kattyyaa• 13 ноября в 13:59

Якого автобусного перевізника порекомендуєте з України в Польщу?

Хочу поїхать закордон взимку і ніяк не можу визначитися з перевізником. Із варіантів Flixbus і AvtoLUX( Ecolines). Читаю і за одну компанію, і за другу. Скрізь погані відгуки, по типу: забули на заправці, тхне туалет, немає розеток, поламався автобус, відмінили рейс. Після таких відгуків чесно вже не знаю що обирати
Калинові вуста• 13 ноября в 14:01
А потяг не розглядаєте?
автор kattyyaa • 13 ноября в 14:04
Ответ дляКалинові вуста
А потяг не розглядаєте?
ні
Ворожу на каві• 13 ноября в 14:07
Вони всі такі, як повезе. Обирайте по ціні та зручному часу
Люблю ХОЛОСТЯКА• 13 ноября в 14:14
Автолюкс супер и недорого. Жалко что он в Молдову не ездит, ни в какое сравнение не идет с галтрансом
tereska• 13 ноября в 14:16
Мала досвід з Фліксбасом та Еколайном. Останнім задоволена (завжди була вода, папір та чисто). Розетки під кожним сидінням, безкоштовний вайфай, каво машина (чай, кава). Зручні сидіння з регулюванням та підголовники.
У першого перевізника був повний треш (тхнуло з туалету, не було води та паперу). Один подовжувач вивели і телефони на зарядці лежали просто на підлозі. Не зручні сидіння, які не опускались, старі та подерті. Перший не рекомендую.
Козачка• 14 ноября в 18:16
Укрзалізниця
Ms. Искренность• 14 ноября в 21:55
0991784278 - значно більше перевізників пропонують, підкажуть що краще , ще з оплатою при посадці