Леди_в_ночи• 10 ноября 2025

Я просто пожалітися і по обговорювати своїх сусідів

Хоча прекрасно знаю що в більшості тем накидаються на автора і звинувачують у всьому на світі.
Я з тих людей кого взагалі не дратують чужі діти, в переважній більшості я люблю дітей навіть коли вони себе поводять не дуже, мене не дратує плач, гупіт над головою і інше.
Але в нас поселились нові сусіди, господи боже, це якийсь безкінечний терор криком, гупотом, грюкотом це просто якісь критично неадекватні люди. Вони ніколи не затикаютьс.
В них троє дітей двоє по 4-5 років і одне десь до року, то одне оре нон стоп, просто постійно, все чути через стінку, або їх вічно відкриті двері, чоловік з жінкою теж ричить постійно, вічно крик і вічно ті відкриті двері. Їх старші діти то якісь два дємона-динозавра, вони гупають цілодобово всім, ногами, мʼячем в стіну, велосипедами по сходах, самокатами по підлозі, це просто не закінчується ніколи. Мені здається я здурію скоро.
До слова перед ними дили люди з двома двтьми і двома собаками, до того теж з трьома дітьми, взагалі нормальні люди, як всі ну плакали інколи діти, гавкали собаки і інше, але все абсолютно нормально, не скажу що тіхоні, ну але це життя.
А ото якісь терористи чокнуті.
Все! Дякуб
Леди Репях• 10 ноября 2025
А ночью они хоть не тупотят? Если и ночью тупотят, то хрень, конечно.
А так да. Нормальные воспитанные соседи - это подарок.
Дівка в намисті• 11 ноября 2025
А что это за проклятая квартира, где все время многодетные новые жильцы появляются?
автор Леди_в_ночи • 11 ноября 2025
Ответ дляЛеди Репях
Тупотять гупають, жінка з чоловіком оруть одне на одного. З самого ранку починає ридати менша дитина, літом коли вони тільки заселилися воно от так орало щоранку і щоночі, я думала: бідненьке, зубки лізуть, ну нічого не виспимось, ну що поробиш.
Цуко, вони лізуть вже 5 місяців
Бутерброд з ікрою• 11 ноября 2025
співчуваю, яка жесть(( хай скоріше з´їдуть, і знову будуть адекватні
автор Леди_в_ночи • 11 ноября 2025
Ответ дляДівка в намисті
Чому це вона проклята?
А по вашому хто орендує трикімнатні квартири?
Хлопаю ресницами• 11 ноября 2025
Автор, может вам легче станет. У нас пол года назад поселилась цыганка с 6 детьми от 4 до 12 лет, она неадекватная и дети тоже, дурдом такой, что я как будто в сумасшедшем доме и это они под нами живут, соседка с которой они через стену, уже готова убить её.
Леди Репях• 11 ноября 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Капец, а что ж там за хозяйка, которая квартиру им сдала?😲
автор Леди_в_ночи • 11 ноября 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
В нас вони теж через стінку, я ще вбити не готова, але насрати під двері не проти
Господипрости 😆
автор Леди_в_ночи • 11 ноября 2025
Ответ дляЛеди Репях
Та не знаю, може з квартирою вони нічого не роблять, наче від крику вона не руйнується. Це навіть не квартира а таунхаус.
Леди Репях• 11 ноября 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Цуко, вони лізуть вже 5 місяців
Плохо, конечно. Ребёнка можно понять, но что родители громогласные это печалька. У нас были такие соседи по даче. Когда они приезжали, то сразу орала музыка, пьяные крики, гул, мат. А без них тихая улица.
автор Леди_в_ночи • 11 ноября 2025
Ответ дляЛеди Репях
Мені здається мої не бухають, музики теж не чути, вони просто неадекватні
ПлакалаВАвто• 11 ноября 2025
Надо мной вчера ночью мебель таскали или ...труп, как сказал муж. Поэтому не люблю квартиры, люблю дом
Хлопаю ресницами• 11 ноября 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
А наша ещё и музыку врубает
Небалувана Галя• 11 ноября 2025
Стукайте їм по батареї кожен раз, коли вам не комфортно. Вони ж навіть не здогадуються, що заважають. Такі родини мають селитися на першому поверсі поруч з себе подібними.
Нехай це вони вас бояться, а не ви постійно нервуєте.
Тим паче я розумію, це орендатори.
Їм простіше зʼїхати, ніж вам
Сарафанное радио• 11 ноября 2025
речь о только таких детях и идет.только такие дети и приходят на детскую площадку.одни уходят,другие приходят.родители-неадекваты сидят,как пеньки.никогда не делают замечание.я вас автор понимаю.у нас под окнами детская площадка.бешенство каждый день.даже с закрытыми,трехкамерными окнами слышно.
Жинси на дитину• 11 ноября 2025
у меня сосед новый сверху
небольшого роста, но тупотит ногами как антелопа, какая-то странная походка, но очень напрягает
культУра• 11 ноября 2025
Ми з вами напевне, сусіди, авторе. Тільки ці сусіди під нами. Я скоро й@бнусь, вибачте за мою французьку.
На огонек• 11 ноября 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
А как тем кто живёт под ней..
Фантазерша• 11 ноября 2025
Розумію Вас, співчуваю. Під моїм вікном з 7 до 23 крутять Козловського кляті зумерши… краще б уже діти бігали і верещали.До цього були сусіди, що любили співати Любе о третій ночі, а після них - по сто разів ’Все идет по плану’ (і це у самому серці Бандерштату) - до того тужливо співали, що мені вже кгбшники з сссрівськими кокардами снились.Знайшла вихід - засинаю з додатком Atmosphere (звуки дощу, моря, вітру).
Садова гойдалка• 11 ноября 2025
Ответ дляЛеди Репях
У нас тоже такие были. Не знаю как, но свекр им провода перекусывал электрические. И сразу тишина, а на утро уматывали с отдыха. А сейчас тот дом стоит и разваливается, никто не приезжает, все повзрослели и не до гулек с громкой музыкой, а старики поумирали. Даже немного жаль тот дом , столько там труда положено и сейчас никому не нужно, даже и не продали а просто разваливается. Жизнь она такая.
Хлопаю ресницами• 11 ноября 2025
Ответ дляНа огонек
А как тем кто живёт под ней..
Она на первом этаже.
На огонек• 12 ноября 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Она на первом этаже.
Ааа..