Не виправдовуюсь• 11 ноября в 23:58
СРК закрепи
Кто лечил именно вариант з закрепами , что вам помогло )))) Help 🆘🆘🆘🆘🆘
Марфа Українівна• 12 ноября в 00:02
Я нажаль нічим не допоможу, але ось прочитала, що кава стимулює перистальтмку і насправді не шкодить кішкивнику. Чи п´єте ви каву? Як переносить?
Вельми шановна• 12 ноября в 00:06
Хожу в туалет только с клизмами. Что я только не пробовала.
Но один раз сходила сама. Аж удивилась. Знаете что помогло? Необходимость идти к врачу которого боялась до усрачки. От стресса скрутило)
Нічого вдягти• 12 ноября в 00:08
Ответ дляВельми шановна
А що це за такий лікар?
Бутербродница• 12 ноября в 00:21
Ответ дляОце фіфа
Магний не пьете? Если нет, то попробуйте)
Успокоить не успокоит, но даст прос..ся ..это точно
Вірю, я повірив• 12 ноября в 00:29
Кокосовая олія МСТ. Якщо так не можете випити, то змішати із шоколадом та заморозити. Їсти натщесерце. Псиліум. На ніч із великою кількістю води. Цитрат магнія — саме ця форма допомагає від запорів. А також trace minerals. У вигляді крапель допомагають аж бігом, але пити важко. Можна купити у таблетках на айхербі. Мінеральну воду донат підігріти та випити натщесерце (той самий принцип що і trace minerals). Terra origin заживляти стінку кишківника. Потім налагодити жовчовідтік
Оце фіфа• 12 ноября в 00:41
Ответ дляБутербродница
Так и я ж об этом) Но мне кажется, что немного и успокаивает
Не вмію заміряти• 12 ноября в 08:29
Магний цитрат Солгар возьмите. 2р.в день по 1 табл. Проктолог советовала. Размягчает кал
Я на хвилинку• 12 ноября в 10:35
Ответ дляВельми шановна
Я раніше теж ходила тільки з клізмою. Поки сама не докопалась до істини. Наявність достатньої кількості клітковини в раціоні.