Підмітайло• 11 ноября в 17:56
Що дивитесь, коли відчуваєте повну апатію й нічого не хочеться?
Неробименінерви• 11 ноября в 18:00
В стенку смотрю, лежу на диване. Сплю. Или гуляю по красивым живописным местам
Обижулька• 11 ноября в 18:04
Коли хріново - дивлюся фільм Жасмін, з Кейт Бланшет
Він мене якось заспокоює чи що.
Чи може я бачу, як може бути ще гірше і мене попускає
Він мене якось заспокоює чи що.
Несемо світло разом• 11 ноября в 18:05
Ответ дляОбижулька
Він мене якось заспокоює чи що.
Четыре комнаты
Тарантино
Мрії у вирії• 11 ноября в 18:13
Смотрю Джеки Чана. Как он всех бутсает. Представляю что это мои недоброжелатели и сразу легче.
Мій не такий• 11 ноября в 18:37
Ответ дляМрії у вирії
Подивіться Іп Ман, про засновника стилю він чу. Може теж сподобається. Але твм не Джекі Чан в головнвй ролі, а Донні Єн
Пліснявілий сир• 11 ноября в 19:33
Надо идти на улицу, встретится с людьми у которых на ваш взгляд есть чему поучиться, или с теми, кого давно не видел, но только не интернет,
лаМпочка• 11 ноября в 23:01
Что-то легкое, ненапряжное, типа мелодрамы, романтической комедии. Новинки или фильмы 60-70. Иностранные, итальянские, французские