Черпак_для_фантазий• 10 ноября в 22:16

Повернення нового товару техніки в Лідл.

Можна повернути утюг новий,не відкривалась упаковка з чеком?Без причини.Передумав.Нічого не змінилося в законодавстві?
Аноним Советчик• 10 ноября в 22:18
Еее, якому законодавстві ?
Аноним_1858• 10 ноября в 22:18
Ответ дляАноним Советчик
Еее, якому законодавстві ?
Явно не в українському))
когдадеЦкие• 10 ноября в 22:20
Звісно що можна
Снідаю авокадо• 10 ноября в 22:24
Спрашивайте в своей стране. С какой целью вы задаете этот вопрос украинкам? В Украине нет лидла
Подтяжка• 10 ноября в 22:30
На усмотрение магазина
В Польше нет обязанности магазина принимать возврат товара надлежащего качества, если он не был куплен по интернету
к.Буланова• 10 ноября в 22:29
Можно
к.Буланова• 10 ноября в 22:30
Ответ дляПодтяжка
На усмотрение магазина
В лидле принимают всё
САМ_ТАКОЙ• 10 ноября в 22:34
Ответ дляПодтяжка
На усмотрение магазина
Ужас,наш эпицентр принимает, а тут Польщя)
Коли мовчу- приємна жінка• 10 ноября в 22:40
Подойдите в магазин и спросите, мы вам тут чем поможем?
Подтяжка• 10 ноября в 22:42
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Для вас ужас, что в каждой стране свои законы?
Українська Мрія• 10 ноября в 22:58
Ответ дляПодтяжка
На усмотрение магазина
То де має бути в уплений щоб магазин прийняв ?
Подтяжка• 10 ноября в 23:02
Ответ дляУкраїнська Мрія
В интернете, написала же.
Остальное на усмотрение магазина. Крупные сети принимают обычно возврат, но магазины попроще могут и не взять
автор Черпак_для_фантазий • 11 ноября в 00:07
Ответ дляПодтяжка
На усмотрение магазина
Ну ось я теж бачила ,читала нову постанову ,але не памʼятаю де.На сайтах не бачу інфо .
автор Черпак_для_фантазий • 11 ноября в 00:11
Ответ дляСнідаю авокадо
Моя країна Україна .А питаю тут ,бо багато хто тут,зараз за кордоном .Я проїздом і купила про запас праску,але розумію що на неї гарантії не буде в Україні ,і вона мені зараз не потрібна ,хочу повернути ,але хотілося бути впевненою ,що це можна .
Чумачечая_• 11 ноября в 08:52
Ми в Німеччині повернули в Лідл електроінструмент, що рік був у використанні і зламався, в нас дивом чек зберігся. А ви про новий товар з чеком питаєте.
автор Черпак_для_фантазий • 11 ноября в 09:53
Ответ дляЧумачечая_
Німеччина ,то напевно виключення .І у вас вже гарантійний випадок .