Трахтибидох• 11 ноября в 17:12

Складно зосередитися, проблеми з концентрацією. Причини та наслідки які?

Мені просто страшно. Намагаюся контролювати себе, але вже в розпачі і підозрюю, що це набутий діагноз. Що б я починала робити, одразу відволікаюся, перемикаюся на щось інше, там теж кидаю і вже хватаюся за ще якусь справу. Вже силоміць утримую себе, щоб впевнитися, що зі мною све норм. Але, для прикладу, ліжко я застелила з п´ятого підходу, десь ближче вже до обіду. Пора до лікаря? Допоможіть. Є ще такі як я?
Чучело-Мяучело• 11 ноября в 17:15
Увидела фак на картинке. Я быстро сконцентрировалась
Чупа-чупс• 11 ноября в 17:17
Здайте ліпідний комплекс. Видаліть тікток і загалом не дивіться короткі відео, більше читайте.
автор Трахтибидох • 11 ноября в 17:25
Іду цілеспрямовано годувати кішку, опиняюся на другому поверсі з лійкою в руках, полила аж одну рослину, прямую до сушарки, бо від учора там речі і діставши два рушники, а все інше залишилося, я вже роблю фото для олх. А кіцька сидить внизу голодна біля порожньої миски.
Це мої останні пів години. І так постійно. Від тоді, як я це помітила, все стає лише гірше. Отче Наш від початку до кінця я розказала зранку після п´ятої спроби, зі сльозами на очах. Бо мені реально страшно.
автор Трахтибидох • 11 ноября в 17:22
Ответ дляЧучело-Мяучело
Ахахах нету там такого)))
Я не Тролль• 11 ноября в 17:22
Смотоите каждый вечер сериал НА ТВ .
40 мин естественной концентрации обеспечено.
Планируйте что будете и создавайте ритуалы : чай/кофе внусняшки и тд...
автор Трахтибидох • 11 ноября в 17:25
Ответ дляЧупа-чупс
Я читаю багато, щодня до ста сторінок. І аудіо книжки слухаю. Тік ток не дивлюся. Ліпідний комплекс, дякую, зараз почитаю, шо воно таке.
Самохвалова• 11 ноября в 17:25
У вас СДВГ , лечитесь гуглите, todo листы делайте, планы, дневник и т.д, есть разные методики
автор Трахтибидох • 11 ноября в 17:29
Ответ дляЯ не Тролль
Смотоите каждый вечер сериал НА ТВ .
Я планирую. У меня есть четкие цели и я проговариваю громко себе команду, например ’Сейчас я пылесошу’. Но ’пылесосить’ я могу два дня(
Можу брикнути• 11 ноября в 17:30
Сдвг ?
автор Трахтибидох • 11 ноября в 17:35
Ответ дляСамохвалова
Это мне к психиатру? Оно лечится или только контролировать, чтобы не усугублялось? Планы и дневники, туду-лист делаю, но мне именно само действие не удаётся завершить, хотя я точно знаю весь алгоритм, так сказать. И это очень навязчиво и неконтролируемо, я не могу сделать что одно от начала процесса до конца. Раньше так не было.
автор Трахтибидох • 11 ноября в 17:38
Ответ дляМожу брикнути
Сдвг ?
Не знаю. Может у кого-то такая же ситуация. Мне нужна помощь специалиста. Уже точно понимаю это.
Можу брикнути• 11 ноября в 17:40
Ответ дляТрахтибидох
Почитайте про сдвг в сети - по описанию поймете у вас оно или нет
Прагматик флегма• 11 ноября в 17:41
Это сдвг. Я такая же. Только работа над собой и самоконтроль. Говорят, l-theanine помогает как добавка. Не знаю, не пробовала.
Можу брикнути• 11 ноября в 17:42
Ответ дляТрахтибидох
Кпт терапия с этим по идее должна работать. Надо уточнить. Это мое предположение
Можу брикнути• 11 ноября в 17:43
Ответ дляПрагматик флегма
А сдвг это с рождения или необязательно?
автор Трахтибидох • 11 ноября в 17:45
А ще помічаю, що стала робити багато помилок, плутаю літери під час письма, переставляю місцями. І коли читаю, а читаю я з дитинства дуже швидко, так от можу прочитати зовсім інше слово, перечитую, там і близько того немає. Але ж я була впевнена, що саме те слово бачила.
автор Трахтибидох • 11 ноября в 17:49
Ответ дляПрагматик флегма
Как вы живёте с этим? Я стала контролировать себя, тем самым ещё более фиксируясь на ситуации, и мне просто становиться страшно.
Кидаю курити• 11 ноября в 18:04
Скільки вам років?
автор Трахтибидох • 11 ноября в 18:08
Ответ дляКидаю курити
Скільки вам років?
П´ятдесят другий. В менопаузі, важкий перебіг, на згт. Роблю знижку на це, але , блін, *недотакойжестепени
Самохвалова• 11 ноября в 18:19
Ответ дляТрахтибидох
да , он вам таблеточек выпишет и методики расскажет
Я не Тролль• 11 ноября в 18:21
Ответ дляТрахтибидох
Ахахах нету там такого)))
Вот он
Я не Тролль• 11 ноября в 18:23
Ответ дляТрахтибидох
Если растягиваете дела значит энергии не хватает. Орехи, мясо, настойка женшеня или элеутрококка
Я не Тролль• 11 ноября в 18:24
Ответ дляТрахтибидох
Прикольно
Кидаю курити• 11 ноября в 18:32
Ответ дляТрахтибидох
Ну от це воно і є. В мене як почалась менопауза, я стала точно такою, як ви пишете. Ні, ніякий це не психічний розлад.
автор Трахтибидох • 11 ноября в 18:44
Ответ дляЯ не Тролль
Вот он
Да ну где ? Можете обвести, пожалуйста?
автор Трахтибидох • 11 ноября в 18:46
Ответ дляКидаю курити
Тобто, мені з цим вже жити? Майже риторичне питання. Бо завтра я йду до лікаря.
Я не Тролль• 11 ноября в 18:47
Ответ дляТрахтибидох
Да ну где ? Можете обвести, пожалуйста?
С левой стороны, посередине
автор Трахтибидох • 11 ноября в 18:50
Ответ дляЯ не Тролль
Прикольно
Не доверяю себе больше ни в чем, постоянно на стрёме( Это не прикольно, если на постоянной основе.
автор Трахтибидох • 11 ноября в 18:53
Ответ дляЯ не Тролль
С левой стороны, посередине
Ааа, та то сигарета не подкуренная
Кидаю курити• 11 ноября в 19:00
Ответ дляТрахтибидох
Так. Ну просто треба навчитись концентруватись. Можливо, не завадять антидепресанти (бо тут є і прокрастинація також).