Фея_3уровень• 11 ноября 2025

Поясніть мені про бонуси і чи є вони у вас на роботі?

Дивлюсь я вакансіїї, зарплати такі малі, але дивовижне слово + бонуси!
На співбесідах не кажуть зарплату, виляють, але дивовижне слово - щоквартальний бонус, на розгляд керівника, яка сума, по яким критеріям надається - юлять
І це не продажники
Смайликівна• 11 ноября 2025
Що то за компанії такі, де ще бонуси роздають? Тут скільки відпрацював, стільки заплатили, пофіг наскільки ти швидко і професійно це робиш. Ще й зарплати мізерні. Але і сфера така, що при грошах в ній тільки 95-й квартал)
Чебураха з перцем• 11 ноября 2025
У нас несколько раз в год бонусы. В конце года всем по шкале. Если проработал меньше года, то бонус не положен или начальник отдела может похлопотать и дадут 2-3 тыс типа к новогоднему столу. Кто проработал 5 и более лет - в размере зарплаты, если до 5 лет - 50%. К дню автомобилиста водителям по 5000 грн и был розыгрыш среди мужчин и тоже 1 водитель выиграл ещё 5000. У нас транспортное предприятие, водителей много. К дню бухгалтера бухгалтерия получает премию. А у меня в отделе бонусы дважды в год по результатам работы - от 0 до 50 тыс.
автор Фея_3уровень • 11 ноября 2025
Ответ дляЖдун с Нибиру
до чого тут Коломойський до Укрнафти і розбірок. Вам робота потрібна і стабільна зп, а казочки в кожній сфері можна знайти
Жартів не розумієте?
До чого казочки
автор Фея_3уровень • 11 ноября 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
Потому что вы явно не специалист в нашей области, наши вакансии в открытом доступе, вы бы их увидели, если бы искали
Удалено администрацией...
автор Фея_3уровень • 11 ноября 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
Пишіть назву компанії 🙋🏻‍♀️
мадамГрицацуева• 11 ноября 2025
Ответ дляФея_3уровень
Я хочу до нього на роботу
Хотеть не вредно.
Ждун с Нибиру• 11 ноября 2025
Ответ дляФея_3уровень
Жартів не розумієте?
До чого казочки
Мабуть не в тому контексті прочитала) вибачте)
Чебураха з перцем• 11 ноября 2025
Ответ дляФея_3уровень
Пишіть назву компанії 🙋🏻‍♀️
Так а смысл? У нас требуются постоянно только водители вантажного транспорта.
автор Фея_3уровень • 12 ноября 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
а вдруг