Незламна Україна• 10 ноября 2025

ВІЛ- позитивна дитина в кімнаті в гуртожитку

Чи мають право селити віл- позитивного студента в гуртожиток вузу? Як поступити, щоб перевели дитину з кімнати, де живе хворий студент ? Можливо, є юристи та підкажуть. Дякую
Невісточка ж• 11 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Такі коментарі всі, наче у вас дітей своїх немає
Автор, ваши опасения совершенно нормальны. Вашего ребенка нужно переселять.
Невісточка ж• 11 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Я хочу, щоб всі, хто мене зараз осуджують, зрозуміли, що я усвідомлюю, що поряд з нами в транспорті, соціумі є люди з різними хворобами. Але коли я це знаю, я не можу з цим спокійно бути
Да при чем здесь транспорт?
Человек в транспорте не имеет доступ к бритве вашего ребенка и его маникюрным ножницам.
автор Незламна Україна • 11 ноября 2025
Ответ дляНевісточка ж
Хм, а как этому научить чужого ребёнка?
Где гарантия, что этот мальчик не будет брать вещи ребенка автора?
І я боюся- зубна щітка, бритва, машинка для стрижки
автор Незламна Україна • 11 ноября 2025
Ответ дляНевісточка ж
Дякую за розуміння.
автор Незламна Україна • 11 ноября 2025
Ответ дляНевісточка ж
Да при чем здесь транспорт?
От і я про те ж
КарамбОлька• 11 ноября 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
В гуртожитку в кімнаті жила зі мною дівчина з псоріазом по всьому тілі, але ми перед заселенням проходили кождиспансер. Незнаю як її заселили, але жила!
Припустимо, ви тоді були молоді, дурні і може, навіть, інтернету доступного не було. Але й досі не погуглити про цю хворобу і писати таку єрєсь. Нема слів. Отак і хлопці зараз - знайшли якісь ліки, прочитали в інструкції, що одним з показань є ВІЛ і вже понаставили діагнозів.
Курочка-чубаточка• 11 ноября 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Псоріаз хронічна хвороба, але не передається людині контактно, тому дівчину і даселили на дагальних підставах. Жаль, що не було ШІ коли Ви вчилися, він би це підтвердив!
Невісточка ж• 11 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
От і я про те ж
А родители больного ребенка, если они нормальные люди, должны были позаботиться о том, чтобы обезопасить окружающих. Но тут явно не этот случай.
А то как почитаешь советчицу - пришли с ветрянкой на детскую площадку - расстрелять, в школу с соплями - пресиупление, а поселиться в общагу с вич позитивным статусом- так все норм
Забобонний фрукт• 11 ноября 2025
Автор, я уже ніч перевірила цю тему. Нехай вас рахують триста раз неосвідченою і дурноватою, але ви мати і це нормально хвилюватися за свою дитину. Шукайте можливості перевести свого схопця в іншу кімнату. Ви здурієте від хвилювання, думати про це. Люди через різні дурниці переселяються, пересляйтесь і ви, але придумайте іншу причину, бо по цій не факт, що відселять. Можуть стати в позу
автор Незламна Україна • 11 ноября 2025
Ответ дляКарамбОлька
Єдиним показом, це таблетки лише при віл
автор Незламна Україна • 11 ноября 2025
Ответ дляНевісточка ж
Та там взагалі історія, я відразу не писала, очікувала осуду. Дитина переселенець зі сходу, в сімʼ ї 8 чи 9 дітей, спить взутий, вибачте, обригається і в тому одязі може спати.
автор Незламна Україна • 11 ноября 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Так, я піду до коменданта. Спробую дати гроші, але зараз все заселене(
І я маю лише 250₴(
Невісточка ж• 11 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Тем более из такой семьи. Хз что у него в голове? Поссориться с вашим сыном и специально будет его бритвой и ножницами пользоваться
автор Незламна Україна • 11 ноября 2025
Ответ дляНевісточка ж
От я теж постійно це прокручую в голові(
Невісточка ж• 11 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
І я маю лише 250₴(
А по сколько человек их в комнатах?
