Почемучка• 13 ноября 2025
Видели графики отключения на завтра ?
Это же просто жесть
Трохи злякана• 14 ноября 2025
Ответ дляСережкинаЯ
Ох, ризикну напишу, вічно всім не подобається. Але є в мене під столом композитний балон на 18 літрів, зараз від нього працює звичайна плитка, але як сильно припече - можна конвектор газовий заживити (але потрібна вентиляція). Це, звісно ’крайній варіант’, але може знадобиться. По цінні толерантно (відносно). Заправляти можна на звичайній заправці газовій.
Плитка на газу маленька є. І про балон ми вже думали, тільки для газового обігрівача. Тільки дуже страшно таке ставити в квартирі.
Але як будуть морози і не буде електрики, то що робити.
Миловидна леді• 14 ноября 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Это серьезно такое говорят, это не фейки?
Проверьте сами)
А че бы не говорить изФранции?
Миловидна леді• 14 ноября 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
Ну у Франції він явно не душевним теплом зігрівається
Кто на что учился…
Миловидна леді• 14 ноября 2025
Ответ дляАльфред Шнитке
Истинный патриот своей страны
Ничего нового)
КвартираЧья• 14 ноября 2025
Ответ дляЧорнобаївка
А чего о них думать, пусть на банковую идут из окопа. В окопе им делать давно нечего!
Suka кацапська !!!!
Чорнобаївка• 14 ноября 2025
Ответ дляКвартираЧья
Suka кацапська !!!!
это ты , пидарасина, мне после сегодняшней ночи смеешь вякать??? когда снова ’ назазищали’ на 20 пострадавших?
упыриха кровавая..