Бубль Гум)• Изменено 13 ноября в 19:19
Як жити якщо розумієш, що в тебе вже нічого не буде?
Ще років 30 точно, але з часом буде тільки гірше
Шукаю стакан• 13 ноября в 19:35
Ответ дляБубль Гум)
я думала про це і прийшла до висновку, що захворіти і померти то не найгірший варіант
Ну умереть вы всегда успеете. Почему бы не попробовать как-то облегчить жизнь?
Найдите спонсора мужчину и живите за его счет.
Или как вариант если вы прописаны в, квартире родителей то имеете полное право там жить. Уже будет экономия и найти можно более легкую работу на пару часов в день.
Настасья Пицун• 13 ноября в 19:38
Ответ дляБубль Гум)
Вибирайте, що вам до смаку і вперед.
Можна вживати багато алкоголю і тоді цироз печінки.
Можна спробувати наркотики.
Спочатку покайфуєте, а потім будете помирати від ВІЛ/СНІД.
Думаю людину з відкритою формою туберкульозу також зможете знайти.
Можна спробувати наркотики.
Коко На Страже• 13 ноября в 19:38
’Ще років 30 точно’ У нас только до марта будет еще штуки 3 массовых обстрела, вполне возможно будем и без света, и без воды сидеть. Так что насчет 30 лет я бы не была так уж уверенна
Настасья Пицун• 13 ноября в 19:40
Ответ дляКоко На Страже
Вона не в Україні. Виїхала.
мегамоСГ• 13 ноября в 19:41
Ответ дляБубль Гум)
майже 30, філологічна
ленивая ты жопа
у меня все.
Настасья Пицун• 13 ноября в 19:42
Ответ дляБубль Гум)
майже 30, філологічна
27 це не майже 30.
З математики і логікою у вас проблеми.
Нічого вдягти• 13 ноября в 19:48
Автор, Ви справді за кордоном, у безпеці і такі теми створюєте? Безсовісна. Молода, невироблена. Чому б і не попрацювати. А взагалі, повертайтесь в Україну, дітей вчити, якщо філолог. Хоч якась користь буде. Ще ж мабуть і на бюджеті вчились?
Живіть так, щоб від Вас користь була, допомагайте комусь, й не буде часу на ниття та страждання.
Бубль Гум)
• 13 ноября в 19:48
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
а чего вас так тяготит жизнь? вам нужно сначала в ресторан, а потом на секс сходить
не хочу ні сексу не ресторану. Я себе зписала з ринку побачень бо почуваю невдахою
Настасья Пицун• 13 ноября в 19:51
Ответ дляБубль Гум)
Як це не хочу сексу?А куди потенційний кавалер дівся?
Бубль Гум)
• 13 ноября в 19:51
Ответ дляТреба ось так
Это вы про меня наверное
І про мене
Бубль Гум)
• 13 ноября в 19:52
Ответ дляНічого вдягти
Працюєте вчителем? Йшли вчитися за покликом душі чи навіщо?
Не працювала. Пішла бо мала і дурна була, йшла на те, що цікаво було вивчати
Бубль Гум)
• 13 ноября в 19:57
Ответ дляНастасья Пицун
я не впевнена, що в мене вийде цей секс
Настасья Пицун• 13 ноября в 19:58
Ответ дляБубль Гум)
я не впевнена, що в мене вийде цей секс
Тобто все як завжди?
Боюсь, а значить нічого не буду робити.
Коко На Страже• 13 ноября в 20:04
Ответ дляБубль Гум)
Прописую вам Jagermeister, грамів 150. Допомагає простіше на все дивитись
Свисток ля-минор• 13 ноября в 20:06
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
вам еще нормально так лямку тянуть.. лет 30, а то и 40. ужас.
Так ей только 30
Она может ещё лет 60 прожить )))
Вся жизнь впереди
Капец
Вот с головой у человека!
Она может ещё лет 60 прожить )))
Вся жизнь впереди
Капец
Вот с головой у человека!
Бубль Гум)
• 13 ноября в 20:14
Ответ дляНастасья Пицун
Тобто все як завжди?
Боюсь, а значить нічого не буду робити.
я думаю, що в мене не вийде
Vik tori 5430• 13 ноября в 20:42
У таких випадках я згадую Ді Капріо з Титаніку. Коли він з бокалом шампанського сидить за столом. Він каже, що нещодавно ночував під мостом, а зараз сидить за столом з поважними людьми. Все може змінитись у будь-яку мить.
младокошкина• 13 ноября в 21:13
Ответ дляГитта Ягг
Поддерживаю советчиц. Снимите аноним, я вас хочу отправить в блок, чтобы вашу постную куйню не читать.
Anastasia - и там еще какие-то цифры, сама искала, хотела заблокировать, а то сил уже нет одно и то же читать.
Может кто-то поможет? Здесь сбрасывали на такие темы без анонима.
младокошкина• 13 ноября в 21:14
Ответ дляБубль Гум)
я не впевнена, що в мене вийде цей секс
так а той хлопець з середнім сексуальним досвідом? ви його з´їли?)
Мамкиня доця• 13 ноября в 21:59
Ответ дляБубль Гум)
Гроші, робота. Залишається тільки перебиватися поганими роботами і виживати все життя
От работы кони дохнут
Бубль Гум)
• 13 ноября в 22:16
Ответ длямладокошкина
Я не думаю, що у мене щось вийде
Ответ длямладокошкина
Ой я была бы очень признательна, если бы кто-то помог. В темы старагне заходить, но тут и заголовков хватает.
Бубль Гум)
• 13 ноября в 22:21
Ответ дляГитта Ягг
Anastasiia-9046 це мій нік
младокошкина• 13 ноября в 22:22
Ответ дляБубль Гум)
Я не думаю, що у мене щось вийде
вам не здається, що з вашими думками щось не так?
Ви як релігійний фантак, тільки у тих думки на релігії заточені і їх ніхто ніколи не переконає, що все не так, як вони думають, а у вас релігія - це віра в вашу неповносправність.
Ви створили на цьому форумі вже сотні тем, в кожній темі вам пишуть, що ви помиляєтесь, але ви як глухоніма.
Це ваш ритуал - створення тем? У вас немає ОКР?
младокошкина• 13 ноября в 22:33
Ответ дляБубль Гум)
Anastasiia-9046 це мій нік
у вас все життя ще попереду, і стартова ситуація не найгірша, але ви не можете це збагнути і самі себе мучаєте.
Почніть ви вже те лікування, що вам втрачати?
Настасья Пицун• 14 ноября в 05:51
Ответ дляБубль Гум)
Я не думаю, що у мене щось вийде
Так треба з хлопцем бути чесною.
Ви йому вже сказали, що нічого не буде і відпустили?
Чи далі морочите голову йому?