Попразендовна• Изменено 11 ноября 2025
Міні -подорож взимку
Дочка вчиться за кордоном + працює. Є в неї можливість поїхати нам з нею кудись разом на 3-4 дні в першій половині лютого.
Мені не дуже зручно роботу пропускати , тож намагаюся вибрати місце, до якого й з якого я б могла швидко дістатися + щоб там було щось цікаве. Що б обрали ви ?
Коментарі до всіх варіантів :
1. Мілан + Озеро Комо й околиці. Там ще не були. З мінусів - весною й влітку на озері чарівніше + кажуть , що в самому Мілані нема чого робити
2. Венеція. Також Ті ж побоювання щодо погоди, може краще влітку -навесні
3. Кіпр. Не уявляю , що там робити взимку , але там море й тепліше за інші варіанти
4. Копенгаген. Туди дуже хочемо, але ті ж побоювання щодо погоди й чи не зіпсує вона нам вражения.
5. Валенсія. Чудовий варіант на зиму, але були там двічі, чи буде там цікаво втретє.
6. Барселона. З мінусів -були там разів 6-7, але тепло й і принципі знайшли б чим зайнятися
7. Болонья. Я не була , дочка була, в принципі можна полетіти, але чи є там що робити стільки днів
8. Дюссельдорф. Нічого про нього не знаю , але можна навідати друзів
Вибір міст зумовлений можливістю нам обом швидко й недорого туди дістатися у визначений проміжок часу, коли можемо й вона , й я.
Буду вдячна за аргументовані поради.
Коментарі до всіх варіантів :
Буду вдячна за аргументовані поради.
Результат:
вже голосів:
10 (33.33%)
тиць
5 (16.67%)
1.Мілан +Комо
3 (10%)
2.Венеція
3 (10%)
4. Копенгаген
3 (10%)
5. Валенсія
3 (10%)
8. Дюссельдорф
2 (6.67%)
6. Барселона
1 (3.33%)
3. Кіпр
0 (0%)
7. Болонья
Попразендовна
• 11 ноября 2025
Ответ дляНагайна
Я бы поехала где тепло. А в Дюссельдорфе вообще не знаю зачем ехать прям специально. Лучше уж Кельнский собор посмотреть. Я в Дюссель на шопинг езжу
Писала ж - відвідати друзів + попутно щось глянути
aljonyshka• 11 ноября 2025
Комо и озера я бы отмела, так как погода там непредсказуема+ нужна машина, ну и если не солнечно-не будет видно ни гор, ни озер)
В Венеции была в феврале-с погодой повезло, было солнечно- но это лотерея) В Милане я себя чувствую, как в Киеве, даже если дождь, это большой, активный город, была в начале марта -дождь-очень холодно. Болонья вообще нечего делать, там сейчас башни на реконструкции.
Кипр только с арендой машины поездить, если есть такая возможность-классно)
Итого, так , как я живу в Испании, я бы выбрала Валенсию, у нас в феврале хорошо, в биопраке родился белый носорог) Если с машиной- окрестности объездить просто кайф) Ну или Барселону)
Попразендовна
• 12 ноября 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Трансільванія Румунія.
Великий акварарк
Там були влітку й туди вильотів немає
Без QR коду• 12 ноября 2025
Ответ дляПопразендовна
Автор, їдьте в Німеччину. Якщо ще й сезон перед Різдвом, то взагалі чудово - ярмарки, декорації і тд. І друзів побачите, і окрім Дюсселя)) можна поїхати ще в якісь міста.
Мілан і озера і Копенгаген - краще в теплу пору року з квітучої весни по осінь поки листя не опало і тепло. Була на всіх 3 північних італійських озерах + оз. Лугано - там окрім палаців чудові сади і парки, і квітучі пейзажі і по озерам з маленьких острівців на острівець на човнах пливуть. Взимку це не те. Мілан - центр оббігав подивився архітектуру, в оперу, по кафе посидів, а далі там нема чого робити окрім як шопитись в модному кварталі чи в аутлети їхати. Бергамо - старе місто у верхній частині - чудове, Верона теж сподобалась. Турин великий, але архітектура там дещо інша, стриманіша, але по-своєму теж гарно. Все одно це все краще побачити в теплу пору року і побродити із задоволенням.
Копенгаген - може бути прохолодно і некомфортно гуляти містом + там приємна і цікава прогулянка на кораблику по каналам, в парках і королівських садах навколо замків з неймовірними розаріями! :) Музей живопису рекомендую (в центрі біля парку). Парк розваг там теж один із найкращих
Їхати в місця, де вже були не раз, який сенс? Тоді вже краще Болонья (я не була), але там хоч тепло і знайдете що подивитись :)
Амелі на мілені• 12 ноября 2025
Ответ дляПопразендовна
Там були влітку й туди вильотів немає
Я тему створила про тропічний острів