Незламна Україна• 10 ноября 2025

ВІЛ- позитивна дитина в кімнаті в гуртожитку

Чи мають право селити віл- позитивного студента в гуртожиток вузу? Як поступити, щоб перевели дитину з кімнати, де живе хворий студент ? Можливо, є юристи та підкажуть. Дякую
Меломанка Маланка• 11 ноября 2025
Ответ дляКидаю курити
В мене подруга померла від СНІДу. Ворогу не побажаєш. Пів року коми, туберкульозний менінгіт - офіційний діагноз. До цього її вітчим хворів на ВІЛ, потім теж помер від СНІДУ. Потім її мати почала зустрічатись з хрещеним їх спільного з вітчимом сина. Він теж помер в страшних муках - на рівному місці цироз печінки.

Робіть все, що треба. Це його проблеми - ви не маєте переживати, «що людоньки скажуть». Вашій дитині ще жити.

Шліть всіх розумних на..фік. І забирайте звідти дитину.
Умирают не от СПИДа, а от болезней, против которых, ослабленный СПИДом иммунитет, уже не может бороться. Никто не напишет, что умер от СПИДа.
Клин_Кляйн• 11 ноября 2025
Мое мнение-делайте так, как удобно вам в соответвиии с вашими собственым пониманием, а не тем, что писано.Причину указывать необязательно, Никакую.Просто решите иначе вопрос с проживанием.
Кидаю курити• 11 ноября 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
То він заразив дитину вихолить? Не лікувався? Жахливо
Дитина - носій. На ліках, білий як стіна - досі живий, звісно мати все приховує (моя мати його інколи бачить - худий і блідий як смерть, хоча йому 10 років). Виходить так, заразив мою подругу. Вона (мати) знайшла його десь в Москві, коли їздила туди. Після зони. Він на 15 років був він неї молодший.
Вельшановна• 11 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Нічого я не розкривала, і не буду.
Автор всё просто. Поселить студента ВИЧ позитивного могут в комнату, закон этого не запрещает. Но я бы своего постаралась переселить в другую. Сколько бы советчиц не надевали белое пальто, а рисковать здоровьем своего ребёнка никто не захочет.
Забобонний фрукт• 11 ноября 2025
Ответ дляКидаю курити
Нічого не зрозуміла, 17 років, 10 років. Як заразилась подруга ваша? Тож її заразив вітчим? В побуті виходить передалося?
Сама вумна тутички• 11 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Знайшли хлопці випадково таблетки в коробці, той підірвався і почав дуже кричати, щоб залишили. Одна банка повна, інша майже порожня була
Конечно троллинг уже более качественный, но все равно не дотягиваете. Я так понимаю на банках так большми буквами и написано ´ВІЛ´.
НетЕщеНаверное• 11 ноября 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Я тоже несколько раз прочла - ничего не поняла.

’Досі живий’, але ’помер потім помер від СНІДу’. Як це?
Водійка хімарса• 11 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Я знаю, як він передається. Ви би поселили свою дитину , знаючи, що така ситуація? Раптом якісь порізи і т д?
А ви часто прикладається своїм порізом до порізу іншої людини? От вам приблизно 40 років, скільки разів прикладалися?
Ms. Dolly• 11 ноября 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Але дивитися на це було не дуже!👎🏻
Ну мало лі, на шо нам буде дивитися не дуже: хтось косий, хтось хромий, хтось облисів, хтось весь у вітіліго, хтось з ожирінням і тд - то що тепер, судити по зовнішньому вигляді і селити тільки красивих з красивими?)) Псоріаз незаразний і крапка, все, підстав для обурень нема
Сама вумна тутички• 11 ноября 2025
Ответ дляНетЕщеНаверное

Хоча йому тільки десять років... Нічого не зрозуміло
Зліпок ступні• 11 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Загуглили
якi цiкавi хлопчики...
Зліпок ступні• 11 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
От мені цікаво, чи були б ви настільки спокійні, якби ситуація була з вашою дитиною. Що поганого в тому, що я хочу захистити свою дитину?
каким образом по вашему мнению он может заразиться от этого парня соседа?
Зліпок ступні• 11 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
снимите ему квартиру и не мучайтесь.
Не любовница• 11 ноября 2025
Ответ дляЗліпок ступні
А надо проверять?
Трейдер кріпти• 11 ноября 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Там в тій квартирі може бути дим коромислом, вони вже всі роззнайомилися, будуть завісать похлєще, ніж в гуртожитку, бо в гутрожитку хоть якісь правила, а хто дітей в квартирі проконтролює?
вхід до хати - з довідками онлі!!!
Кидаю курити• 11 ноября 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Так, вітчим, бо він помер за рік до цього і вона відразу сказала мені ще тоді, що в цього СНІД (він помирав з купою мук і дуже швидко стан погіршувався).

Через пів року після його смерті - тест дав їй позитивний результат. Вона сказала про це відразу мені, бо ми дружили з 3 років. Через якийсь час вона захворіла - спочатку пневмонія, потім її перевели в інфекційне. Потім кома. Через ще пів року смерть.

