Простецкая• 13 ноября в 07:50

Двері в квартирі (вана туалет в спальню)

Які ви обралиб...глухі чи з склом
Зробіть вибір:
вже голосів: 58
З Склом
Глухі
Угадайс• 14 ноября в 11:05
Ответ дляДідова баба
Ми робили ремонт перед війною. В кімнатах глухі двері. В санвузлі зі склом, кухня величезні скляні двері. В лютому 22го я шарахалась від тих скляних дверей, але потім попустило. В 2024році робила ремонт в іншій квартирі, теж поставила скляні двері на кухні,в санвузлі і кімнаті з вузькими полосками скла, але це був вибір по ціні, а не по дизайну. Взагалі подобаються більше глухі двері в приватних приміщеннях.
А по ціні двері - це дешевші чи дорожчі? Можете порадити які купили, чи задоволені вибором?
Дідова баба• 14 ноября в 14:44
Ответ дляУгадайс
Я купувала розпродажні Каховської фабрики. Мені 2 двері з усіма допами вийшли 12000. Якість нормальна. Ось тут видно краєчок дверей в санвузлі і скляні на кухні робили на замовлення.
Угадайс• 14 ноября в 16:32
Ответ дляДідова баба
дякую за відповідь, пошукаю їх