Суцільна зрада• Изменено 11 ноября 2025

Ось і мене зрадили...

8 місяців ігнору. Качелі. То мирились, то сварились... Нарешті сьогодні він все сказав. Огидно те, що засцяв в очі сказати. Інтим був місяць назад. А вона у нього з зими. Тобто спав одночасно з обома( а я ж дура себе колупала, самооцінка впала... думала зі мною щось не так...17 років шлюбу коту під хвіст. Двоє дітей. 15 і 6 років. Ще каже дітей собі заберу. Житло орендоване. Повний капець. Лякає, що моя зарплата медсестри не дозволить забезпечити дітей, тому суд дать йому опіку, а я типу їди куди хочеш... Я в шоці.
Спочатку думала у нього криза середнього віку...але він закохався. Для чого пишу? Не знаю...в собі тримати важко (
Рожева юбка• 11 ноября 2025
17 років усвідомлював, що зі мною не та....бля, він у вас тугий чи що?
Вибачте, автор, але ваш чоловік навіть гівном не заслуговує називатися
Тішуся неперетішуся• 11 ноября 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Як звати нашого героя?
Сергій
автор Суцільна зрада • 11 ноября 2025
Ответ дляТримаю свічку
Ему, естественно, он уже устроил свою жизнь, теперь ваша очередь, будете алименты платить, мужика искать, по выходным детей баловать
Та хрень якась. Спит и со мной и с тобой
Я_и_моя_собака• 11 ноября 2025
За дітей не хвилюйтесь, вони разом з новою коханою пограються і вам назад їх привезуть, на довго її не вистачить. А написане чоловіком, що зустрів справжнє кохання і може бути по-іншому, аж читати смішно. Натр...ся від душі і почнеться та сама рутина, як і з вами. Незрілий чоловік от і все
СкрипяСердцем• 11 ноября 2025
Ответ дляFashion_besties
Це фейк, чоловік так не може писати. Або це якийсь дрочер
Або 2 подружки вирішили потролити
А взагалі, не всі мужики 9 класів закінчували
Тундиринда• 11 ноября 2025
Сил вам, з часом все мине і підете далі.
Краще правду, ніж жити в брехні
автор Суцільна зрада • 11 ноября 2025
Ответ дляFashion_besties
Мені штучний інтелект теж сказав що написано якось не по чоловічі
Капризуля• 11 ноября 2025
Автор, насправді чоловік нормально все пояснив. Навіщо драми? Він не в рабстві. Добре, що хоче жити з дітьми. Хоча б тимчасово, щоб ви прийшли до тями.
Цветочница• 11 ноября 2025
Ответ дляФорс мажор
Їй він теж зраджував (з вами), тому так собі він закохався. Просто інфантильний чувак, який не витримав навантаження родиною. Йому б щось по легше.
Кстати да)))
Тримаю свічку• 11 ноября 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Уже ж не спит, о чем речь?
Рожева юбка• 11 ноября 2025
Ответ дляСуцільна зрада
автор, вы троль?
и чего к нему пристали? он походу уже сто раз об вас ноги вытер, а вы всё выясняете отношения
автор Суцільна зрада • 11 ноября 2025
Ответ дляХерсон це Україна
Так он и не написал, что детей хочет забрать. Хочет дать образование, вырастить. Вы губу не раскатывайте, что он их заберёт))). Тут хоть бы копейку дал. Зачем он новой пассии с детьми? Так что за это не переживайте.
Поводу расставания. Мне кажется, что вы все прекрасно понимали на протяжении этих 8 месяцев, просто хотели верить, что можно всё вернуть. Больно, обидно. По самооценке бьёт, но здесь сильно не расстраивайтесь, всё-таки много лет были вместе, на многое замыливается глаз. Кажется, что там кто-то лучше, умнее, красивее, моложе. Но это не говорит о том, что вы уродина или глупая, или тупая. Абсолютно. Теперь вам нужно это всё пережить. Найти новую цель в жизни. И сказать: спасибо, что ещё год меня не мучил и сказал правду наконец-то.
Я хіба вам всю переписку буду показувати???))) дівчата! Я показала де він пише про кохання
Цветочница• 11 ноября 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Отдайте детей! А сама вообще уедьте куда-то.
Гидроусилитель руля• 11 ноября 2025
Бо вони всі погрожують що дітей заберуть…. То хай спробує, а ви тим часом собою займіться . Побачите як тоді погрози зміняться на відлинювання від своїх же дітей )) погоджуйтеся, сам прибіжить опозорений і новій бабі не потрібний
автор Суцільна зрада • 11 ноября 2025
Ответ дляЛЮБА
Так собирайте ему детей , с инструкциями как и что они любят , что можно и нельзя , в чем беда ?алименты предложите и мама выходного дня , короче будьте папой !!!так и скажите - ты нашел ту что тебе показала новую жизнь , и я хочу так ))))
Та ну. Дочке 6 она очень мамина. Чужой тётке отдать, у нее свои две дочки
Инфотуфелька• 11 ноября 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Дякую. Я не ридаю. Але мені погано.
Конечно, но прислушаться к сообщению стоит. Муж хочет вырастить детей - так предоставьте ему эту возможность. Тем более у него уже личная жизнь налажена, а Вам только предстоит. Ну в общем Вы поняли, что делать
мимАпроходила• 11 ноября 2025
Старшого я б точно отдала
Ліньки гуглить• 11 ноября 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Так может баба его писала риса писа, сам не осмелился, ну как в фильме
мимАпроходила• 11 ноября 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Да, 6 летний ребенок нуждается в маме,хоть сын хоть дочь
автор Суцільна зрада • 11 ноября 2025
Ответ дляРожева юбка
Гівно а хто ж.
Я_и_моя_собака• 11 ноября 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Це ненадовго. Повірте)
Эта_Шикарна)• 11 ноября 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Дякую. Я не ридаю. Але мені погано.
Так, вам погано, але по тексту розумію, що він нормальний чоловік. І так дійсно буває.
Якщо ви зараз не будете йому виносити мозок, істерити і т.п., то він буде максимально роботи все, щоб залагодити свою провину перед вами - допомагати, забезпечувати і інш.
Але для цього спочатку треба усвідомити, що людина дійсно має право піти. І тому відпустити його. Нічого, що він буде бачити, що вам важко, головне без активної демонстрації страждань і безкінечних з´ясувань.
Бо зараз вже і справді немає чого з´ясовувати і висказуватись.

