Швабристка• Изменено 11 ноября в 18:17
Подарунки секретарці
Дівчата, бісить. Працюємо з чоловіком в одній організації - у нього керівнича посада, в мене звичайна - по роботі рідко бачимося, але разом обідаємо. Я давно стала помічати що коли не коли мій чоловік купує шоколадки секретарці. І все б нічого, але сьогодні я просто в шоці. Зранку ми вдвох проспали і запізнювалися на роботу. Чоловік поїхав першим, я за ним. В фойе побачилися знову і він ніс два пакунка з сендвічами. Я полетіла на свою зустріч, а він на свою. Після зустрічі пішла до нього в прийомну за сендвічем і виявилося, що він купив його не мені, а секретарці. Я не витримала і за зачиненими дверима вчинила скандал. - типу думаєш вона тобі дасть? Відпросилася в своєї начальниці і поїхала додому. По дорозі купила з його карти мені каблучку, на яку жала кошти. Сходила о 14.00 на тайський массаж, зусрілася з подружкою, тепер лежу в ванній, а мене не відпускає. Ще й секретарка молода 30 років розводиться, бо її чоловік знайшов іншу. Я знаю, що мій чоловік для неї застарий та і не багатий, як вона звикла (вона вся в діамантах, дорогий годинник, люкс марки). Але бісить, що він знав, що я не снідала і купив їсти їй, а не мені....
Плету интриги• 11 ноября в 18:40
Ответ дляШвабристка
Мені така практика дивна - вона має непогану зарплату. Шоколадка куди не йшло, але прямо сніданок і чому мені не приніс???? Я завжди, коли купую щось в кафешці внизу - беру і йому
бо він такий занятий
я ідіотка
Жесть. Треш. Я б убила
Мама Никитки-2• 11 ноября в 18:40
Ответ дляШвабристка
Ні, саме так і було. Мені його сеедвіч і нафіг не впав. Я його жінка - працююю повний робочий день, тяну весь побут на собі, на вихідних проводжу час з його дітьми від іншого шлюбу. А сендвіч молодій бабі. Я все розумію - природа - мені 46. Але це просто такий плевок в обличчя
я добре, що вибігла - хотіла йому очі вицарапати - на мене так найшло
Йому 60 які вихідні з його дітьми від іншого шлюбу ?
Доречі, а ваш шлюб який по рахунку?
Швабристка
• 11 ноября в 18:41
Ответ дляПлету интриги
Жесть. Треш. Я б убила
От і я сижу і думаю - грибний сезон, Господи прости
Україна наше все• 11 ноября в 18:41
Ответ дляШвабристка
Може і трахає. Мені треба його якось проучити. Я знаю, що наврядчи розведеться. У тої мадами чоловік-директор вікна мив, а мій чоловік не знає навіть як пральною машиною користуватися
Ви для свого чоловіка «дружина з тилом», а вона нещасна, яку потрібно пожаліти. Навіть ви їй співчуваєте. В вашому віці потрібно або тил готувати спостерігаючи, або відверто поговорити про те, що вам не подобається дама, яка маніпулює оточуючими через жалість.
Плету интриги• 11 ноября в 18:42
Ответ дляШвабристка
А если серьезно, то вам стоит очень задуматься.... И готовить плацдарм
Стрибну в гречку• 11 ноября в 18:43
Ответ дляШвабристка
Та не розведеться він - його жаба задушить, бо майно спільне. Та і дівчина там звикла до іншого рівня життя ніж наш.
он нет. а вы????
насчет его детей. дети должны время проводить с папой. папа с детьми а вы со своей. папа на работу? вызываете няню и уходите со своей получать положительные эмоции
Швабристка
• 11 ноября в 18:44
Ответ дляУкраїна наше все
Я намагалася поговорити вже одноно рпзу - що мені ці шоколодки не приємні. Він сказав - зрозумів - більше не буду
а сам далі за своє. Я ж не слідкуюза ним - може в них вже традиції якісь зранку і ввечері. Козел пристарілий
Стрибну в гречку• 11 ноября в 18:44
Ответ дляУкраїна наше все
та просто недоступная кокетка, а эта затяганая бытом домработница. вообще непонятно,зачем на нее отвлекаться от манящих приятностей
Україна наше все• 11 ноября в 18:47
Ответ дляШвабристка
Є такі люди, що вміють на жалість давити. У мене свекруха така. Я її не люблю, але пару годин її ниття і я вже готова вирішувати її проблеми. Потім включаю критичне мислення і спускаюсь на землю, але вона все одно встигає мною скористатися.
Дверной_Проем• 11 ноября в 18:47
Ответ дляШвабристка
Он ей уже просунул, деньги у нее есть, ей больше не надо.
