парИла я парИла• 12 ноября 2025
Якими покупками на свята ви балуєте себе за кордоном?
Питання стосується дівчат, які виїхали. Ціни поза межами України стали більш доступніші на речі, які вам подобаються . Чим ви себе балуєте на свята, що купуєте самій собі: можливо косметика, сумки, одяг, подорожі? Звісно все це можна замовити і живучи в Україні, але різниця все ж таки в ціні всеодно буде.
Бува і таке• 12 ноября 2025
Странный вопрос. Кому было доступно и в Украине, тому и заграницей доступно.
Не боюся осуду• 12 ноября 2025
Не чекаю свят.
Чекаю знижки.
Тоді купую брендовий одяг під -50-70%.
Але з віком хочеться мати менше, але краще.
На серйозні дати купую ювелірку чи отримую її в подарунок.
Раніше на всьому економила, щоб купити квартиру.
Тепер на оренді закордоном.
Хочеться жити тут і зараз
Чекаю знижки.
Тоді купую брендовий одяг під -50-70%.
Тепер на оренді закордоном.
Хочеться жити тут і зараз
парИла я парИла
• 12 ноября 2025
Ответ дляАноним с кешбеком
Шуруйте на свої закордонні сайти.
Не завжди самому можна викупити із сайту, іноді потрібно шукати людину посередника у якої є карта тієї країни . Але на деякі речі ціни у фізичних магазинах аутлетах менші ніж ціни в тих самих онлайн аутлетах
Меряю линейкой• 12 ноября 2025
Все то же самое, что и в Украине. Только в Украине покупала на Нотино или Брокард, а сейчас не Сефора или сайтах конкретной марки. Одежду тоже покупаю плюс минус на тех же сайтах.
Скорая помощь• 12 ноября 2025
В смысле стало доступно? Вы считаете, кто не мог себе позволить Мальдивы и Картье, выехав на съем, полетели на Мальдивы в Картье и в Диорах?
парИла я парИла
• 12 ноября 2025
Ответ дляНе боюся осуду
Не чекаю свят.
Чекаю знижки.
Тоді купую брендовий одяг під -50-70%.
Тепер на оренді закордоном.
Хочеться жити тут і зараз
Чекаю знижки.
Тоді купую брендовий одяг під -50-70%.
Тепер на оренді закордоном.
Хочеться жити тут і зараз
Ювелірку місцеву купуєте за кордоном чи нашу з України замовляєте?
Бува і таке• 12 ноября 2025
Ответ дляпарИла я парИла
Байера существуют уже давно
парИла я парИла
• 12 ноября 2025
Ответ дляСкорая помощь
Може хтось по професії знайшов краще місце за кордоном і тепер Мальдіви купує тричі в рік
парИла я парИла
• 12 ноября 2025
Ответ дляБува і таке
Байера существуют уже давно
Справа не в них, а в ціні.
Не боюся осуду• 12 ноября 2025
Ответ дляпарИла я парИла
Коли як.
Більше іноземну.
Але нашу Sova теж люблю
Більше іноземну.
Але нашу Sova теж люблю
Кіма кепка• 12 ноября 2025
Все купую, бо приїхала з одним рюкзаком
Для себе парфуми , косметику , догляд , одяг не багато але якісний .
Для дому також текстиль , квіти і все інше . Щоб було відчуття дому .
Бува і таке• 12 ноября 2025
Ответ дляпарИла я парИла
Справа не в них, а в ціні.
У байеров, живущих в Европе, цены бывают лучше, чем самостоятельно купить в бутике. В аутлетах они тоже бывают
парИла я парИла
• 12 ноября 2025
Ответ дляБува і таке
Ви суть теми не зрозуміли, продовжувати дискусію нам не має сенсу
Барвіночка• 12 ноября 2025
Ответ дляпарИла я парИла
А чому саме на свята? Маєте на увазі знижки?
Бува і таке• 12 ноября 2025
Ответ дляпарИла я парИла
А кто поймет смысл вашей глупой темы?
парИла я парИла
• 12 ноября 2025
Ответ дляБарвіночка
Знижки це завжди добре, на свята- тому що це асоціюється з чимось фінансово більш затратним
парИла я парИла
• 12 ноября 2025
Ответ дляЩось не спиться
Нічим
Не хочеться чи є інші причини?
Гага Газу• 12 ноября 2025
Ответ дляпарИла я парИла
У мене за кордоном карта Приват. Нею і купую.
Барвіночка• 12 ноября 2025
Ответ дляпарИла я парИла
Не совсем поняла ваш опрос в этом смысле. Почему мы должны себя баловать именно на праздники. Или чем это должно отличаться от Украины. Вы имеете ввиду, потому что в Европе магазинов одежды много и скидки ?
Паспортний стіл• 12 ноября 2025
Я могу все себе позволить и без привязки к праздникам, но не хочется ничего в последнее время. Побалую родителей зарядной станцией
Не гоню• 12 ноября 2025
Це де ціни доступніші? Я в Україні собі набагато більше дозволяла. Тут навіть у ресторан сходити не можу
Барвіночка• 12 ноября 2025
Ответ дляПаспортний стіл
+++ я порадую маму новой балконной рамой вместо той,что вылетела от взрыва.
Ласунка• 12 ноября 2025
Ответ дляпарИла я парИла
Ювелирка в Европе не имеет цены особой. Все это золотишко дешевое и осколки брюликов просто ничто по сравнению с оплатить страховку и счета. А на приличные вещи другой уровень дохода нужен, это только после закрытия ипотеки.
Не гоню• 12 ноября 2025
Ответ дляЛасунка
Маю подібні думки