Дайте будь ласка перевірений інтернет магазин по литим ялинкам. Щоб і якість і ціна адекватні були.
Похваліть свою або навпаки поругайте, щоб не брала таку, можна з фото. Дякую.
аглая-аглая• 12 ноября в 15:20
Я вже тут писала, загугліть магазин 7 гномів, у них великий вибір і шоурум. Доречі, можу помилятись, але здається, вони торгують тими ж ялинками, що і Смерека. І ці ялинки мають високий попит закордоном, зокрема в Румунії, Польщі, Німеччині вони продаються, але дуже дорожче.