Бубль Гум)• Изменено 13 ноября в 19:19
Як жити якщо розумієш, що в тебе вже нічого не буде?
Ще років 30 точно, але з часом буде тільки гірше
Настасья Пицун• 14 ноября в 06:26
Ответ дляБубль Гум)
І про мене
То який вид хвороби виберете?
Щоб звільнитися від страждань.
Я вам варіанти підібрала.
Щоб звільнитися від страждань.
Я вам варіанти підібрала.
Бубль Гум)
• 14 ноября в 06:30
Ответ дляНастасья Пицун
То який вид хвороби виберете?
Щоб звільнитися від страждань.
Я вам варіанти підібрала.
Щоб звільнитися від страждань.
Я вам варіанти підібрала.
А які є?
Бубль Гум)
• 14 ноября в 06:31
Ответ длямладокошкина
вам не здається, що з вашими думками щось не так?
Ви як релігійний фантак, тільки у тих думки на релігії заточені і їх ніхто ніколи не переконає, що все не так, як вони думають, а у вас релігія - це віра в вашу неповносправність.
Ви створили на цьому форумі вже сотні тем, в кожній темі вам пишуть, що ви помиляєтесь, але ви як глухоніма.
Це ваш ритуал - створення тем? У вас немає ОКР?
Я розумію, що нічого хорошого в моєму житті вже не буде
Настасья Пицун• 14 ноября в 07:21
Ответ дляБубль Гум)
А які є?
Я ж вам написала.
Цироз печінки.
ВІЛ/СНІД
Туберкульоз.
Буде боляче, але дієво.
Цироз печінки.
ВІЛ/СНІД
Туберкульоз.
Буде боляче, але дієво.
младокошкина• 14 ноября в 10:05
Ответ дляБубль Гум)
ну я ж і кажу, ви як під гіпнозом власних думок.
У моєї подруги рак 3 стадії, вона живе без чоловіка, шалені витрати на лікування, і маленька донька, і вона вірить, що впорається і все буде добре.
А вам 27 років, ви фізично здорова, з інтелектом ймовірно також все ок, зовнішність гарна, у вас є робота за кордоном, яка вас утримує, ви нічим не обтяжені, ні сім´єю, ні дітьми, ні фізичними вадами. Ви можете змінити все, от абсолютно все.
Але з головою великі проблеми, бо лікувати свій психічний розлад ви не хочете. Тому я десь з вами вже погоджуюсь, що без лікування нічого хорошого вже не буде. Ви не здолаєте цю хворобу самотужки і темами на порадниці також.