Bransoletka• 10 ноября в 12:04

Розслідування НАБУ по енергетиці

Хто слідкує. Як думаєте, буде замєс чинної влади чи пронесе знову? Міндич он вже в Ізраїль втік
СhanelKa• 10 ноября в 12:07
Втік і общак вивіз
Красавчик. Нічого не буде
Бабло поділять
yulchik• 10 ноября в 12:08
Главное, подождали з обысками, чтоб успел собрать все👍😂
Немного времени пройдёт, расскажут, что он туда отправлен легально послом и награжден медалью😏
Манула• 10 ноября в 12:09
Пронесе. КоЗЕманда ще більше буде згортати залишки демократії в країні та все підгрібати своїми смарагдовими ручонуами
Sonne8752• 10 ноября в 12:09
суды будут пару лет
на этом все
ничего ему не будет
Sonne8752• 10 ноября в 12:11
за мешок картошки - в тюрьму
за то что не хочешь умереть в посадке - засудить и все отобрать
а кто миллионы ворует - те молодцы... канары, дубаи и лакшери жизнь
lus_so• 10 ноября в 12:15
Це називається ’показові виступи’. Як Європа накричала і зрізала гроші, то влада різко прозріла. Фігурант в ізраїловку, лохам демонструють пару рачок грошів бо борцуни. Дешевий цирк.
космея• 10 ноября в 12:30
Ответ дляyulchik
Чому не орденом?
yulchik• 10 ноября в 12:40
Ответ длякосмея
Чому не орденом?
Ну, как вариант)) А может, и тем и другим, чтоб не сомневались))
meatlug• 10 ноября в 12:52
Затонепорошенко!!!!!
Диез• 10 ноября в 13:22
Пока мы в прошлом году умирали в 40-градусную жару без холодильников и кондиционеров в провонянных генераторами городах, мрази деребанили все, что только можно.
Диез• 10 ноября в 13:24
У Юрия Романенко только что прочитала:«Минута молчания в Гудвайне, где застыли коррупционеры со скорбными ебальниками - это апофеоз этого кровавого ебанариума Второй республики. На публику поскорбили минутку и пошли дальше тырить бабло и утилизировать население.»
coch100• 10 ноября в 14:10
Набу - это проект сша, который сейчас дрючит окружение зелкнского. Ну посмотрим кто победит)
автор Bransoletka • 10 ноября в 14:12
Ответ дляcoch100
Буде смішно,якщо зелені. Бо тоді зрозуміло, що США ні на що не здатні
Манула• 10 ноября в 16:35
Якщо не фейк, то повний піпець!
Реверанс• 10 ноября в 17:26
Ответ дляМанула
Якщо не фейк, то повний піпець!
Не здивуюсь,якщо правда.
автор Bransoletka • 10 ноября в 21:13
Ответ дляМанула
Якщо не фейк, то повний піпець!
Ну вже ж на плівках зазначено, що в Москву гроші виводили
Манула• 10 ноября в 22:27
Потужно!
Не чіпай - вб ю• 10 ноября в 23:13
Зате нам по тисячі грн кинули як кістку собакам. Щоб не нили і пам´ятали про зЕботу на наступних виборах
Ksusci• 12 ноября в 01:18
Ответ дляyulchik
А в сумках були не гроші, а пакети з супом для голодних дітей Африки
Ksusci• 12 ноября в 01:21
Ответ дляМанула
Якщо не фейк, то повний піпець!
Он лбдина про фінансовий менеджмент все знає, може там у книжці є чк правильно управляти налом зі спортивних сумок?
Принаймні знатимемо куди він поїде далі і що робитиме