Несемо світло разом• 10 ноября 2025

Обʼємна ситуація з життя. Прохання дочитати. Хто не осилить — не засуджую

Привіт! Мені 27 років, і я хочу розповісти вам свою життєву ситуацію: як можна за короткий час втратити і хлопця, і подругу причому одночасно і як знайти в собі сили «переступити» через це й жити далі.

Все почалось у 2018 році (7 років тому), коли мені було 20. Саме тоді я почала стосунки зі своїм хлопцем, йому теж було 20. Ми були разом достатньо довгий час, почали жити разом у новорічну ніч з 2021 на 2022 рік і він зробив мені пропозицію. Хотіли влітку зіграти весілля, але настало 24 лютого, і всі плани пішли шкереберть. Ми тривалий час були в Україні, але згодом мені запропонували пройти стажування за кордоном (під час війни). Я сама музикантка за фахом. Мені мої колишні викладачі, з якими я підтримувала зв’язок, зробили таку пропозицію. Я досить довгий час вагалась, але навіть мій хлопець підтримав цю ідею й навпаки агітував, щоб я не втрачала цю можливість. У травні 2022 року я поїхала, і це мало тривати близько року: я була впевнена, що на початку 2023 року повернусь і ми зіграємо весілля з ним. Ми підтримували стосунки по відеозв’язку, але з кожним разом таких «стосунків на відстані» я відчувала, що ми віддаляємось…Пройшов майже рік, настав 2023-й, і мені подовжили стажування ще на певний час, тобто я мала повертатись не на початку 2023 року, а наприкінці. Я розуміла, що це ще сильніше вплине на наші стосунки, але він сказав, що все розуміє і «буде чекати мене скільки потрібно».В мене ще була подруга, вона на рік молодше, ми з нею були разом ще зі шкільних років. Вона залишилась в Україні, але декілька разів приїжджала до мене. Я через неї передавала своєму хлопцю певні сувеніри та подарунки. Це було приблизно на початку 2023 року.Вона двічі була у мене протягом 6 місяців. І саме з цього починається історія, яку я хотіла б вам розповісти. Саме у цей час, згідно з моїми даними, між ними починається роман та любовні стосунки. Звісно, я про це нічого не знала, і вони шифрувались, але вперше мені про це розповіла моя мама, десь влітку 2023 року. Вона добре знала і мого хлопця, і мою подругу, і сказала, що бачила їх разом десь у торгівельному центрі. Причому за її словами, їм разом було дуже комфортно та весело. Я не надала цьому серйозної уваги, бо дуже добре знала і його, і її, але через певний час мама знову сказала, що бачила, як вона виходила з його під’їзду, а час був уже дуже пізній… Коли я згодом спілкувалась з ними, вони підтвердили, що підтримують зв’язок, але лише «як друзі»: вона до нього ходила, щоб попросити, як хлопця, про допомогу, де потрібна була чоловіча сила. Мене це трохи смутило, але я не стала показувати це… І лише ще через пів року, коли я знову була вимушена залишитись за кордоном на невизначений час, ми під час розмови з моїм хлопцем вирішили поставити наші стосунки на паузу. Ми прийшли до висновку, що підтримувати стосунки такий тривалий час на відстані неможливо, і потрібно взяти паузу, а коли я повернусь — спробувати відновити їх. Це був уже початок 2024 року. І вони вже почали зустрічатись між собою, але попри це жоден з них не казав мені про це. Ми спілкувались з ними, ділились новинами, сміялись, і вони вели себе так, ніби нічого не трапилось. Вже потім моя мама сказала мені, що в них тут все серйозно, що вона стабільно раз на тиждень бачить їх разом, як вони ходять одне до одного, І вже тоді, коли я в розмові з ними привела ці аргументи, вони не стали заперечувати очевидне і визнали, що почали стосунки між собою, і вони тривають уже не один місяць. Просили вибачення і попросили зрозуміти це… Коли я задала кожному з них питання «а чи не соромно тобі?», кожен почав бурмотіти щось незрозуміле, але я так розумію, що жодних докорів совісті вони не відчували. Я перестала спілкуватись з кожним з них і тривалий час навіть не заходила на їх сторінки у соцмережах, але коли зайшла, побачила, що через рік він зробив їй пропозицію, а вже коли у 2025 році я повернулась до України, вона мені якось написала в особисті повідомлення: «Не тримай на нас зла, життя продовжується, давай рухатись далі і підтримувати зв’язок, я тебе дуже люблю, знаю, що ти в Україні. Чекаю тебе на нашому весіллі, якщо буде бажання прийти»… Але сили прийти туди в мене не знайшлось, бачила лише їх фото з весілля. Подруга вже була вагітною у той час, причому на таких термінах, що навіть весільне плаття не могло це приховати, а наприкінці жовтня вона народила дівчинку, яку за іронією долі, або з метою ще більше поглумитись наді мною, назвали так само, як і мене…
