похоронила сина, взял без разрешения мотоцикл и разбился. Она говорит чоловік купив, я не дозволяла , ключи прятала, а він знаходив и брав без дозволу . Чоловікна війні, син загинув, бережіть діток. Капец. Село у Львівській обл. И таких семей полно , где лети сами по себе. Хотела б спрятать - спрятала.
автор Люблю ХОЛОСТЯКА • 10 ноября в 16:24
Ответ дляЛижТолько
Удалено администрацией...
сладкий_ноябрь• 10 ноября в 16:24
Ответ дляЛижТолько
Удалено администрацией...
Бридко вас читати
Вилами по воде• 10 ноября в 16:24
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Не надо путать секс и детей.
Она родила, ей и отвечать по закону за ребенка.
Вона неповнолітня і по закону за неї відповідають батьки.
Так, що судити потрібно не лише дівчину.
Трільчиха• 10 ноября в 16:25
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
О чем вы? Улучшение работы мозга в тюрьме?
Там деградация еще больше будет. Путь в одном направлении

Очень страшно такие темы читать. В жизни с такими не сталкиваешься- и думаешь что такого нет. А оно есть, да еще какое. Ребенка жалко невероятно..
сладкий_ноябрь• 10 ноября в 16:25
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Закон один для всех и она виновна!
Добре чоловікам так?
Дитину зробив, відповідальності 0.
І це ж пишуть самі жінки, які ж можуть і виховувати таких самих покидьків
автор Люблю ХОЛОСТЯКА • 10 ноября в 16:25
Ответ дляВилами по воде
Уголовная ответственность в Украине с 16 лет, напомню кто забыл
автор Люблю ХОЛОСТЯКА • 10 ноября в 16:26
Ответ дляТрільчиха

Удалено администрацией...
Шалена красуня• 10 ноября в 16:26
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Удалено администрацией...
Але ж ми розуміємо, що це результат виховання. Точніше його відсутності. А також відсутності підтримки від батьків/опікунів. В 16 вона вже була вагітна. Куди поділися всі дорослі?
Аноним_1858• 10 ноября в 16:26
Ответ длясладкий_ноябрь
Де батько дитини і її батьки?
Отцу ребенок не нужен. Родителям (если они у нее есть, она может быть сирота), ни она, ни ее ребенок тоже не нужен
Если девочка к ответственности не готова, ребенка можно было бы оставить в роддоме и написать отказ. Но она этого не сделала. Почему?
Опля Картопля• 10 ноября в 16:26
Ответ дляЛижТолько
Удалено администрацией...
Как ни странно работать с 16, но опекун нужен до 18. а ответственность родителей до 25. До 25 лет ребенок приписан ( в социальных службах) к родителю.
ЛижТолько• 10 ноября в 16:26
Ответ длясладкий_ноябрь
Бридко вас читати
Нет вас, защищающих людишек подобного рода.
Аноним_1858• 10 ноября в 16:27
Ответ дляВилами по воде
Уголовная ответственность с 14 лет
Даха-сваха• 10 ноября в 16:27
Ответ длясладкий_ноябрь
Мені не зрозумілі ваші питання. Дитина народила дитину. Не можеш піклуватися - залиш її у вікні життя. Все. Ніхто не питає чого, як. Залишила і все. Дитина жива. Тебе ніхто не переслідує, живи як хочеш далі.
До чого тут батько дитини, родичі.
автор Люблю ХОЛОСТЯКА • 10 ноября в 16:27
Ответ дляШалена красуня
Взрослые такие же алкаши как и она сама, отец ребенка, уверена алкаш или нарк и тоже сейчас где валяется канаве.
Ответ дляАноним_1858
Что бы бабло получать с него
сладкий_ноябрь• 10 ноября в 16:27
Ответ дляАноним_1858
Тому що не вміє приймати рішення самостійно, потребує допомоги і тд. Купа причин чому.
Відповідь одна, бо це ще дитина, яка не має досвіду, підтримки, опори, допомоги
Трільчиха• 10 ноября в 16:27
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Удалено администрацией...
Аноним_1858• 10 ноября в 16:28
Ответ дляВилами по воде
С 14 лет дети сами несут ответственность за уголовные преступления, с 16-административные
Детские_Будут?• 10 ноября в 16:28
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Такие проверки только в тоталитарных странах. Я не хочу в КНДР.
Здрасте, в США, в Германии покруче детей проверяют
Аноним_1858• 10 ноября в 16:28
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
С 14