Попразендовна• Изменено 11 ноября в 22:33

Міні -подорож взимку

Дочка вчиться за кордоном + працює. Є в неї можливість поїхати нам з нею кудись разом на 3-4 дні в першій половині лютого.
Мені не дуже зручно роботу пропускати , тож намагаюся вибрати місце, до якого й з якого я б могла швидко дістатися + щоб там було щось цікаве. Що б обрали ви ?
Коментарі до всіх варіантів :
1. Мілан + Озеро Комо й околиці. Там ще не були. З мінусів - весною й влітку на озері чарівніше + кажуть , що в самому Мілані нема чого робити
2. Венеція. Також Ті ж побоювання щодо погоди, може краще влітку -навесні
3. Кіпр. Не уявляю , що там робити взимку , але там море й тепліше за інші варіанти
4. Копенгаген. Туди дуже хочемо, але ті ж побоювання щодо погоди й чи не зіпсує вона нам вражения.
5. Валенсія. Чудовий варіант на зиму, але були там двічі, чи буде там цікаво втретє.
6. Барселона. З мінусів -були там разів 6-7, але тепло й і принципі знайшли б чим зайнятися
7. Болонья. Я не була , дочка була, в принципі можна полетіти, але чи є там що робити стільки днів
8. Дюссельдорф. Нічого про нього не знаю , але можна навідати друзів
Вибір міст зумовлений можливістю нам обом швидко й недорого туди дістатися у визначений проміжок часу, коли можемо й вона , й я.
Буду вдячна за аргументовані поради.
Зробіть вибір:
вже голосів: 30
1.Мілан +Комо
2.Венеція
3. Кіпр
4. Копенгаген
5. Валенсія
6. Барселона
7. Болонья
8. Дюссельдорф
тиць
Цирк на дроті• 11 ноября в 22:33
Из всего я выбрала бы Венецию и Копенгаген. Но я из тех, кому погода не испортит отдых и впечатления.
Ещё рассматриваю Рим+Ватикан.
Проголосовала за Венецию.
автор Попразендовна • 11 ноября в 22:35
Ответ дляЦирк на дроті
Ещё рассматриваю Рим+Ватикан.
Проголосовала за Венецию.
Рим+ Ватикан також можливі , але там були декілька разів , востаннє в минулому році, тому не писала навіть
Любимка-анонимка• 11 ноября в 22:35
Відень
Христя в тiстi• 11 ноября в 22:36
Я за Милан. Но в это время года поехала бы в Бари и Верону
Кошка Мурка• 11 ноября в 22:38
Ми зупинялись в Дюссельдорфі і їздили звідти в Бонн, Аахен, Кельн-там зовсім поруч, зранку поїхали-після обіду повернулись. Чудова вийшла подорож))
автор Попразендовна • 11 ноября в 22:38
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Відень
Відень був першим в списку , але по вильотах мені не дуже підходить ( дві ночі не спати й не виходить захватити вихідні).
автор Попразендовна • 11 ноября в 22:38
Ответ дляХристя в тiстi
З Мілану ?
Любимка-анонимка• 11 ноября в 22:38
Ответ дляПопразендовна
Тоді - ой
автор Попразендовна • 11 ноября в 22:38
Ответ дляКошка Мурка
Взимку ? Комфортно було ?
Христя в тiстi• 11 ноября в 22:39
Ответ дляПопразендовна
З Мілану ?
Не бари конечно, а баргамо. Пора спать.
автор Попразендовна • 11 ноября в 22:41
Ответ дляХристя в тiстi
Не бари конечно, а баргамо. Пора спать.
Є варіант прильоту в Мілан Бергамо. Дочка там була, але ж можна повторити
Лорка-хлорка• 11 ноября в 22:42
Я за Венецію,бо сьогодні забронювала для себе на ДН)
автор Попразендовна • 11 ноября в 22:42
Ответ дляЛорка-хлорка
Взимку ?
