Пацака-задирака• 10 ноября в 20:58
Люди, які багато років працювали на одній роботі і змінили її
Розкажіть про свій досвід… Чи важко було? Чи не пошкодували? Як звикали? В якому віці?
В рот не ложи• 10 ноября в 21:13
Змінила в 50 років, до цього працювала 20 років в одному місці. Дуже важко адаптуватись.
Пацака-задирака
• 10 ноября в 21:20
Ответ дляВ рот не ложи
А чому вирішили змінити? Бухгалтерія?
В рот не ложи• 10 ноября в 21:27
Ответ дляПацака-задирака
А чому вирішили змінити? Бухгалтерія?
Ні, я лікар. Працювала 20 років в одній клініці, потім перейшла в іншу.
я Кукарача• 10 ноября в 22:30
Не знаю, чи довго це. Працюю майже 10 років в одній сфері. Хоча і раз змінила компанію. Зараз піднялося питання про перекваліфікацію і роботу на себе. Мені страшно. Звикла, що знаю що робити і мені за це платять. Йти в невідомість - взагалі капець.