На ’пленках Миндича’ зафиксирован телефонный звонок Зеленского Галущенко
В одном из эпизодов ’пленок Миндича’ президент Украины Владимир Зеленский позвонил Герману Галущенко после сообщения Тимура Миндича.
Эпизод зачитал прокурор Специализированной антикоррупционной прокуратуры (САП) на заседании Высшего антикоррупционного суда (ВАКС), сообщает Центр противодействия коррупции.
’В частности, зафиксирован разговор между тогдашним министром энергетики Германом Галущенко, а также бизнесменами Тимуром Миндичем и Александром Цукерманом. Во время разговора Галущенко звонит по телефону президент Зеленский. ’Здравствуйте, Владимир Александрович, здравствует, все, есть.. есть...’, – говорит Галущенко”, - пишет ЦПК.
В Центре объяснили, что, судя по контексту разговора, президент позвонил по телефону Галущенко после того, как Миндич ’сбросил смску’ Зеленскому.
’Цукерман на это ответил: ’А ты говорил, что никто с тобой ни о чем не разговаривает, а тут на тебя’. Галущенко спросил, что именно Миндич написал Зеленскому. Миндич ответил: ’Что Гера (Галущенко) хочет с тобой поговорить’, - говорится в сообщении.
Далее Галущенко спросил Миндича, как общаться с президентом.
’Друг президента советует говорить так: ’Да слушай, Владимир Александрович, но все, вы же понимаете, идти мне в дворники тоже не с руки, я сделаю все, что вы скажете, все что вам надо, я ваш…’. После этого Галущенко собрался ехать к Зеленскому’, - приводят разговор в Центре.
Напомним: портал ’Комментарии’ писал, что во фракции Зеленского заявили о расследовании НАБУ. Во фракции Зеленского считают, что это не системная борьба с коррупцией, а больше показухой.
Как считаете что теперь будет? Импичмент?
ShkaFFchik• 12 ноября в 17:16
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
ну, да, так, так и сказал путину ’жму руку, обнимаю’.
Плёнки деркача - подделка, сам деркач уже губернатор в рашке, а вы продолжаете есть гмо
ShkaFFchik• 12 ноября в 17:18
Ответ дляAnnaDP
Та теж не дуже варіант. Він безміснен гарний, шоколад в нього гарний. А стосовно домовленостей навіть не знаю. Про що він і як зміг домовитись? Просто злив Крим та Донбас. От і всі домовленості
Ви при рощумі? Як він міг злити Крим і Донбас?!🤦♀️
Ответ дляAnnaDP
Отак і злив, віддав окупантам Донецьк та Луганськ
Ну я то уверена, что вы были готовы тогда воевать с регулярной российской армией. Причем у них было все: танки, арта, ракеты. А у нас старая форма, берцы и автоматы. Форму натовскую в секандах искали, броники по знакомым просили…Я слишком хорошо помню 2014 год…
ShkaFFchik• 12 ноября в 17:22
Ответ дляAnnaDP
Так про це і мова. Я про це і кажу, що його домовленості це деокупація маленьких містечок ціною окупації Луганську, Донецьку та Криму. Пару хвиль мобілізації влітку 2014, деокупація маленьких містечок та Маріуполя. І потім скільки років його президентства Крим, Луганськ та Донецьк були окуповані? От тому я і кажу, що наче і домовлявся, але не на користь Україні, все одно ми програвали і ще в 2014 віддали території. І все одно були не готові до повномасштабного вторгнення. Але тут вже провина і Зеленського, він теж не підготував кордони та армію. Не вірю, що так все було засекречено, що напали зненацька.
Це вам кум з сбу розказав? Якій за сумісництвом на фсб працює?😆
Вам би до психіатра з такою альтернативною обдарованістю.
StrawberrySunset• 12 ноября в 17:30
Ответ дляAnnaDP
Та а что надо было делать? Такую войну, как сейчас? Тогда не было ни армии, ни оружия, как бы воевали? И Донбасс не был оккупирован настолько, как сейчас, и длилось это не так долго на Донбассе, как сейчас по всей стране, почти 4-й год, это же ппц полный, и конца и края не видно. У меня ощущение, что Зе со своей командой на пару с русней реально до последнего украинца собрались воевать
Vlada-Maria• 12 ноября в 17:38
і хто би сумнівався)))))
Одна з фігуранток ’плівок НАБУ’ може очолити стратегічне держпідприємство
Наглядова рада державного підприємства ’Оператор ГТС’ готує призначення Оксани Кривенко генеральним директором. Кривенко очолює регуляторний напрям компанії з травня та раніше була радницею Галущенка і працювала в НКРЕКП.
Призначення затримується, оскільки двоє незалежних членів Наглядової ради, які перебувають за кордоном, мають особисто приїхати в Україну для нотаріального підписання протоколу про обрання Кривенко. Після цього плануються відповідні реєстраційні дії.
Конкурс із самого початку називали профанацією, оскільки переможець був відомий заздалегідь і, за даними співрозмовників, на посаду її просував Галущенко.
