Телепузик• 12 ноября 2025

І де справедливість? Львів vs Одеса

Вже тиждень я у Львові. Живу, працюю і гуляю- різні райони. За тиждень не чула жодної тривоги. Жодного разу не вимкнули світло. І, де справедливість!!!!?
Я з Одеси, якщо що.
Завтра вже їду додому, у темряву, відсутність тепла і постійні тривоги
Супер
Я не Сірожа• 12 ноября 2025
Ответ дляШвабристка
ага.. особенно комсостав
кроме азовцев в Мариуполе была масса других подразделений и их никто не меняет!
Крім Азова, в Маріуполі була наша миколаївська 36-та бригада, наша 79-та була на Сході.
Перші 3 роки наших хлопців не повертали взагалі, потім разом з азовцями почали по декілька повертати, але дуже мало(
Vesy• 12 ноября 2025
Давно надо было снять анонимов. Где воительницы все?
Реверанс• 12 ноября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
Вишиванка це вже автоматом патріот і пам´ять роду, код нації? Вже не перегинайте
Не перегинає.
Підкажіть чого воїни просять,якщо що прийти на похорон в вишиванці.
Реверанс• 12 ноября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
Це ж так не важливо і какая разніца.Для деяких.
Your Sweetheart• 12 ноября 2025
Ответ дляРеверанс
Не перегинає.
Не купую і маю право
Це просто одяг
Мені не подобається
Your Sweetheart• 12 ноября 2025
Ответ дляРеверанс
Не перегинає.
Не чула таких прохань
Реверанс• 12 ноября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
Не чула таких прохань
Бо не ходили на похорони наших.Не те коло спілкування.Не той одяг,не ті люди.
Юля Клок• 12 ноября 2025
а ще у Львові нема снігу зимою і ми ходимо в сандалях!
Your Sweetheart• 12 ноября 2025
Ответ дляРеверанс
Та куди мені до вас
Реверанс• 12 ноября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
Та куди мені до вас
До чого тут я?
Ви транслюєте зневагу до українського.
novsienko• 12 ноября 2025
Ответ дляМне без сахара
Навіщо ви перекручуєие?
Ніхто не хоче Львову негараздів, шахедів та обстрілів. Нехай живуть спокійно.
Але от відключення по 14-16 годин на добу для одних областей, і 0 для інших - це несправедливо. Система ж єдина? Тоді нехай би області, де немає відключень, трохи зняли навантаження з Одеси, Миколаєва, Полтави та інших міст та областей, де відключення по 14-16 годин на добу.
Думаю, було б справедливо, якби було не Одеса 14 - Львів 0, а Одеса 7 і Львів 7. Не Миколаїв 14 - Франківськ 0, а теж по 7. І так далі.
Напевно, якби все було так просто і легко- так би і зробили. В нас також немає світла 12-14 годин, бішусь також, але не за те, що Львів класно живе
filafina• 12 ноября 2025
Ответ дляСтолічна штучка
Автор, вам би про інше хвилюватися
❗️План путіна далі — окупувати Одещину, Миколаївщину та Харківщину, щоб повністю відрізати Україну від моря, — «Foreign Affairs».
4й год планы
Natal_ka91• 12 ноября 2025
Ответ дляVesy
Так і хочеться написати відповідь у рифму))
Насправді давно треба було, це пздц що тут твориться
Your Sweetheart• 12 ноября 2025
Ответ дляРеверанс
До чого тут я?
Ви транслюєте зневагу до українського.
Ні
lilul990• 12 ноября 2025
Ответ дляMs. Искренность
Нова фаза плр?
У вас?
Vesy• 12 ноября 2025
Ответ дляNatal_ka91
Я вообще не поняла что это было. Одни оскорбления в теме
Не чіпай - вб ю• 12 ноября 2025
Ответ дляЮля Клок
А ще Джолі лише до вас та херсонців їздила, що за зневага до решти регіонів???
Юля Клок• 12 ноября 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Ваш нік Вам підходить)
Nerses• 12 ноября 2025
Ответ дляСтолічна штучка
Автор, вам би про інше хвилюватися
Каким боком Харьковщина к черному морю?
Nerses• 12 ноября 2025
Ответ дляРедиска Я
Я просто шокована вашим дописом. Якби у Львові була постійна тривога, літали шахеди, було мало світла- оце вам було приємно на душі , так? Ух, як класно, що не в мене лиш все хреново??? Ви точно здорові? Я в Києві , але радію, що можна хоч десь людям трошки поспати, пожити тихіше, нас в гості прийняти
Дело не в этом. Если бы свет отключали по всей Украине то все одинаково были без света например 3-4 часа в день , а так у нас нет света 17-19 часов, в то время пока в других областях его вообще не отключают.
Natal_ka91• 12 ноября 2025
Ответ дляNerses
Вже ж вище не раз написали, що справа не в тому, що комусь відключають, а комусь ні. На Заході України є надлишок генерації електроенергії, але немає можливості його передати іншим областям. русня розбила багато обладнання, яке це робить
Не чіпай - вб ю• 12 ноября 2025
Ответ дляЮля Клок
Ваш нік Вам підходить)
Ну я ж сама обирала)
PiecesofGlass• 12 ноября 2025
Бандерофоби, ну де ви без анонімів, волонтери з-за кордону,де ви всі?
Еленка14• 12 ноября 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
я тоже с Одессы зеленая жаба уже все подписала согласие и капитуляцию , у нас вернут мера и будет кацапский ставленник Одесса , Николаев , Запорожье и Херсон вот к чему это все , пришло , патриоты будут тикать ,всех сдует за пару дней жаба зеленая все сдала и подписала , это вступит в силу в после 15 января 26 года , так люди говорят уже ,никто не хочет зеленского в Одессе он всех достал до предела ,кацапов тоже не будет , но будет как в Грузии вот и все , за ради этого надо было падло столько угробить людей , ничего потом угробят его нигде не спрячется ни во Львове ни в ху ..ове
Боже, яке кончене написало
Маска-0b9f• 12 ноября 2025
Ответ дляСтолічна штучка
Автор, вам би про інше хвилюватися
Який секретний план!
МилкиМой• 12 ноября 2025
Ответ дляФея_3уровень
А меня удивляет другое, подписана в инсте на пару одесситок, таких, ярких, модных. Ни слова ни про свет, ни про тревоги. Сторис с шоппинга, спорта, кафе. Как у них так выходит?
А что тревоги? 4 года уже они. Я из Одессы. На тревоги уже не обращаю никакого внимания. Разве что гляну в телегу, что куда летит. Всё. И продолжаю жить дальше. А что нужно делать?
Еленка14• 12 ноября 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Де самое пані гордиться майданом?На західному фронті не інакше
Ви поки писали щелепу не зламали?
Christ1na• 12 ноября 2025
Ну як мінімум Львів не симпатизував кацапам от і не отримує від них вітаннячка) та і за зєлю там голосували менше
KriskaA• 12 ноября 2025
До хуйла претензії висувайте.
Маска-0b9f• 12 ноября 2025
Ответ дляChrist1na
Чого ж кацапи у тридцятих сорокових роках минулого століття у Львові безчинствовали?Невже тоді симпатизував?