Метелик• 11 ноября 2025
А о чем говорится, коротко на аудиозаписях Миндича?
Скляна миша• 11 ноября 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
Друзья Зеленского придумали гениальную схему воровства денег на восстановлении энергетики — они просто пропустили сам этап восстановления, так как он обременителен и затратен, и тупо воровали то, что поступало на счета. А поступало так много, что на каком-то этапе они перестали париться, сразу переводили транши в кэш и хранили его дома в сумках.
Я правильно розумію, що оті наліпки на грошах то означає що вони прям з федерального банку США? Чи як цей обнал працює? Вже хтось пояснив з експертів?
Скляна миша• 11 ноября 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
НАБУ заявило, что вело расследование 15 месяцев, собрало 1000 часов аудиозаписей, при этом за несколько часов до ареста Миндич и братья Цукерманы благополучно покинули Украину.
Ну а яка альтернатива?) вбити при затриманні? Не арештовувати ж їх, бо ще говорити почнуть
Це був сарказм якщо шо
Мушля з Криму• 11 ноября 2025
Ответ дляПродаю витрішки
Получается, что некто, у кого было 6 лет, чтоб посадить в тюрьму тех, вместо этого завел своих. Похлеще и больше. Сплошь кацапские агенты.
Кацапський агент роздав посади і потоки своїм людям і 3,5 роки здає країну !
Як із ними можна боротися, якщо вони на всіх ланках влади поставили своїх щурів ?
Тільки сліпий не бачить всього піздеця, який творе ця влада, а люди гинуть через їх зраду !
Петриківна• 11 ноября 2025
Ответ дляГомосноб
Попросили рашку ракеты направлять на тец?))
Вы решили под шумок залить свою брехню?
Та все ипсо
Не парьтесь
Мушля з Криму• 11 ноября 2025
Ответ дляПродаю витрішки
А я вам пишу, что ущерб от этих - просто армагеддон, с какой стороны ни посмотри. Еще глянем, чем нам аукнется этот скандал извне. Видно же, откуда и почему фас пришел. Достали всех.
Просто ублюдки.
Миллионы людей во тьме, бабки сумками на Москву, риски по АЭС, помощь под вопросом и тд. И это мы и 10 доли еще не услышали. То ли еще будет.
Боюсь, спустя 6 лет вообще никого особняками не впечатлишь. Да мы уже не впечатляемся, подумаешь, сумка денег. Пижжят, словно в гробу карманы есть.
Просто ублюдки.
Також не розумію, куди вони зібралися тікати з цими грошима ? Тільки в рашку виходить …
Неробименінерви• 11 ноября 2025
Ответ длянаКоблучках
почему кучмы? все еще при кравчуке начиналось, да и при союзе эти мрази неплохо грелись с их детишками, что после приватизаций типа общее стало частным за один день.
При срср теж буда ієрархія і своя мафія
А нова побудована за часів батька олігархату Кучми
Неробименінерви• 11 ноября 2025
Ответ дляЖивунаБагамах
Портнов уже повлиять может только на чертей в аду
Ні його ланка і збір грошей ведеться досі
наКоблучках• 11 ноября 2025
Ответ дляНеробименінерви
При срср теж буда ієрархія і своя мафія
сформирована, но начало положил кравчук.
я знаю это хорошо.
Неробименінерви• 11 ноября 2025
Ответ дляСкляна миша
Пишуть можуть тільки громадяни Сша
Тобто оборудка широка за відкати і там
Неробименінерви• 11 ноября 2025
Ответ длянаКоблучках
я знаю это хорошо.
Мені вважалося цей ще не встиг, тобто , ламалася система, виходили нові особи і схеми.
Клан той же Криворіжський
Дніпропетровський
Ото все потім пришухло після фсб і Лазаренко
Клан той же Криворіжський
Дніпропетровський
Мушля з Криму• 11 ноября 2025
Ответ дляГомосноб
Это же не сейчас началось. Набу под контролем сша, еще пару месяцев назад получило задание разорвать эту шайку, но зеленский полез в защиту и тогда заговорили о ликвидации набу, на что сша отреагировало жестко. Тогда даже ес получили по шапке. Вообщем сейчас набу по приказу чистит окружение зеленского. Надеюсь, его тоже погонят в итоге.
