Каркуша Клара• 13 ноября в 21:05
В кого різко і категорично погіршилось фінансове становище від початку 2022 року
у звʼязку з війною, в кого категорично змінилися умови життя через війну.
Мова йде не про загальну ситуацію, як от : сижу без світла як і всі, а конкретно у вашій сімʼї через обставини непереборної сили?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Все змінилося в гіршу сторону
Ми і до війни жили незаможньо
Нічого не змінилось толком
Мій варіант
Сонечко• 13 ноября в 21:07
Від власного бізнесу до роботи у ресторані швидкого обслуговування
Каркуша Клара
• 13 ноября в 21:07
Мій варіант, ми виїхали і змінилось в гіршу сторону.
Каркуша Клара
• 13 ноября в 21:07
Ответ дляСонечко
ви де?
фан L.O.S.T.• 13 ноября в 21:08
Если вы не на распиле сидите , то оно улучшится сомневаюсь что могло .
СкрипяСердцем• 13 ноября в 21:09
учитывая то что продолжаю жить у себя дома в квартире, ничего особо не изменилось
Каркуша Клара
• 13 ноября в 21:09
Ответ дляфан L.O.S.T.
Ну чому, ми все жития працювали і добре заробляли, багато чого надили, багато нерухомості, наприклад.
Я до війни сумку за 3К $ тільки так купувала, зараз не можу.
Фоточки нема• 13 ноября в 21:15
У мене, як і у всіх бюджетників(освіта, культура, медицина), катастрофічна матеріальна ситуація. Тарифну сітку чотири роки не змінюють, ставки мізерні, зарплатня довоєнна. А ціни вже виросли втричі.
Не знаю хто ставить фіолетових тіток, але це діюча на сьогодні тарифна сітка. І ставки. В мене особисто 13 розряд, як у завідувачки бюджетного закладу. Ставка 7253. Навіть з надбавками виходить мізер. чотири роки тому вистачало, зараз, з цими цінами, вже ні про що.
Каляка маляка• 13 ноября в 21:12
Ответ дляКаркуша Клара
Боже яка бідося - раніше сумку за 3k usd купувала - а зараз за скільки ? За 1.5? Троляка мамкіна
маминаБубочка• 13 ноября в 21:12
Не изменилось ничего, единственное, я решила выйти на работу, но то так, лично мое решение и моя инициатива
Сонечко• 13 ноября в 21:12
Ответ дляКаркуша Клара
Багато чого нажили - це накрали?
Анонимушка• 13 ноября в 21:15
А можна тоді перелік проблем, які ви приймаєте як серйозні і які ні? Наприклад, їжа в магазинах постійно дорожчає (інколи на 200-300%), підвищений тариф на світло, який змінив витрати так, що раніше витрачали десь 3900 грн у рік за світло, а тепер - 10350 грн на рік, смерть когось у сім´ї (тут фінансова втрата не головна, але теж є - менше людей в сім´ї, менше доходів), - такі проблеми серйозні достатньо? В мене такі. Я вважаю, що життя вони всі теж суттєво погіршили.
Каркуша Клара
• 13 ноября в 21:13
Ответ дляКаляка маляка
До чого тут бідося і ваш нервовий коментар?
Каляка маляка• 13 ноября в 21:15
Ответ дляКаркуша Клара
До чого нам ваші «проблеми» що ви не можете собі сумку зараз за $3k купити? Це ж надо так виставлятися 🤦♀️
Каркуша Клара
• 13 ноября в 21:15
Ответ дляАнонимушка
Удалено администрацией...
Каркуша Клара
• 13 ноября в 21:16
Ответ дляКаляка маляка
Удалено администрацией...
Сонечко• 13 ноября в 21:18
Ответ дляКаркуша Клара
Удалено администрацией...
Аналогічна ситуація. 5000 франків на сім´ю з трьох це буквально від зарплати від зарплати
Сірничок• 13 ноября в 21:18
Ответ дляКаркуша Клара
Удалено администрацией...
фан L.O.S.T.• 13 ноября в 21:22
Ответ дляКаркуша Клара
Мы аналогично свой бизнес раньше не в чем не нуждались , сейчас только базовые потребности закрываем и не более, хотя мне наставили морд видать у многих только лучше и лучше , молодцы значит что кто-то стал больше зарабатывать
Попразендовна• 13 ноября в 21:19
Розхірячили все. Працюю - прибиральниця ((
Дуже тяжко. Тому як, втратила і здоров´я. На повну потужність, як раніше, працювати не можу
Сонечко• 13 ноября в 21:20
Ответ дляКаркуша Клара
Та давайте вже номер картки, зараз задонатимо вам на сумку
Кокосиха• 13 ноября в 21:20
так, чоловіка мобілізують, і тепер з двома дітьми доведеться жити на мою з/п( поки я в шоці, як це вигребти, і страх за чоловіка і за дітей
Каркуша Клара
• 13 ноября в 21:20
Ответ дляСонечко
Багато чого нажили - це накрали?
Ви вмієте тільки красти?
Ку-кусик• 13 ноября в 21:20
Ответ дляКаркуша Клара
Удалено администрацией...
Капец людей порвало от зависти, что кто-то хорошо жил
Сонечко• 13 ноября в 21:21
Ответ дляКаркуша Клара
Ви вмієте тільки красти?
Розкажіть де в Україні можна чесно заробити, щоб купити сумку за 3к і ще на життя залишилось
Каляка маляка• 13 ноября в 21:21
Ответ дляКаркуша Клара
Удалено администрацией...
Не в жабе дело. А в вашей полной оторванности от реальности и контексте где вы плачетесь про сумки за 3k 🤡
Анонимушка• 13 ноября в 21:21
Ответ дляКаркуша Клара
Удалено администрацией...
Не дуже розумію. Тобто пост про еміграцію? То так і напишіть ’хто виїхав і втратив звичний рівень життя’. Для мене особисто дике здорожчання електроенергії і смерть близької людини це непереборні обставини, які трапилися раптово і в один момент погіршили життя. А для вас може - ні.