Домашня Зюзя• 13 ноября в 08:41
Посудомийка beko, в кого є? Ваші відгуки, +/-?
Дякую!!!
Идеальная оптимистка• 13 ноября в 08:43
У меня, я довольна. Сначала на дачу купила такую, потом домой. 3 года моет замечательно
Домашня Зюзя
• 13 ноября в 08:45
Ответ дляИдеальная оптимистка
Дякую, вони всі миють хорошо. Я хотіла б ще почути про вік експлуатації. Три роки теж хорошо.
Идеальная оптимистка• 13 ноября в 08:46
Ответ дляДомашня Зюзя
На даче у меня она лет 7, но там мы набегами
Домашня Зюзя
• 13 ноября в 08:48
Ответ дляИдеальная оптимистка
Дякую, мені для щоденної нещадної експлуатації. Треба 60, з режимом одна година, бажано з відкриванням дверей. Яка у Вас модель?
В кого тако було• 13 ноября в 08:50
Ответ дляДомашня Зюзя
А за яку вартість дивитесь зараз вірпул крута 27 тис. І обслуговування 10 гарантії
Саджу все зарання• 13 ноября в 08:58
Ответ дляДомашня Зюзя
А меблі на кухні якісні ? Бо та пара при відкриванні гарне випробування
І електро люкс теж відкриває і не тільки
НеВРотик• 13 ноября в 09:45
В квартиру під оренду купили Беко на 45 см. Все добре вже більше 3х років
Домашня Зюзя
• 13 ноября в 10:13
Ответ дляВ кого тако було
Вірпул - ні, нікому не раджу, глюкнулася. Майстер радив як одну з марок Beko. Вартість не важлива, яка підійде по потребам, але, звісно захмарні не буду брати
Домашня Зюзя
• 13 ноября в 10:15
Ответ дляСаджу все зарання
Відкривання потрібне рідко, лише коли їдемо на довго з дому. Меблі хороші. Цю марку майстер не радив.
Домашня Зюзя
• 13 ноября в 10:16
Ответ дляНеВРотик
Дякую. В мене Вірпул 5 років пропрацював, відключення його глюкнули.
Да, я блондинка!• 13 ноября в 11:49
Ответ дляВ кого тако було
За 27 можно Сименс либо Бош купить. Кому тот Вирпул нужен?
Мстящий за Зайца• 13 ноября в 11:55
Маю Beko 45 см, купували літом, кожен день мию 1-2 рази, всім задоволені, миє добре, режимів достатньо, завдяки їй маю більше часу на себе
Да, я блондинка!• 13 ноября в 12:04
У меня Сименс 6 лет уже. Сушильную тоже Сименс купила с тепловым насосом. Придет время и стиралку Сименс куплю. Посудомойка сборка Германия,покупала в Одессе- неофициал,привезена из Европы . Сушильная так же неофициал. Очень довольна