Телепузик• 12 ноября в 13:45

І де справедливість? Львів vs Одеса

Вже тиждень я у Львові. Живу, працюю і гуляю- різні райони. За тиждень не чула жодної тривоги. Жодного разу не вимкнули світло. І, де справедливість!!!!?
Я з Одеси, якщо що.
Завтра вже їду додому, у темряву, відсутність тепла і постійні тривоги
Супер
lilul990• 12 ноября в 19:35
Ms. Искренность• 12 ноября в 19:36
Ответ дляlilul990
Щось ви забарилися сьогодні
Чучало яблуні• 12 ноября в 19:36
Ответ дляТётя Хрюша
Не, пусть с западной к нам хоть на месяцок приедут
Так наші чоловіки там .
А ваш де ?
lilul990• 12 ноября в 19:36
Ответ дляMs. Искренность
Щось ви забарилися сьогодні
Ms. Искренность• 12 ноября в 19:37
Ответ дляlilul990
Нова фаза плр?
Рекламама• 12 ноября в 19:37
Ответ дляМилота
А зараз всі не в одному човні, ні?
Мабуть Львів не бачив бомб, смертей та блекаутів?
Мало східнякам
Більше крові у Львові потребують для свого балансу
Столічна штучка• 12 ноября в 19:37
Ответ дляMs. Искренность
Єй клімат не підходіт. І мєнталітєт. І закати там нє такіє
Та то зрозуміло. Ніби люди з заходу їй те світло виключають і примушують дихати вихлопом генераторів
Не заздріть тьоті• 12 ноября в 19:37
Ответ дляСтолічна штучка
Помиляєтесь, ніхто не страждає.
Це ви помиляєтесь. Кладовища великі з прапорами України, що у Львові, що в Одесі.
Чучало яблуні• 12 ноября в 19:39
Ответ дляНе заздріть тьоті
Хз знає за що там наші рідні стоять і життя своє віддають ? 😢
Тётя Хрюша• 12 ноября в 19:40
Ответ дляСтолічна штучка
Ну тоді страждайте далі.
Да, представьте наши люди страдают и я в том числе, и я не виню людей с западной, просто настолько идёт разделение страны, что тошно от этого всего
Потребую апгрейду• 12 ноября в 19:42
Мне кажется утром зайду в эту тему,а тут все пишут и пишут.И все злее и злее.
Столічна штучка• 12 ноября в 19:43
Ответ дляТётя Хрюша
Слухайте, не так вже вам ’ плохо’ що ви ще сюди в таку тему зайшли
Все буде добре, ви головне відпочиньте.
На ’разделение страны’ ви не вплинете йдіть відпочиньте
Ms. Искренность• 12 ноября в 19:43
Ответ дляТётя Хрюша
Ви в своєму повідомленні сама й розділили
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 ноября в 19:44
Ответ дляMs. Искренность
Азовців Росія міняє в осостаню чергу
Яке падло вліпило ржачного смайла?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 ноября в 19:46
Ответ дляMs. Искренность
Не ношу вишиванки і не люблю, вважаю, що вони дуже багатьом не пасують
Ніколи не мала вишиванки.
Ідіть і захищайте
Вже всім поперек горла той Донбас, скільки народу там в землі лежить страшно уявити
Й не матимеш.Як і памяті роду свого.
Мне без сахара• 12 ноября в 19:51
Ответ дляРедиска Я
Я просто шокована вашим дописом. Якби у Львові була постійна тривога, літали шахеди, було мало світла- оце вам було приємно на душі , так? Ух, як класно, що не в мене лиш все хреново??? Ви точно здорові? Я в Києві , але радію, що можна хоч десь людям трошки поспати, пожити тихіше, нас в гості прийняти
Навіщо ви перекручуєие?
Ніхто не хоче Львову негараздів, шахедів та обстрілів. Нехай живуть спокійно.
Але от відключення по 14-16 годин на добу для одних областей, і 0 для інших - це несправедливо. Система ж єдина? Тоді нехай би області, де немає відключень, трохи зняли навантаження з Одеси, Миколаєва, Полтави та інших міст та областей, де відключення по 14-16 годин на добу.
Думаю, було б справедливо, якби було не Одеса 14 - Львів 0, а Одеса 7 і Львів 7. Не Миколаїв 14 - Франківськ 0, а теж по 7. І так далі.
Милота• 12 ноября в 19:51
Ответ дляРекламама
Мало східнякам
Я дуже сподіваюсь, що це провокатори, а не реальні люди, що залишаються поруч з нами у країні, так думають.

