Шо думаєте? Навіщо трампу зливати зеленського?
Шо він хоче натомість? Залужний відмовляється від перестановки фігур. Хто погодиться? Чи вже погодився?
Мама Никитки-2• 11 ноября 2025
Ответ дляLudaSHS
Але так тупі ці ватники у владі погоріли, зі своїм Деркачем, викрили який офіс, куди носили гроші, хто в курсі що воно йшло зраднику нашому гниді, тепер сенатору рф Деркачу. Вся схема руських гнид тут плюс манкурти в яких бабки в голові тільки.
Чи підхватить ФБР? Бо по Лазаренку колись продавили, чи не підхватять, бо там в схемі американці, хто знає.
Але знаєте, цікаво чому зараз
В блекаут,
А не влітку коли був час скерувати кошти на захист енергетики
Хтось писав, Набу слідкувало місяцями. То що часу не було? Чи не було відмашки?
Сому саме після обстрілів енергетики?
Але знаєте, цікаво чому зараз
В блекаут,
Сому саме після обстрілів енергетики?
Не треба було Кудрицького чіпати. При його звільненні закордонні наглядачі були категорично проти. Зато галущенко і ко аж бігом голосували. Не вийшло у них в 22 країну здати під шумок блекауту. Встигла команда Кудрицького переключити Україну на Європу.
VivaForever• 11 ноября 2025
Ответ дляlilul990
Я не розумію чого трамп не хоче шатать росію а шатає нас.
Нас теж вже треба пошатати, так як є вже не можна продовжувати
Ответ дляМама Никитки-2
Я теж повʼязую ці ланки
Але Набу, Сап підозри, плівки ще від липня датовано
Все тягнеться все літо
З нового
Все тягнеться все літо
З нового
kot_begemot_kot• 11 ноября 2025
А что тут загадочного?
У Трампа свои люди в НАБУ. Решили взять зелю за яйки.
Весь инет знает где и по чем куплено недвижимость, и на кого оформлено. И Трамп знает.
Ответ дляМама Никитки-2
У вас або застаріла методичка, або тупі куратори.
Респам глибоко насрати вже і на Трампа і на його Нобелевку. Партія в ахує від програшу. Ще й демократи мають +5 місце в конгресі. На додачу більше місяця шатдаун і ще не факт, що ті 4 демократи реально віддадуть голоси за тимчасовий бюджет.
У них кожного року шатдаун. І кожного року його рішають бо залишити людей без роботи і зарплат даже демократи не можуть собі дозволити при всій нелюбві до трампа
Мама Никитки-2• 12 ноября 2025
Ответ дляlilul990
Цього разу не все так просто. Вибір між зарплатами чиновників і соціальній чи медичній допомозі мільйонам людей. Ну і 1,5 місяці вже. Побачимо що палата представників заспіває