Незламна Україна• 10 ноября 2025
ВІЛ- позитивна дитина в кімнаті в гуртожитку
Чи мають право селити віл- позитивного студента в гуртожиток вузу? Як поступити, щоб перевели дитину з кімнати, де живе хворий студент ? Можливо, є юристи та підкажуть. Дякую
Всюди влазю• 10 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Знайшли хлопці випадково таблетки в коробці, той підірвався і почав дуже кричати, щоб залишили. Одна банка повна, інша майже порожня була
Ну і скоти ті ваші хлопці
Розумна Губка• 11 ноября 2025
Ответ дляНі грама
Я венеролог
Роблять - роблять
базові обстеження
І мамки що тут волають про небезпечного сусіда і 100і частини не знають що відбувається з їх точно не такими як той невихований
Роблять - роблять
Ну то в вас професія пов´язана з маргіналами, але це не значить, що більшість таких. Я теж була молодою, і жила в гуртожитку.
Не любовница• 11 ноября 2025
Ответ дляДама_с_караваем
Этот ребенок лично сказал или на лбу было написано ? Вы знаете сколько раз вы за день сталкиваетесь с туберкулезниками и людьми с вич ? Если об этом думать то без шапочки из фольги выходить нельзя
Сталкиваться и жить разные вещи...
Ацетилсалициловая кислота• 11 ноября 2025
Ответ дляНі грама
Якщо не знати фізику - все життя магія .
Так і тут
Ви знаєте, монарші особи і зараз деякі брезгливі, з огидою, в рукавичках… а Діана обіймалась, потискала руки, дітей хворих тримала на руках… як і Джолі, не побоялась. Видно, всі люди різні. Автора можна зрозуміти. На мою думку, найкращий варіант, нікого не булити, не дискримінувати, не позоритися з юристом, а зняти дитині квартиру. І вчити запобіжним заходам. Бо ніхто не знає, в кого які діагнози можуть бути. Деякі хворі і самі можуть не знати.
энциклопУдия• 11 ноября 2025
Автор, відселити його по закону не можуть. Я вам скажу як мама і людина що жила в гуртожитку. Орендуйте кімнату у квартирі своїй дитині на півроку , а потім знову у гуртожиток нехай подає документи. Ну або давайте хабар тому хто завідує гуртожитком, по іншому ніяк. Я проти хабарів, але з такою ситуацією як у вас пішла б на багато чого
Щира українка• 11 ноября 2025
Ответ дляРозумна Губка
Таке популярне слово стало на сайті - маргінал. Пишуть його в тему і не в тему.
Ви значення цього терміну знаєте?
Борисфенка• 11 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Загуглили
Дитячий садок. Великі знавці фармакології і імунодефіцитних станів?
Соседушка• 11 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Так и радуйтесь, что принимает, с теми кто принимает лекаврства можро даже ре предозраняться и детей недалать.
Мама идиотка-горе в семье.
Вашу бубочку он никак не заразит, если только ваша бубочку в жопу давать не будет. 🤮 яблоко от яблони.
Мама идиотка-горе в семье.
Соседушка• 11 ноября 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
Пані невіглас, у вас же є Гугл це раз
Два - якого хріна ви володієте приватною інформацією про сторонню людину?
Три - в транспорті ви стикаєтеся з людьми з відкритими формами туберкульозу, то краще цього бійтеся та гепатиту на манікюрі чи у стоматолога
А студент ваш хай презервативи використовує в будь-якій незрозумілій ситуації і буде всім щастя
Може там студент вже і заразився. А вигадав історію, щоб перед мамкою себе вигородити. Чекаємо нову тему.
Забобонний фрукт• 11 ноября 2025
Ответ дляМеломанка Маланка
А как вы узнали?
Ревматолог випадково знайшов. Була ревмоатака, шукали причину, здала базовий комплект аналізів. Гепатит виявився не при ділах, бо рівень вірусу дуже низький, щоб його лікувати. Але таким чином дізналася. Тепер моніторю той рівень. В сім´ї ии навіть одними ножицями нігті стригли, ніхто не заразився за 8 років, зараз, звичайно уже окремі і ранки, порізи свої я про всяк випадок заклеюю пластирем. В лабораторії і в стоматології говорю, що маю гепатит, мені кажуть, що не обов´язково казати, ніто не дивується зовсім. Я думала, що це щось рідке, а виявляється його повно кругом, я раніше не стикалася, не знала просто
Розумна Губка• 11 ноября 2025
Ответ дляЩира українка
Ви значення цього терміну знаєте?