автор Незламна Україна • 11 ноября 2025
Ответ дляНевісточка ж
А по сколько человек их в комнатах?
Невісточка ж• 11 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Много. Если есть возможность- договаривайтесь на двухместные комнаты.
Это в Украине?
Забобонний фрукт• 11 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Так, тут без паніки, якщо там ВІЛ, то навіть якщо буде користуватися, то ця фігня довго не живе на відкритому повітрі, до 5 хвилин. Але ви не знаєте що там. Якщо гепатит Б, а часто гепатит ідуть разом із ВІЛ, це мені лікар казав, то ось цього потрібно боятися. Вірус гепатиту живе сім днів, зберігаючи високу вірулентність. В мене гепатит Б, бо зараз понаписують. Так, автор, вам є чого хвилюватися. Шукайте гроші і вирішуйте питання
автор Незламна Україна • 11 ноября 2025
Ответ дляНевісточка ж
Это в Украине?
Так
автор Незламна Україна • 11 ноября 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Дякую, здоровʼя Вам!
Невісточка ж• 11 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Так
Включайтесь в решение вопроса.
И вы имеете право разглашать все, что вас касается! Вы не доктор и не учитель. В первую очередь вашего ребенка должен был предупредить ребенок со статусом. Они по большому счету одной семьёй живут! Быт делят!
Многим ли советчицам понравилось бы, если им мужья не сказали о своём позитивном статусе до брака?
ivareka• 11 ноября 2025
выселяйтесь и не портите нервы другим, имеет право
Вільний митець• 11 ноября 2025
Ответ дляПліснявілий сир
Якщо Ваша корзинка не збирається незахищеним сексом з сусідом по кімнаті займатися, то хвилюватися нема чого
Попала б твоя корзинка в таку ситуацію, не гандони б ти йому радила, а підняла б хай на всю общагу з воплями ’спасітє, памагітє, бусінку вбивають’. Такі всі розумні
Вільний митець• 11 ноября 2025
Ответ дляНевісточка ж
Удалено администрацией...
Альдебаран• 11 ноября 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Ви перед юристом, почитайте, що таке віл- позитив.
Я прекрасно знаю. Но не хотела б жить вместе
Омлетик• 11 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
От мені цікаво, чи були б ви настільки спокійні, якби ситуація була з вашою дитиною. Що поганого в тому, що я хочу захистити свою дитину?
Захистити від чого?
Від НЕ передається: повітряно-крапельним шляхом (при чханні, кашлі, розмові); через обійми, рукостискання, поцілунки; при спільному користуванні предметами побуту (посудом, постільною білизною, рушниками); через укуси комах і контакти з тваринами.
Бавовнятий Пупс• 11 ноября 2025
я работала с вич позитивной в торговой точке частной , больше 8 лет . она это скрывала и знала , контактов кроме размена денег не было , они не заразные воздушно капельным путем и при разговоре на близком расстоянии например пол метра у нее был запущенный вич позитив , язвы на ногах объясняла псориазом ходила все время в джинсах и садилась на мой стул
Невісточка ж• 11 ноября 2025
Ответ дляОмлетик
Захистити від чого?
А через зубную щётку передаётся. Через бритву передаётся. Зачем это нужно автору и ее ребенку?
Крим мій• 11 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Знайшли хлопці випадково таблетки в коробці, той підірвався і почав дуже кричати, щоб залишили. Одна банка повна, інша майже порожня була
Знайшли випадково? Угу, ясно. Травят парня. Какого хера они лазят в его коробках и банках ?
Кудесница_с_пургеном• 11 ноября 2025
Ответ дляКрим мій
Я теж впевнена, що хлопця просто булять. Бо ритися в особистих речах, це як?! В мене син теж студент і каже в сусідній кімнаті теж булили хлопця, бо їм він просто не подобався і що вони про нього тільки не придумували....