Хтомолодець? Я!• 11 ноября 2025

2,5 роки працюю в компанії без святкових і так звикла..

Працюю у міжнародній компанії, проекти по всьому світі і тому новий рік , Пасха , Різдво чи інші свята , завжди щось треба робити. Хоч трохи але маю бути на звʼязку
Тепер мене перевели на польський проект. Це круто, так як Європейські проекти потрібно «заслужити»
Так от, у мене вперше повноцінний вихідний сьогодні, а я за звичкою включила комп ((
Таке собі добровільне рабство було , а витягти себе морально виявляється ще треба вміти…
Я не жаліюся, я знаю за що я працювала. І мені це добре оплачувалося, однак я знала що довго так не захочу.
волосатое стекло• 11 ноября 2025
Брешет автор и разгоняет.
Все ж наоборот
автор Хтомолодець? Я! • 11 ноября 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
Автор, розумію Вашу радість. Відпочинок сьогодні гарно.
Дякую 🥰
волосатое стекло• 11 ноября 2025
Это у нас переработки не оплачивают и в выходные гонят на работу....
автор Хтомолодець? Я! • 11 ноября 2025
Ответ дляволосатое стекло
Знаю . Проходила цей шлях..
Саме тому 3 роки назад вирішила змінити щось
Бабця в мештах• 11 ноября 2025
Це Ви хочете похвалитися перед українськими жінками, які по 20+ років працюють на малих зарплатах, з дибільними правилами і без відпусток?? За 2,5 роки вона втомилася 😂😂😂. Живши тільки для самої себе. Вибачте за мою агресію, потрапили під гарячу руку, коли працюючи віддалено, немає часу приготувати їсти)). Ні світла, ні інтернету нормального. І боїшся якісь претензії пред´явити, бо вже не хочеться бігати в офіс за 10 тис.
автор Хтомолодець? Я! • 11 ноября 2025
Ответ дляБабця в мештах
Я три роки назад була в такій самій шкірі а потам вирішила що хватить з мене .
Леплю из пластилина• 11 ноября 2025
Я 3 года работала без отпуска и больничных и очень часто по субботам, единственный выходной был в Вс. Болела на работе, тупо не было замены. Уволилась и 2 месяца лета я Ничего не делала. За все 3 года отдыхала)
волосатое стекло• 11 ноября 2025
Я не верю, что в европ компании там много работают. Не такие они жлобы, что б не брать еще персонал если работы много.
Автору нравиться проводить время на работе?
Я и здесь таких встречала - дома делать нечего, одиноко _ ходит на работу, даже при задержках ЗП
автор Хтомолодець? Я! • 11 ноября 2025
Ответ дляволосатое стекло
Я не писала що у мене було багато роботи і якщо ви хоч трошки уважна то звернете увагу що саме я писала
волосатое стекло• 11 ноября 2025
Ответ дляЛеплю из пластилина
О да, я уколы курса антибиотиков себе делала в директорском кабинете.
Директор бывшая терпаевт - предлагала поделать ...а я еще и стеснялась 😂
Бабця в мештах• 11 ноября 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
Я теж так вирішила декілька років тому)). Але ж треба враховувати, що всі люди різні. Коли тобі під 50, дуже замітно відсутність відпочинку, і присутність дивних керівників, які думають що керування - це виконання їх дурних забаганок
волосатое стекло• 11 ноября 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
Обычно рождество и пасха везде празднуют.
Мы тоже так работали примерно, но у нас сменный график был. Кому то везло, кому то нет
автор Хтомолодець? Я! • 11 ноября 2025
Ответ дляволосатое стекло
Всюди )))
😂😂😂😂😂 особливо на Філіппінах, Шрі-Ланці чи Індії 😀😀
Леплю из пластилина• 11 ноября 2025
Ответ дляволосатое стекло
я именно там научилась сама себе уколы делать)
волосатое стекло• 11 ноября 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
Всюди )))
На такие задачи - разыгрывают кто дежурит.
Даже в укр офсах такое делают или график дежурств после работы.
Не вериться что то в ваши проблемы
волосатое стекло• 11 ноября 2025
Ответ дляЛеплю из пластилина
А ведь полезный кейс. Надо в школе на трудах учить
Потом не раз пригодился
Леплю из пластилина• 11 ноября 2025
Ответ дляволосатое стекло
Потом не раз пригодился
на самом деле да) особенно когда грыжи повылазили и только уколы помогают, то ночью в тревогу никто не приедет, а я уже и с фонариком их ставлю без проблем
автор Хтомолодець? Я! • 11 ноября 2025
Ответ дляволосатое стекло
Не вериться что то в ваши проблемы
На які такі задачі)))
Ви дуже далекі від різних обовʼязків
волосатое стекло• 11 ноября 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
На які такі задачі)))
Ви дуже далекі від різних обовʼязків
Сомневаюсь что человека будут держать 24/7 на связи - это ничего хорошего не даёт.
Поэтому не верю, даже если вы зам директора. Все равно есть еще кто то дополнительно. Зам зама и тд
Рабочая этика не пустой звук для европейских кампаний. В Канаде вообще запрещено звонить после окончания раб дня
автор Хтомолодець? Я! • 11 ноября 2025
Ответ дляволосатое стекло
А коли у людини токен?
волосатое стекло• 11 ноября 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
А коли у людини токен?
Без понятия что это
автор Хтомолодець? Я! • 11 ноября 2025
Ответ дляволосатое стекло
Без понятия что это
Ну тому вам і не зрозуміти що є такі роботи які потребують бути на роботі постійно. Не вночі і не на вихідних звісно
Колгоспниця• 11 ноября 2025
Я весь свій стаж працюю без свят. Коли відмінили в Україні свята через воєнний стан, для мене нічого не змінилося
буреЛОМКА• 11 ноября 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
Тримайте ))
а почему вы тут? на других должны