Трахтибидох• 11 ноября в 17:12

Складно зосередитися, проблеми з концентрацією. Причини та наслідки які?

Мені просто страшно. Намагаюся контролювати себе, але вже в розпачі і підозрюю, що це набутий діагноз. Що б я починала робити, одразу відволікаюся, перемикаюся на щось інше, там теж кидаю і вже хватаюся за ще якусь справу. Вже силоміць утримую себе, щоб впевнитися, що зі мною све норм. Але, для прикладу, ліжко я застелила з п´ятого підходу, десь ближче вже до обіду. Пора до лікаря? Допоможіть. Є ще такі як я?
А_я_ЛОЖУ!• 11 ноября в 22:35
Автор, сходите к невропатологу, все там вам проверят и все расскажут.
автор Трахтибидох • 11 ноября в 23:10
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Да. Схожу. Я думаю это проблемы с психикой у меня. Но и к неврологу, наверное, имеет смысл тоже пойти. Спасибо.