Коли вона померла - їй було 17. До цього вона пів року була в комі. Тобто в 16 вона сказала мені, що хвора на ВІЛ, який переріс в СНІД. Як саме це передалось - не знаю, вона казала, що контакти були тільки побутові і казала це перед комою, коли вже говорила дуже погано - їй не було сенсу мені брехати. Її мати - носій, бо її наступний після вітчима чоловік помер від цирозу печінки в 30 десь років.
Кидаю курити• 11 ноября 2025
Ответ дляМеломанка Маланка
Я тому і конкретизувала, що діагнозами були туберкульозний менінгіт та цироз печінки.
Кидаю курити• 11 ноября 2025
Ответ дляЗліпок ступні
Через кров? Як варіант.
Кидаю курити• 11 ноября 2025
Хоча з цього віку я не впевнена, що контакти були тільки побутові. Але тоді вона повторювала, що тільки побутові. І це не моя справа.

Ще до того, як впасти в кому - ще в лікарні - вона марила. Говорила з людьми, яких немає поряд. Коли я в останнє бачила її при свідомості - вона жалілась, що їй боляче дивитись. Що в неї болить голова. Потім кома. Пролежні. Пів року по лікарнях. Потім смерть.
Бринзолетта• 11 ноября 2025
Авторка обмежена і неосвічена.Віл передається через кров, статевий акт, і при годуванні віл-позитивної матері гридним молоком немовля.Все.
Якщо людина приймає терапію, вона абсолютно безпечна для оточуючих.
У віл-позитивних людей народжуються здорові діти, вони живуть спокійно в дискордантних парах роками, їх життя на терапії прирівнюється до життя людини без віл.
Про це вам торочать на плакатах в поліклініках, по телеку, в школах і т.д.
Кажу, як людина, яка з + 15 років
Трейдер кріпти• 11 ноября 2025
Ответ дляКидаю курити

Носій чого? Шо це за маргінали, взагалі?
Скільки там матері, що вона молодих чоловіків все ховає і ховає? Цироз роками, десятиліттями розвивається. Коли вона встигає їх уграти, якщо синові попереднього лише 10?
автор Незламна Україна • 11 ноября 2025
Ответ дляМотористка
Автор, дивіться, щоб чужа дитина собі чогось не заподіяла. Ви, своїм кипішем, підтримуєте підлітків, що їм казати, коли доросла людина в такій паніці. Понесеться в маси все це швидко, а ось як людині потім з цим бути, коли почнуть булити і шарахатись?
Ви точно знаєте, що в тих банках саме те, що на банках написано? Може там якесь екстазі, чи ще якась наркота, а може вітамін С. У мене в коробці від фену лежить масажер, розумієте про що я. А те, що хлопець зреагував на те, що лазили по речах, то яку реакцію Ви хотіли? Я б по морді дала за таке.
Я розумію, про що ви. Але в вас вдома , мабуть, немає коробок від такого типу таблеток. Вірно?
дожену і ощасливлю• 11 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Автор, для початку почитайте, як віл інфекція передається. Якщо ваш син не гей, то шансів заразитися проживаючи в одній кімнаті немає.
дожену і ощасливлю• 11 ноября 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
В гуртожитку в кімнаті жила зі мною дівчина з псоріазом по всьому тілі, але ми перед заселенням проходили кождиспансер. Незнаю як її заселили, але жила!
Спрдіваюсь ви погуглили, що таке псоріаз і як він передається.
100pudov• 11 ноября 2025
Так, мають право, ці люди не ізгої в нашому суспільстві, вони вам ні чим не загрожують
Ждушечка• 11 ноября 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
А ті таблетки тільки в одному єдиному випадку приймають? Можливо ще варіанти?
Ні. Ті таблетки лише в єдиному випадку
Ждушечка• 11 ноября 2025
Ответ дляБринзолетта
Кажу, як людина, яка з + 15 років
Це правда.
Я працюю з родинами де виховуються віл позитивні діти.
Також маю на супроводі новонароджених до півтора року.
Якщо мати дотримувалась режиму прийому препаратів - дитина абсолютно здорова
Забобонний фрукт• 11 ноября 2025
Ответ дляКидаю курити

Жах. Ладно мати дурновата, заразилася, а подругу вашу дуже шкода.
Невісточка ж• 11 ноября 2025
Ответ дляЯ натуралка
Які порізи??? Ви ви нафантпзували що ваш буде у сусіда по кімнаті пологи приймати?
Достатньо дотримання звичайної гігієни, користуватися лише своїми речами і не давати їх нікому. Це правила загальні. Ви ж вчили всьому цьому дитину.
Хм, а как этому научить чужого ребёнка?
Где гарантия, что этот мальчик не будет брать вещи ребенка автора?
автор Незламна Україна • 11 ноября 2025
Я хочу, щоб всі, хто мене зараз осуджують, зрозуміли, що я усвідомлюю, що поряд з нами в транспорті, соціумі є люди з різними хворобами. Але коли я це знаю, я не можу з цим спокійно бути