Ось така ситуація, хлопці та дівчата, все дуже важко. Як в один момент залишитись без двох найближчих мені людей, як здавалось… Ви не розумієте, як мені психологічно було важко, як мені прийняти цю ситуацію? Як би вчинили ви? Чи продовжувати спілкування? І як після цього мені заводити подруг чи хлопців, маючи такий негативний досвід з минулого?
ЯсноВидящая• 10 ноября 2025
Ответ дляНесемо світло разом
Я поїхала з країни у 2022 році залишивши хлопця тут, за цей час він закрутив роман з моєю подругою, вони одружились і народили дитину… коли я повернулася вони пропонували мені відвідати їх весілля
вам только 27, скажите спасибо и идите дальше
Коханозадовільна• 10 ноября 2025
Ответ дляЯсноВидящая
Что сказать спасибо? Она злая теперь. Она карьеру строила, теперь в 27 отношений захотелось, а отношения тю-тю.
ЯсноВидящая• 10 ноября 2025
Ответ дляКоханозадовільна
ну Украина ей явно не нужна. как и парень .
освободилась
ничего позлится, и все-свобода
Коханозадовільна• 10 ноября 2025
Ответ дляЯсноВидящая
освободилась
ничего позлится, и все-свобода
Я тоже так думаю. Можно назад уехать и дальше строить карьеру. Ничего не держит.
ЯсноВидящая• 10 ноября 2025
Ответ дляКоханозадовільна
Вот вот , и замутить с итальянцем оздоровительный роман
Шеллар• 10 ноября 2025
Ответ дляфан L.O.S.T.
Не осилила.
Давайте вкратце.
Автор опусу думала, що молодий парубок роками буде хекати на її фото, а він такий негідник надав перевагу живій дівчині поруч. Тепер сльози, соплі, що кавалер недочекався її ізза кордону, а став одруженим чоловіком та батьком. Усьо!
Гарантую неперелевки• 10 ноября 2025
Ответ дляБензопирен
В вашей подруге норм сосать после вас ? Вообще смотрю у людей никакой брезгливости
Он ещё писяет тем отростком …
Лепетун• 10 ноября 2025
Что то я эту историю уже читала….
Но вы нормальная? С какого фига вас должны ждать 3 года? Вы выбрали работу вот и работайте, люди продолжают жить.
Гадаю_По_шнуркам• 10 ноября 2025
Ответ дляНесемо світло разом
Обычная жизненная ситуация. Вы уехали, пути разошлись. Вопрос идти ли вам на свадьбу?
БЦАшка• 10 ноября 2025
Ответ дляБензопирен
Так они ж подруги
КонФФетОшка• 10 ноября 2025
Вам нужно поумнеть. Не нужно тащить подруг к своим мужчинам
Гадаю_По_шнуркам• 10 ноября 2025
Когда я была студенткой, приехала на каникулы домой познакомилась с парнем, начали встречаться. Общались в одной компании, потом я уехала учиться, общались иногда по телефону. Потом я приехала на новогодние каникулы, а он уже с моей подругой начал отношения. Вообще нормально отнеслась. Понятно, что на расстоянии отношения трудно поддерживать. Они, кстати, поженились. Но лет через 10 разошлись. И дружбу со мной она прекратила т.к. переживала, что я все так же нравлюсь ее парню, потому что при встрече он постоянно со мной общается. А я вообще не в обиде
Там все розмивчато• 10 ноября 2025
Люди живуть разом декілька років, обіцяють померти в один день. Його забирають на війну, вона чекає 2 роки, дім-робота. А він приходить у відпустку, і каже, ти мені ніхто. А Ви там якого х... робили, вибачте, за кордоном, в безпеці, займалися улюбленою справою. Так і скажіть, що вибрали кар´єру. Хотіли 2 зайців убити. Так не буває
Щаслива Я• 10 ноября 2025
Этих 2х людей я бы вычеркнула из своей жизни. Навсегда. Предатели не могут быть мне ни хорошими знакомыми ни друзьями, могут быть только никем. Заблокируйте обоих, автор. Жизнь показала что это за люди, с ними врагов не нужно. Отпустите и стройте дальше свою жизнь
Аленький носочек• 10 ноября 2025
Ответ дляфан L.O.S.T.
Не осилила.
Давайте вкратце.
Дівчина поїхала на рік закордон, а коли через 4 роки повернулася виявилося, що хлопець стрибнув в гречку
Забула що?• 10 ноября 2025
Ответ дляТам все розмивчато
Ну як виявилось, автор зробила правильний вибір. Було б сумно якби вона відмовилась від карʼєри, народила чуваку дітей, а потім дізналась що він зраджує.