Ответ дляAnnaDP
Нічого я не плутаю. І по датах орієнтуюсь. Він мав можливість вирішувати це на політичному рівні. Вище писали, що він вмів домовлятись з х#йлом. Чому ж не домовся про Крим? Чи домовся але ми не знаємо на яких умовах? Як ви не розумієте, що Донбас та Крим це ціна, яку сплатила Україна в домовленостях між Порошенко та рашкою?
’Ми б умі вмерли,але б Крим не віддали. (З.).’ (Це анонс його військового стратегічного розуміння,як потрібно воювати).
зараз назви різні,але живемо по цьому аогоритму.
Vlada-Maria• 12 ноября в 17:38
Ответ дляAnnaDP
Удалено администрацией...
Ответ дляВетерВполе
Путин поставит своих людей типа Януковича.
Цього я і боюся. В 2014 Порошенко прийняв країну в стані війни, з окупованими територіями і радикально нічого зробити не зміг, тому що як то кажуть не за його часів це сталось. Припустимо завтра вибори і знову прийшов Порошенко. І знов він отримує країну в стані війни, з ще більшою окупованою територію. І знову це не за його часів сталося, то попередній президент йому залишив спадок. І що далі? Що він зробить такого, чого не зміг зробити у 2014-2019? Домовиться про заморозку, ми трохи перепочинемо. І знову наступні вибори президента і знову нам підсунуть когось типу Зеленського (не політика, без досвіду, без професійної команди)? Як країні, народу не наступити на граблі вдруге?
Дехто каже що треба щоб до влади прийшов військовий. Я так не вважаю, тому що один не політик в нас вже є.
Ответ дляЗвёздонька
Це друга серія тільки, і дізнаємося ми багато усього. Але дивіться як він тримається, навіть тіні переживань немає. Тупо ігнор ситуації, не хоче з таких потоків злазити
А ему пофиг, Ермак дозу увеличил и он со стеклянными глазами будет на все смотреть, даже если бомбы на голову будут падать
Ответ дляЕленнн
Так, це стратегія потужніка воювати та царювати до останнього. Як він сам каже - ’поки не окупували всю країну, ми перемагаємо’ . Але є один нюанс, вмирає при цьому не він та його друзі/слуги/подєльніки/орденоносці ...
Bransoletka• 12 ноября в 17:56
Диву дивуюся, як форум дружно перевзувається. А як же підтримка нашого сміливого президента, який з нами до кінця?( уточнення - до нашого кінця). Де крики, що це рашаботи працюють? Ждуни, матрьошки і т.д.? Це ж все ІПСО?)
Ответ дляМанула
прошу пробачення. право розпоряжаться своїми життями більшість віддала йому добровільно. (Причому з радістю бігли на виборчі ділянки. -73 не вітром надуло)
От він і руководить, так як уміє.
Ответ дляОленёнок
Я особисто знаю трьох, хто був в АТО 2014-2016 роках, не розказуйте мені про регулярну армію рашки, танки та ракети станом на 2014 рік. Так, ви маєте рацію що українська армія була гола та боса, це правда. Але і з іншого боку було не так багато як нам розказували. Просто більше ніж наше нічого
Bransoletka• 12 ноября в 17:58
Ответ дляМанула
Тимур Міндіч перетнув кордон на законних підставах та мав при собі всі необхідні для перетину документи. Щодо нього не встановлювались обмеження або заборона на виїзд, — ДПСУ
Аха-ха))
Жидяра смердючий. Країною правлять жиди( Порох, Зеленський, Міндич, Коломойський). Срали вони на країну, вони тут бабки заробляють
Ответ дляStrawberrySunset
Добре, нехай я помиляюсь. А який вихід бачите ви, кого треба до влади або що радикально треба змінити?
Bransoletka• 12 ноября в 17:59
Ответ дляdiana32
В смысле уходит? А присесть на дорожу?
Прилягти під кришку гроба
Bransoletka• 12 ноября в 18:00
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
стыдно, если окажется к чему-то причастен
Ви серйозно мочу в обличчя називаєте божою росою?
StrawberrySunset• 12 ноября в 18:01
Ответ дляAnnaDP
Та я уже не знаю, такого наворотили((
Vlada-Maria• 12 ноября в 18:02
Ответ дляalex-3f3c
рашка буде цю фіранку для єрмака тримати до останнього
Vlada-Maria• 12 ноября в 18:04
Ответ дляМанула
І хто ж це все зробив?
він нечаянно, гнида зелена продажна
StrawberrySunset• 12 ноября в 18:04
Ответ дляМанула
І хто ж це все зробив?
Я вот думаю, зачем Зе это все надо было? Он хорошо зарабатывал, я обожала с ним квартал смотреть, он был на своем месте. Нахера он полез в политику?
Perfect look• 12 ноября в 18:08
Ответ дляЗвёздонька
Принимали бы вы такое забористое, тоже бы жили в другом мире, где море по колено
Сливает гниденыша запад, уже ясно, всех задрал хапужничеством своей шайки
Perfect look• 12 ноября в 18:10
Ответ дляdiana32
В смысле уходит? А присесть на дорожу?
На электрический стул желательно