АБВГДейка• 17 октября в 13:40
Найкращій автобусний тур від Аккорда?
Що можете порекомендувати. Ніколи не була, але хочу спробувати. Без нічних переїздів.
Дякую
Не гоню• 17 октября в 13:44
Мы ездили в Прагу в июне,очень понравилось. Без ночных переездов,и дневные недолгие.
Группа была всего 17 человек,удобно,можно было полежать
АБВГДейка
• 17 октября в 13:45
Ответ дляНе гоню
Спасибо. Что порекомендуете брать с собой,
АБВГДейка
• 17 октября в 13:47
Ответ дляakarra
классика - вена/будапешт
100 евро и три дня в европе
Вот на такое и смотрю
Не гоню• 17 октября в 13:47
Ответ дляАБВГДейка
Деньги и удобную обувь
АБВГДейка
• 17 октября в 13:48
Ответ дляНе гоню
Деньги и удобную обувь
Спасибо, а на покушать там есть время в пути. И как экусцксми выбираются, из предложенных вариантов
Не гоню• 17 октября в 13:52
Ответ дляАБВГДейка
Да,есть. Вечером в супермаркете брали перекусы в дорогу.
В Праге 4 дня были.Можно на их экскурсии ходить,можно самим гулять.
Мы самостоятельно съездили в Карловы Вары,гораздо дешевле получается
Organic• 17 октября в 13:53
вище писали Будапешт-Відень -Егер. На 4 дні. Був зручний автобус, група всього 26 людей, тобто кожний міг зайняти 2 місця. Чудова керівниця - Ольга Кирилова. Відень йде як додаткова екскурсія, можна і не їхати, тоді вільний день в Будапешті. В Егері місцеві вина і купальні. На трьох 1+2 коштувало 22 тис. ще 25 витратили на екскурсії і їжу. І 3 ночі були в одному готелі, тобто не переїджали, готель класний, чисто і смачно
АБВГДейка
• 17 октября в 13:54
Ответ дляOrganic
Дякую Вам за детальний опис
Organic• 17 октября в 13:57
Ответ дляАБВГДейка
Дякую Вам за детальний опис
подружка їздила в Париж на 6 днів, то матюкалася страшенно)) тому що перевізником був адріатік тревел, хоча брала в акорді. Скрізь запізнювалися, в Парижі всього 1.5 дня і пів дня в Празі і Берліні, весь інший час в автобусі, який був не зручний. І керівниця, яка нічого не розповідала.
Шикаю і викаю• 17 октября в 14:03
Ответ дляOrganic
А сніданок був у вартості?
Ответ дляOrganic
адриатик - ужасный
ужасный!!!!
Просто звязда• 17 октября в 16:45
Ответ дляАБВГДейка
Сухпай,якщо треба економити.щось перекушувати в автобусі обов*язково.
Теплі зручні речі,особливо брюки м*які