Винник• 12 ноября 2025
Скільки заряджати цю лампу
Інфо не знайшла
Йду у чат жпт
Бідося• 12 ноября 2025
Ідіть)
А взагалі повинна бути лампочка індикатора заряду яка змінює колір або перестає блимати
Винник
• 12 ноября 2025
Ответ дляБідося
Ідіть)
Горить червоним
🤷♀️
Бідося• 12 ноября 2025
Ответ дляВинник
Горить червоним
🤷♀️
Зарядиться зміниться на зелений, по ідеї
Басноплетка• 12 ноября 2025
Ответ дляБідося
Или просто потухнет. Но бывает такое, что они просто горят все время)
В любом случае, автору не менее 4 часов надо заряжать, а то и больше.
Винник
• 12 ноября 2025
Ответ дляБідося
Ага
Ну то чекаю
То напевно вічні відключення і я не можу її зарядити повністю
Ну то чекаю
Инстагра_мерша• 13 ноября 2025
у меня похожая лампа, только с алика. заряжается где-то часа полтора, горит часов 5
Не худа ні разу• 13 ноября 2025
Купила трохи іншу, заряджала майже добу, все одно світить червоним. Світло давала нормальне менше години, потім потухла. Може її довше треба було заряджати, але по-моєму мені бракована дісталась.