Лорка-хлорка• 11 ноября в 22:42
Ответ дляПопразендовна
Взимку ?
Так,хочу попасти на карнавал
Кошка Мурка• 11 ноября в 22:43
Ответ дляПопразендовна
Взимку ? Комфортно було ?
ми любимо подорожі, нові міста і враження-нам комфортно.
в кожному місті чудовий собор-взимку погрітися і перепочити між прогулянками)) в Дюссельдорф повернулись, перепочили трохи і знову вештатись містом або шопінг.
автор Попразендовна • 11 ноября в 22:43
Ответ дляЛорка-хлорка
Так,хочу попасти на карнавал
Дякую за наводку , думала це навесні
Лорка-хлорка• 11 ноября в 22:44
Ответ дляПопразендовна
Дякую за наводку , думала це навесні
Ні, відкриття 7 лютого
O-Yumi• 11 ноября в 22:47
Мілан+Комо. В Мілані є чого робити )))) Були в Мілані якось в грудні, їздили в Бергамо, Комо+Брунате, Павію. Це була чарівна поїздка. Гляньте, ось тут я писала звіт про цю поїздку, може стане в пригоді https://greenvaliza.co.ua/v-pogone-za-solncem/
Дюссельдорф мені теж подобається, але все ж таки не Італія )))) Ось тут є невеличкі мої путівники по Бергамо та Мілану https://greenvaliza.co.ua/category/putevoditeli/
Дюссельдорф є тут https://greenvaliza.co.ua/puteshestvie-v-rozhdestv...
автор Попразендовна • 11 ноября в 22:46
Ответ дляКошка Мурка
Я також , але часто подорожуємо , тож намагаюся підбирати влучні обставини : сезон , погоду, якісь події
автор Попразендовна • 11 ноября в 22:45
Ответ дляЛорка-хлорка
Ні, відкриття 7 лютого
Так , вже подивилася
автор Попразендовна • 11 ноября в 22:51
Ответ дляO-Yumi
Дякую , чекала на вас в цій темі ❤️ В сенсі на пораду
Борщичок• 11 ноября в 22:51
Валенсія - як вам, сподобалося ? Щварто подивитися, наскільки зручно добиратися від аеропорту в місто ? Як варіант міста, де взимку тепло хотілося б потрапити.
Але моя мрія Лугано і звісно Комо, та якщо обирати, то це весна , взимку там не так чарівно мабуть.
Кошка Мурка• 11 ноября в 22:51
Ответ дляПопразендовна
Дякую за наводку , думала це навесні
минулого року дарувала племінниці подорож до Венеції саме на карнавал, це було десь 20 лютого-їй дуже сподобалось.
автор Попразендовна • 11 ноября в 22:53
Ответ дляБорщичок
Так , дуже. Невелике місто , невеликий аеропорт , дуже комфортно. З аеропорта таксі чи Убер брали, близький трансфер. Будинок раз взимку - дуже класно, можу пару фото кинути
ЛюбимаЯНЬ• 11 ноября в 22:53
Ответ дляO-Yumi
Как хорошо, что Вы со ссылками. Я не видела раздел Путеводители раньше. Я сижу в ’Наши путешествия ’ и читаю периодически
Кошка Мурка• 11 ноября в 22:54
Ответ дляПопразендовна
хотіли побачити неймовірний собор в Кельні, подивились що ще поруч і дуже зручно було робити такі радіальні поїздки з Дюссельдорфа.
Борщичок• 11 ноября в 22:54
Ответ дляПопразендовна
Киньте, будь ласка. Звідки летіли ? мабуть взимку реальніше піймати квитки по гарній ціні.
O-Yumi• 11 ноября в 22:59
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
автор Попразендовна • 11 ноября в 23:07
Ответ дляБорщичок
З Києва до війни
Нагайна• 11 ноября в 23:13
Я бы поехала где тепло. А в Дюссельдорфе вообще не знаю зачем ехать прям специально. Лучше уж Кельнский собор посмотреть. Я в Дюссель на шопинг езжу