Ніколи не збрешу• 13 ноября в 11:26
Ответ дляЯ Головна
Детям нравится😊
Мне кукла ведьмачка понравилась
Синди Кроуфорд• 13 ноября в 11:30
Ответ дляMarty
Дитинка в побажаннях написала, що хоче ляльку.
Написала трирічна? Це моцно.
А взагалі вишче вам правильно написали, треба все ж вивідати яку саме ляльку. Вони зараз дуже різні. Хоча б задати такі питання з волоссям чи без, доньку, чи маму, або взагалі принцесу чи страшка якогось. Хоче вона її купати чи ні. А далі вже будете щось вибирати
З горіха зерня• 13 ноября в 11:32
З досвіду можу сказати, що 2 варіанти можете розглянути:
1. пупс ( особисто моя дитина їх так і не полюбила)
2. маленька лялька, що в руці дитини гарно поміщається. Оце можуть бути з популярних зараз: Лол, Hairdorables, Magic Mixies Pixling, міні аніматор принцеса Дісней, ENCHANTIMALS
Пошаманю• 13 ноября в 11:41
Моя в 3 гралась щенячим патрулем. В 4 бебіборном, в 5 лол , потім лол здоровіші (як барбі) в 6.5 катала в справжній колясці по району реборна. Барбі періодично проскакують, але мало
Помогалочка• 13 ноября в 12:18
Ответ дляMarty
Это не ДР. Мы каждый год собираем подарочные наборы деткам из малообеспеченных семей. Дети распределяются рандомно.
Подивіться лол твінс, це середня лялька 15 см.
Ще є enchantimals, йдуть з пітомцем.
На мій погляд розмір близько 15 см для 3 рочків оптимальний.
Ще є enchantimals, йдуть з пітомцем.
woman Warrior• 13 ноября в 23:35
Ответ дляMarty
Девочка из малообеспеченной семьи, я думаю у нее выбор кукол не велик.
кукла это абстрактно, если она из бедной семьи-однозначно есть мечта о какой то конкретной кукле.Надо это узнать, и исполнить месту.
woman Warrior• 13 ноября в 23:35
Ответ дляMarty
К сожалению, узнать какую именно она хочет, я не могу(((
почему?
woman Warrior• 13 ноября в 23:39
Ответ дляMarty
Можно узнать окольными путями.
Можно попросить нарисовать Санте желаемый подарок,по деталям можно будет понять. что именно ребенок хочет.