Шиворот Навыворот• 12 ноября в 15:56

Допоможіть розподілити бюджет.

Нарешті розрахувалися з боргами, і тепер починаємо життя з чистого аркуша.
Мета, максимально відкладати, економити, але не впадати у крайнощі.
Є своя двушка, машина, двоє дорослих і два кота. Загальний бюджет 45000.
автор Шиворот Навыворот • 12 ноября в 16:54
Ответ дляШалена невинність
Ну робіть за 2500,сину в серпні 2 пломбы по 500 грн зробила. Може робите в якихось дорогих клініках, де імпланти по 45000 грн
В селі пломба дорожча, так що ваші ціни неадекватні, чистка зараз 1000 коштує.
неДоЖиру• 12 ноября в 16:56
Ответ дляШалена невинність
Пломба 700 максимум
Боюсь даже представить где такая цена.
Викачую яйцями• 12 ноября в 17:06
Автор, у нас 80 общий
Нас двое, ребенок и мама
В этом месяце купила 1000 евро, хочу каждый месяц так
Из трат обязательные - еда, медикаменты для мамы ну и малые радости типа кино
Чувствую до конца месяца будет тонко☹️
Кукусикиииииии• 12 ноября в 17:40
Ответ дляШиворот Навыворот
На ремонт, море, фінподушку.
Тоді я вам розповідаю як за правилами фін грамонтсності треба, а ви вже корелюйте з власною стратегією.

Отже, головне правило - має бути фін подушка, це не обговорюється і це має бути вашим головним пріоритетом, особливо в поточних умовах.
Тобто з будь якого доходу якийсь відсоток має йти на подушку.
Далі, якщо є можливість, ви відкладаєте на решту цілей - по тому відсотку, що є для вас реальним.
Саме у вашій ситуації я б наприклад відкладала 5% на фін подушку, трохи на канікули, ще менше - на ремонт. Коли складете фін подушку - тоді ці суми можна буде спрямувати вже на ремонт.

І шукайте можливість збільшити доходи.
Забрала і не сказала• 12 ноября в 18:08
Ответ дляШиворот Навыворот
Та як всі.
Ну, тогда как все и распределяйте
Шалена невинність• 12 ноября в 19:33
Ответ длянеДоЖиру
Боюсь даже представить где такая цена.
Не бойтесь, город Чернигов.
Шалена невинність• 12 ноября в 19:34
Ответ дляШиворот Навыворот
500 чистку 1 вересня робила.
Шалена невинність• 12 ноября в 19:35
Ответ дляШиворот Навыворот
У нас в області в селах немає стоматологів, перший раз чую, що вони в селах є.
неДоЖиру• 12 ноября в 19:37
Ответ дляШалена невинність
Не бойтесь, город Чернигов.
Немає там таких цін, хіба що в поліклініці
Шалена невинність• 12 ноября в 19:56
Ответ длянеДоЖиру
Так, в приватних дорожче, але всі мої друзі із Києва їздять до нас лікувати зуби
автор Шиворот Навыворот • 12 ноября в 20:03
Ответ дляШалена невинність
В нас маленьке село 1300 осіб, але є сучасний стомат.кабінет, батько мій лише туди ходить, не хоче переплачувати в місті.
Шалена невинність• 12 ноября в 20:52
Ответ дляШиворот Навыворот
Мама живе в селі 3000 населення, навіть аптеки немає(.
Простецкая• 12 ноября в 21:19
Ответ дляШалена невинність
Ого 10,я на 4 витрачаю 6000.
16 гривень на прийом їжі? А що Ви їсте?
Простецкая• 12 ноября в 21:19
Ответ дляШалена невинність
Пломба 700 максимум
Це де? У нас від 2100 до 3800 просто пломба.
Шалена невинність• 12 ноября в 22:00
Ответ дляПростецкая
В Чернигове
Шалена невинність• 12 ноября в 22:19
Ответ дляПростецкая
16 гривень на прийом їжі? А що Ви їсте?
Всі ситі, все сама готую.
Простецкая• 12 ноября в 22:26
Ответ дляШалена невинність
Всі ситі, все сама готую.
Можете написати хоча б на день меню?
Шалена невинність• 13 ноября в 10:11
Ответ дляПростецкая
Можете написати хоча б на день меню?
Вчора зранку я каву з молоком пила, діти перед школою не їдять, чоловік каву пив з сиром і цукерками, взяв на роботу пельмені, може ще що брав, не дивилась, в обід я і діти їли пельмені, наробила дуже багато, а світло почали вимикати надовго, потрібно доїсти їх, яблука, мандарини, омлет ще їли діти, на вечір я їла салат з буряка зі сметаною. Повен холодильник заготовок:десь ще 4 кг пельменів, вареники з картоплею може 2 кг, дуже любимо вареники з кисломолочним сиром, їх не лякайтесь) десь кг 7 може і більше. Ягід багато. Ото що з тим всім робити, переварю на варення ягоды, а все інше роздам родичам.
Простецкая• 13 ноября в 17:20
Ответ дляШалена невинність
Ну так Ви описали далеко не 16 грн. на одну людину в один прийом їжі.
Шалена невинність• 13 ноября в 18:31
Ответ дляПростецкая
Я не знаю що таке 16 грн, я так не рахую, я їду з чоловіком на базар, купую одразу м´яса кілограмів 5,сиру кг 3,молока 9 літрів, картоплі пару сіток і т. роблю заготовки і в морозилку, раніше ще хліб пекла, але смачний дуже, жирію від нього, не вживаю зараз хліб зовсім.
Простецкая• 13 ноября в 20:30
Ответ дляШалена невинність
Ви написали, що на 4 витрачаєте на їжу 6000. Я і порахувала: 6000/4/31/3прийоми їжі - виходить 16 грн. на людину на один прийом їжі. Що можна приготувати на 16 грн. зараз? Те що Ви описуєте - далеко не 16 грн.
Шалена невинність• 13 ноября в 21:23
Ответ дляПростецкая
Більше грошей не маю на їжу, то Вам здається, я закупки роблю 2 рази в місяць на 2500 кожна і ще на 1000 докуповую.