Швабристка
• 11 ноября в 18:48
Ответ дляПлету интриги
Та в цьому плані я готова - але він від мене нікуди не дінеться - просто крові поп´є. Треюа дівчата щось думати. Подруга говорить передивитися відчайдушних домогосподарок. Треба якась помста. Звичайно було б непогано, щоб чкийсь з його друзів за мною приударив - але це якось по шлюханські. Карточку я до кінця місяця я під ноль використаю. Блін купила йому на подарунок рюкзак за 300 евро - ідіотка. Яка ж я ідіотка
Швабристка
• 11 ноября в 18:48
Ответ дляСтрибну в гречку
он нет. а вы????
Грошей немає на нянь
Мама Никитки-2• 11 ноября в 18:49
Ответ дляСовбез
Секретарь, а вся в бриллиантах и в люксовых часах?
З непоганою зарплатою. А чоловік небагатий. Но він її начальник 😂
Дверной_Проем• 11 ноября в 18:49
Ответ дляШвабристка
У него есть от вас другая карта
Стрибну в гречку• 11 ноября в 18:49
Ответ дляШвабристка
Грошей немає на нянь
то есть вы бесплатная няня?
вообще нету?
дайте на ФБ обьявление: ищу студентку на 9 часов с оплатой 500 грн.
Там дети маленькие разве? после 10 лет и сами посидят
вообще нету?
Швабристка
• 11 ноября в 18:50
Ответ дляСовбез
Так, я теж не розуміла нащо їй працювати - у них шикарний будинок і тп. Але чоловік вічно по відрядженням, а їй вдома нудьгувати - вигулювала гучі свої
МеняАЖтрусит• 11 ноября в 18:50
Ответ дляШвабристка
Думаєте в мене хтось питає? Він працює, а я його дітьми займалася і нашою спільною. Але так я не дівчинка- знаю як буває і все рівно зсередини таке чорне піднімається
На выходных тоже работает?
Стрибну в гречку• 11 ноября в 18:50
Ответ дляМама Никитки-2
та автор пишет, что начальник, а денег нет на забаганки никакие. все сливается, по ходу, налево, лапши у нее на ушах море
Швабристка
• 11 ноября в 18:54
Ответ дляДверной_Проем
Не думаю, вона і мені плакалася. І вся така посміхаєтьмя і без мила в жопу - не люблю таких людей. І як то кажуть - він з нею точно не вживеться.
Мама Никитки-2• 11 ноября в 18:51
Ответ дляШвабристка
Грошей немає на нянь
Як це немає?
«Блін купила йому на подарунок рюкзак за 300 евро - ідіотка»
Як немає грошей рюкзаки за 15 тис не купують .
Швабристка
• 11 ноября в 18:52
Ответ дляМеняАЖтрусит
На выходных тоже работает?
Дуже часто по субботам
Мама Никитки-2• 11 ноября в 18:53
Ответ дляСтрибну в гречку
Ага. Чоловікові під 60 а діти від першого шлюбу няню потребують? Справді? Якась нелогічна історія у авторки. Ще й рюкзак за 15 тис при відсутності грошей не купляють
Швабристка
• 11 ноября в 18:54
Ответ дляСтрибну в гречку
Ні, я бачу йлго зп - вона офіційна - високі офіційні аліменти - в нього троє дітей від першого шлюбу. Відразу пишу - мама там пішла до іншого за 4 роки як ми познайомилися. Я і працюю тому що нам на одну його зп втрьох важко, та і вічно забаганки додаткові його дітей
Стрибну в гречку• 11 ноября в 18:55
Ответ дляМама Никитки-2
автор за возраст не пишет. но я тоже думаю, что не маленькие. тогда оставить их самих в доме и пусть бывшая уже ему головомоит по этому поводу
Совбез• 11 ноября в 18:55
Ответ дляШвабристка
Та думаю вона йому і не дась - яке майбутнє? У мого чоловіка дофіга дітей, пузо і йому майже 60. І до речі він більше не може мати дітей. А вона молода і можливохоче сім´ю. Я знайома була з її чоловіком бувшим - директор по розвитку в великій компанії, молодий успішний чоловік.
Вы переживаете ,что вашему 60 Ти летнему даст молодая ?
Швабристка
• 11 ноября в 18:56
Ответ дляСтрибну в гречку
Зараз вже діти не маленькі, але я з ним їх ростила 12 років
Хи хи, ну ну• 11 ноября в 18:56
Ответ дляОсвічую темряву
Мне тоже шеф и шоколадки носит, и завтраки и обеды, ещё и деньги даёт, жена там в ярости, по у нас ничего нет, дружеские, рабочие отношения
Угу
Глаза откройте
Швабристка
• 11 ноября в 18:57
Ответ дляСовбез
Ні, мені байдуже. Мені болить, що про мене не подумав в першу чергу. Я ж все таки дружина
Мама Никитки-2• 11 ноября в 18:57
Ответ дляСтрибну в гречку
Чого ж не пише.
«Та думаю вона йому і не дась - яке майбутнє? У мого чоловіка дофіга дітей, пузо і йому майже 60. І до речі він більше не може мати дітей. А вона молода і можливохоче сім´ю. Я знайома була з її чоловіком бувшим - директор по розвитку в великій компанії, молодий успішний чоловік.»