А ви не знаєте? Хто може лікуватись у венеролога, крім людей певного соціального статусу?
Меломанка Маланка• 11 ноября 2025
Ответ дляНі грама
Я венеролог
Роблять - роблять
базові обстеження
Роблять - роблять
Сгорел сарай, гори и хата, да?
Или к чему это все ваше?
Щира українка• 11 ноября 2025
Ответ дляРозумна Губка
Та хто завгодно може лікуватися.
То погуглили хто такі маргінали? Це не синонім людини, яка веде аморальний спосіб життя.
Соседушка• 11 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
От мені цікаво, чи були б ви настільки спокійні, якби ситуація була з вашою дитиною. Що поганого в тому, що я хочу захистити свою дитину?
Захищають свою дитину, домовляючись про інші умови.
Варіантів купа. Але можете не перейматися. Завдяки компанії, яка знайшла ліки, цей хлопець довго не протягне. Тепер про це буде знати вся общага та універ і хлопця просто забулять
Соседушка• 11 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Там хлопець без захоплень, але не в цьому справа. Я розумію, що нас оточує багато хворих людей , але от зараз я заснути не можу через це. Я постійно думаю про це
І як він заразить вашу дитину? Просто цікаво, які варіанти?
Забобонний фрукт• 11 ноября 2025
Ответ дляСоседушка
або ні. Невже молодь така обмежена?
Бурундучиха• 11 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
пусть дома сидит ваша дитина
Автор, а ви сьогодні про це дізналися? Чи давно вже? Як ведуть себе діти по відношенню до цього хлопця? Що говорить ваш син? Він хоче переїхати? Ну, щоб ви зняли йому квартиру, наприклад.
Меломанка Маланка• 11 ноября 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
У меня подруга тоже заболела, была в шоке.
Соседушка• 11 ноября 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
або ні. Невже молодь така обмежена?
Судячи с того, що відбувається в чатах моєї сьомикласниці, так. Вони реально обмежені. У вихованні, у цінностях та у здоровому глузді
Меломанка Маланка• 11 ноября 2025
Ответ дляРозумна Губка
Женщина, которой изменил муж/мужчина, которому изменила жена
Совершеннолетний, который заразился от родителей
Любая, кто поверила мудаку/любой, кто поверил мудачке
Брюнетка в Мармеладе• 11 ноября 2025
Ответ дляБелая котичка
вона написала що їй дивитись було не приємно, а не що заразитись могла
Да не те що не приємно, шкода її, але і з такою бідою вона вийшла заміж без проблем. Але мені не хотілося на це дивитися майже 24/7 коли це не є моїми проблемами і вона не родичка щоб жити і приймати якою є, тим більше в тому віці якому я була, мене це навіть лякало. Говорять що не передається. Передаються і навіть воші людські в общагі і підшкірний кліщ, що там тільки не передається. Мої діти в таких місцях жити не будуть.
БЦАшка• 11 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Випадково?
Щира українка• 11 ноября 2025
Ответ дляМеломанка Маланка
Тільки хотіла попросити не чіпати судака, а ви вже виправили. Звучить просто
. Навіть краще, ніж мудак.
Всюди влазю• 11 ноября 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Але дивитися на це було не дуже!👎🏻
Комусь і на вас дивитися гидко.
Забобонний фрукт• 11 ноября 2025
Ответ дляМеломанка Маланка
О, я теж ходила як по голові ударена, поки не поговорила з інфекціоністом, подивилася які люди до неї в черзі стоять. Це все береться під контроль і потрібно жити далі. Неприємно звичайно, але могла б взагалі не знати, ніяких симтомів
Меломанка Маланка• 11 ноября 2025
Ответ дляЩира українка
. Навіть краще, ніж мудак.
Автоматом у меня исправляет. Наверно, телефон что-то знает)
Леди Репях• 11 ноября 2025
Жесть, сколько волшебных в теме. Скажите мне, что это тролли🥴
Неужели есть ещё в мире люди, кто не знает, что ВИЧ через быт не передаётся?👁️
Всюди влазю• 11 ноября 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
І слава Богу, не треба таких дикунів у суспільство відпускати. Тримайте вдома.
Брюнетка в Мармеладе• 11 ноября 2025
Ответ дляВсюди влазю
Комусь і на вас дивитися гидко.
Та і на вас гидко! Не всім ви можете подобатися! Мені на вашу думку невідомої людими всеодно!