Про дітей теж нормально пише, немає натяків, що хоче відібрати.
Пс: поради даю з власного досвіду, сама проходила через це
Партизанка• 11 ноября 2025
Сідайте его тцк
Вбигудях• 11 ноября 2025
Детей папе хряпе, сама в новую жизнь)
Сама не знаю• 11 ноября 2025
Ну так он такой и был... Скорее всего. + Такая писанина... Толи не мужик, то ли просто полудурок.
Гидроусилитель руля• 11 ноября 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Ви правда вірите, що вони маючи в домі чотирьох дітей Будуть такі ж щасливі , як тоді, коли діти на вас та і її невідомо з ким?? Вони ж навіть потрахалися нормально не зможуть ?) автор))) я вам кажу, подивіться збоку на ситуацію, вас попустить )))
Тишком нишком• 11 ноября 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Ще сина без мого відома повіз в суботу їх знайомити...для чого? Знайомитм з коханкою.
І як?
Син хоче жити з ним і його коханкою?
Амелі на мілені• 11 ноября 2025
Пипец. Усвидомив він. Если б не лазил где попало и бошкой не крутил по сторонам,а домой валил вовремя. Какие же мужики сволочи
Вбигудях• 11 ноября 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Та да, сами поступайте на фармацевта
Тішуся неперетішуся• 11 ноября 2025
Ответ дляПартизанка
Сідайте его тцк