Кто в браке или в долгих отношениях, расскажите по какому принципу вы выбирали себе партнера ?
Tasya-Natusya• 13 ноября в 01:05
50/50 і тільки так. Мала досвід стосунків, коли мене безумовно кохали, але я не могла відповісти на ці почуття, я приймала їх, але емоцій не було. Був досвід,коли я кохала безмежно і завжли сумнівалася, а чи кохають мене так як я. Тому найкраще щоб почуття були взаємними, проте якщо вибирати, то комфортніше якщо кохають вас, так хоч немає сумнівів в партнері.
K.Yurchenko• 13 ноября в 06:20
По принципу взаимности выбирала. У вас там почему-то нет такого варианта...