у чоловіка зараз дохід 2т$ , працює в ІТ
ще плануємо відкрити свій інтернет магазин
літо хочемо переїхати під Київ
підскажіть де раза +- норм , зі школою ( малий іде в 1 классс)
і чи ок будет з доходом в 80-100т в міс ( квартира буде оренда )
?
дивимося Ірпінь , але як там зі школами ?
літо хочемо переїхати під Київ
?
Ответ дляAnyaSkazka
Повна опа зі школами в Ірпені. Хіба що підете в приватну.
ой да приватка дуже дорого
а який ще пригород можна розглянути ? щоб ок по школі було ?
AnyaSkazka• 13 ноября в 13:35
Ответ дляKatya1997s
ой да приватка дуже дорого
Все ближнє передмістя дуже перенаселене. Я в Бучі, тут теж печалька.
KaterionOK• 13 ноября в 13:39
Автор, проблема передмість в тому, що школи дуже переповнені плюс постійні повітряні в області (здається, цього тижня їх було менше, але в тому ж Вишгороді діти постійно спускаються в сховище). Бачу, що з Броварів та Вишгорода за можливості возять дітей до Києва