Якщо їх всіх накриють, то може ще від країни щось залишиться, бо інакше …
Дніпропетровську область просто здають, ОВА розворувало весь бюджет на укріплення, не зроблено нічого - і тепер голову області за гарну роботу перевели в Одесу, а область втрачає населені пункти - люди бомжі, захисники гинуть …
В мене немає слів, як їх назвати і що побажати !!!!
Неробименінерви• 11 ноября 2025
Дівчата не забувайте плівка Деркача, діло Гонгадзе. Не забувайте справи Лазаренко , який сів в тюрму Сша
Як юля на газу крала крала, і відкуплялася
Нічого не нове, все ж вже було.
Але в час війни гірко більше
Нічого не нове, все ж вже було.
Але в час війни гірко більше
Неробименінерви• 11 ноября 2025
Ответ дляМушля з Криму
Тому мітинг молоді вчасно був
Якби не майдан з картонками, літом Оп перепорядкував би Сап собі і цього не було.
Вони і так свого зама засунули, той зливав інформацію мафіозі у владі
Неробименінерви• 11 ноября 2025
Ответ дляПетриківна
Еще, отжимался бизнес, неугодных бусифицировали
Енергоатом мав доки для відстрочок і ці ними торгували
очки_ннадо• 11 ноября 2025
И надо иметь мозги, и понять, что без захидных партнерив этих краж бы не было. Какрадостно с потными ручками урсула фон дер ляйнен и прочие захидни лидеры сетуют, что б еще 300 млр расейских денег загнать в украинский бюджет. Вся эта допомога - корыто для европейских потужныкив. Наши это так - исполнители всего этого шабаша. Поэтому все эти чернышовы, миндичи и прочий мусор легко уходит на запад и пригревается там. Хоть кого то из воров чиновников Украины Европа выдала?
Мушля з Криму• 11 ноября 2025
Ответ дляНеробименінерви
Тому мітинг молоді вчасно був
Так, ми живі тільки тому, що боремося - але у нас два вороги, і якби люди, більшість, це розуміла, то вже знесли б оце кодло …
А так, знову - мітинги проплачені, ніхто сам не вийде … йолопи в кількості 73% !
Мушля з Криму• 11 ноября 2025
Ответ дляочки_ннадо
Західні партнери і дали наказ НАБУ, бо у всього є межі ! Зелені оху… ли
Петриківна• 11 ноября 2025
Ответ дляочки_ннадо
В схеме все , включая рашу
Неробименінерви• 11 ноября 2025
Ответ дляМушля з Криму
Ті хто привів Зе до Влади першими такі ініціативи трощать, критикують, знецінюють , бо самі не здатні вийти за рамки сидаліщного місця дивану. . А молодь не боїться.
Неробименінерви• 11 ноября 2025
Ответ дляМушля з Криму
І після суду над Кудрицьким
Це теж штрих
Кудризький має великі звʼязки з заходом, він нас перепідкоючив на енергетику Ес, рашка відключила, робила нам повний блекаут, а команда Кудрицького зробила тоді в считані часи неймовірне
Як не трогали Кудрицького, норм. Тронули - все полилося
Це теж штрих
Неробименінерви• 11 ноября 2025
Ответ дляПетриківна
В схеме все , включая рашу
То не раша
То наша любима вата українська, манкурти, бігуни.
Дерач і компанія.
Просто звязда• 11 ноября 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
Ну они ж не Миндиченко и Цукерманенко.
Ответ дляВЫВсеВрете
А транші так і йшли в сумках чи без них вже?
Ответ дляВЫВсеВрете
Об этом и говорят на записях - типа на фига там что-то восстанавливать, это пустая трата денег. Часть денег при этом регулярно отправлялась в рф
Друзі зеленського ворували, ворували а набу слухали і слухали, поки не осталось всього три сумки з мульйонів і мільярдів
Муркошечка• 11 ноября 2025
Ответ дляНеробименінерви
Тому мітинг молоді вчасно був
через то й раптом вирішили молодь за кордон випустити
Неробименінерви• 11 ноября 2025
Ответ дляlilul990
Зеленського вирішили обнулити по схемі Порошенка у якого був свій скандал - із свинарчуками
Один в один
Вивернеться