ПРинаймні у своєму оточенні у Києві я ніколи такого реально не чула. А от в інеті... і думай що хочеш..
Милота• 12 ноября в 19:52
Ответ дляРекламама
Згадався старий анекдот: ’Зловив чоловік золоту рибку, а та йому говорить: ’Проси в мене, що хочеш, але в сусіда буде вдвічі більше’. Подумав чоловік, та й каже: ’Виколи мені рибко одне око.’

Натура українців
Ви така і є?
Мне без сахара• 12 ноября в 19:52
Ответ дляMs. Искренность
Так воно й буде, на жаль
Ваші речі вам на плечі.
Kidstaff Bot• 12 ноября в 19:53
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Я не Сірожа• 12 ноября в 19:55
Ответ дляMs. Искренность
Удалено администрацией...
Зато, судячи по вашим гидким дописам, на заході України сепаратизмом і фашизмом починає смердіти.
Південь - це Україна.
Your Sweetheart• 12 ноября в 19:57
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Й не матимеш.Як і памяті роду свого.
Вишиванка це вже автоматом патріот і пам´ять роду, код нації? Вже не перегинайте
Your Sweetheart• 12 ноября в 19:57
Ответ дляМне без сахара
Ваші речі вам на плечі.
Подивимось
Your Sweetheart• 12 ноября в 19:59
Ответ дляЯ не Сірожа
Південь - це Україна.
Не вгадали, я не на заході живу
Я не Сірожа• 12 ноября в 20:00
Ответ дляMs. Искренность
А миколаївські коли встигли? Яка різниця ,що коли хто будував?
Південноукраїнська АЕС, побудована ’миколаївськими’, видає генерації в 13 разів більше, ніж необхідно для забезпечення потреб області, при цьому Миколаїв та область сидять без світла по 12-14 годин на добу, бо ділимось з Лівобережжям, які через окуповану ЗАЕС в великій скруті.
А вам ще вистачає нахабства Південь обсирати.
Your Sweetheart• 12 ноября в 20:01
Ответ дляЯ не Сірожа
Ви особисто будували і так пишете,ніби розпоряджаєтесь
Якби вас не бомбили,то й не вимикав би ніхто світло
Я не Сірожа• 12 ноября в 20:05
Ответ дляYour Sweetheart
В минулий обстріл, після якого і почався цей пздц з світлом, до нас не прилітало.
Вимикають тому, що ми е/е, яка генерується на нашій АЕС, ділимось з Лівобережжям.
Але кому я пояснюю...
Тим, хто живе по принципу ’моя хата з краю...’(
Your Sweetheart• 12 ноября в 20:06
Ответ дляЯ не Сірожа
Але кому я пояснюю...
Києву теж вимикають світло. Тільки ніхто не киває на інші міста, що їм не вимикають
Вгамуйтесь уже, не буває справедливості
Не чіпай - вб ю• 12 ноября в 20:06
Ответ дляШвабристка
ага.. особенно комсостав
кроме азовцев в Мариуполе была масса других подразделений и их никто не меняет!
В мене квартиант - військовий з Маріуполя. Був в складі одного з підрозідлів Азова. Цього року поміняли.
Я не Сірожа• 12 ноября в 20:11
Ответ дляYour Sweetheart
Вгамуйтесь уже, не буває справедливості
Йдіть здорова.