Автор, вас Бог зберіг від тих людей. Добре, що ви зрозуміли хто є хто коли не маєте ні спільних забовʼязаннь, ні майна ні дітей. Зосередьтесь на собі, ви молода, талановита. У вас все буде добре.
Царівна Жабка• 10 ноября 2025
’Як в один момент залишитись без.....’

Вибачте, але ваш ’один момент’ був дуже затяжним.
Не буває великої любові на великій відстані.
Ви зробили свій вибір, залишившись на тривалий час закордоном.
Вони зробили свій.
І ваши шляхи розійшлися.
Це звичайне життя.
Бубль Гум)• 10 ноября 2025
Ответ дляМушля з Криму
Тю...Дочитала до кінця, бо ж ви обіцяли розказати як знайти в собі сили і жити далі. А тут ні сил, ні порад. О, я знаю відповіді на ваші запитання, у мами запитайте
Дякуючи вам у них почався роман. Тому і назвали дівчинку в честь вас.
люблю_тортики• 10 ноября 2025
цікаво, а як він уникнув ТЦК?
Новопоштинская• 10 ноября 2025
На жаль, це закономірний розвиток стосунків на відстані. І вас жаль, і його зрозуміти можна. Ви поїхали на невизначений термін, а життя триває. Особливо гостро це розумієш саме зараз, коли воно, життя, може закінчитися будь якої миті.
Щаслива Я• 10 ноября 2025
Ответ дляЗабула що?

100%
Бензопирен• 10 ноября 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
Он ещё писяет тем отростком …
О , кстати, меня всегда поражало как тут тетки усираются: коты это фу, я брезгую. Не буду есть в гостях, а ли там живет кот. А потом идут и сосут члены и лижут мужские яйца .
Статус Ква• 10 ноября 2025
Пфф, добре, що не ви від нього вагітна) Нащо вам той хлоп на відстані? Знайдіть собі іншого. А, ну коли вони почнуть сратися через втому і малу дитину, можете з колишнім переспати, записати і надіслати подрузі. Спільний же чулувічок
А що таке?• 10 ноября 2025
Это неприятно и лучше действительно ни с кем из них не общаться. Они устроили свою жизнь, у них любовь и семья,у вас ничего. Вот пусть отдельно существуют. Нет смысла общаться,да, это обидно. Но это бывает. И не только на расстоянии,а и под носом. А ребенка назвали, может каждый из них чувствует связь с вами, чувство вины, благодарность за то время,что были вместе. И поэтому вы им как родственница. Но это не обязывает вас с ними общаться. И не надо входить в их жизнь.
Забула що?• 10 ноября 2025
Ответ дляСтатус Ква
Я б не хотіла з вами сваритись …
А шо сталося?• 10 ноября 2025
Ответ дляБензопирен
А вы нашли несосанного девственника? Ай маладца 🤣
Ниф_ниф• 10 ноября 2025
Ответ дляНесемо світло разом
яка обємна...банальна
Статус Ква• 10 ноября 2025
Ответ дляЗабула що?
Я б не хотіла з вами сваритись …
Я зазвичай нічого не роблю) просто накидала варіанти. А те, що колишні завжди повертаються, тим паче такі гнилуваті - це підтверджено життєвим досвідом. І так, ще й у ліжко лізуть до зрадженої жінки... Брехуни вони і є брехуни, до купки
Дама с собачкой• 10 ноября 2025
Як ви самі розумієте фразу про взяти паузу? ’ Ми прийшли до висновку, що підтримувати стосунки такий тривалий час на відстані неможливо, і потрібно взяти паузу’.
Бензопирен• 10 ноября 2025
Ответ дляА шо сталося?
Уж точно после подруг бу не подбирала.