Каркуша Клара• 13 ноября 2025

В кого різко і категорично погіршилось фінансове становище від початку 2022 року

у звʼязку з війною, в кого категорично змінилися умови життя через війну.
Мова йде не про загальну ситуацію, як от : сижу без світла як і всі, а конкретно у вашій сімʼї через обставини непереборної сили?
Результат:
вже голосів: 130
70 (53.85%) Все змінилося в гіршу сторону
26 (20%) Нічого не змінилось толком
21 (16.15%) Мій варіант
13 (10%) Ми і до війни жили незаможньо
Кокосиха• 13 ноября 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Я не питала поради що мені робити.
даремно ви агресуєте.
Ми не поїхали з України приблизно через ті моменти, про які ви пишете зараз. Ми усвідомлювали, що наш рівень життя в рази просяде. Чоловікові до війни часто надходили пропозиції по роботі за кордоном. І навіть з суттєво вищою з/п, ніж в Україні, після наших підрахунків ми розуміли, що це все рівно буде не той рівень життя.
Звісно, якби знали про війну, то ймовірно переглянули б це рішення.
автор Каркуша Клара • 13 ноября 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
А чому ви мені тикаєте?) Чому така зла? Бо сумку не можеш купити?)
І де ви жовч побачили?
Так, я не вірю що у вас немає грошей.
А зла от повно, дивіться, бо куча хвороб від нервів.
Я зла бо я тобі тикаю?
Ахаха, а ти ні разу не зла?
Ку-кусик• 13 ноября 2025
Ответ дляКаркуша Клара
З тими які до війни купила і ходжу
Автор, смотрите прикол. Два человека вас здесь травят и два смайла негатива

Вы их выбесили
Сірничок• 13 ноября 2025
Ответ дляКу-кусик
Просто не вижу смысла вам отвечать
ну тогда и не начинай диалоги глупые свои
задумчивая мордочка• 13 ноября 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Я зла бо я тобі тикаю?
Ахаха, а ти ні разу не зла?
Ні, я написла що не вірю що немає коштів.
Де тут зло? Чого така нервова?
Невихована бідна біженка)
Сама написала- багато нерухомості.
Все вам мало, все не так. дивіться бо життя дійсно на дно може кинути.
Ку-кусик• 13 ноября 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Я зла бо я тобі тикаю?
Ахаха, а ти ні разу не зла?
Здесь народная забава- травить автора чтоб забанить
Обычно их запала хватает на три страницы
автор Каркуша Клара • 13 ноября 2025
Ответ дляКокосиха
даремно ви агресуєте.
Я не агресую, я нормально спілкуюся і лише ркремим особам відповідаю в руслі їх запиту.
Ку-кусик• 13 ноября 2025
Ответ дляСірничок
Зай, тебя не спрашивали.
Ку-кусик• 13 ноября 2025
Капец, теток за сумку порвало
Сірничок• 13 ноября 2025
Ответ дляКу-кусик
Зай, тебя не спрашивали.
зая - я тебя тоже не спрашивала
relax
автор Каркуша Клара • 13 ноября 2025
Ответ дляКу-кусик

Вы их выбесили
Та звісно о вибісила, але не думала що людей прям бісить що там в тебе було колись))) це треш
Ку-кусик• 13 ноября 2025
Ответ дляСірничок
зая - я тебя тоже не спрашивала
relax
Сюрприииз
Ку-кусик• 13 ноября 2025
Ответ дляСірничок
вы еврейка? вам вопрос задают - а она вопросом отвечает
Утютю
Сірничок• 13 ноября 2025
Ответ дляКу-кусик
Утютю
Ку-кусик• 13 ноября 2025
Ответ дляСірничок
вы в вопросы не въезжаете что снова на дурочку косите ?
Хамить никарашо. Морщины будут от злости((
Ку-кусик• 13 ноября 2025
Ответ дляСірничок
Ой
Ку-кусик• 13 ноября 2025
Ответ дляСірничок
зая - я тебя тоже не спрашивала
relax
Спрашивала
Сірничок• 13 ноября 2025
Ответ дляКу-кусик
за своим фейсом смотри утютюшница
автор Каркуша Клара • 13 ноября 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
Де тут зло? Чого така нервова?
Невихована бідна біженка)
Сама написала- багато нерухомості.
Мало того, в мене і пасивний дохід є досить непоганий, але не бачу сенсу тягнути його сюди і тут за нього жити.
Ти б за своїм дном дивилась краще)))
Ку-кусик• 13 ноября 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Потому что у вас было а у них нет
Бесит
Но есть одно НО
у вас может ещё и будет
А у них нет)
задумчивая мордочка• 13 ноября 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Ти б за своїм дном дивилась краще)))
Удалено администрацией...
Ку-кусик• 13 ноября 2025
Ответ дляСірничок
за своим фейсом смотри утютюшница
Яжеговорила

Запала на три страницы всего лишь хватило
Кокосиха• 13 ноября 2025
Ответ дляКу-кусик
Заметила давно что бедные пытаются всячески опустить человека побогаче на свой уровень
А падение у богатого дохода- для них праздник

Зависть
я думаю проблема в другом - люди выживают и им не хватает денег на самое необходимое, поэтому они реально не могут с пониманием отнестись к проблеме автора) Ну просто не могут.
Это как человек без руки будет утешать другого, у которого на пальце нарыв. Он не проникнется этой проблемой.

А у многих мужья служат, и это отдельный ад...когда финансовые проблемы - это уже вообще воспринимается, как что-то второстепенное.
ЕлькиПальки• 13 ноября 2025
Ответ дляСонечко
Розкажіть де в Україні можна чесно заробити, щоб купити сумку за 3к і ще на життя залишилось
Можно, если нравится и очень хочется. Муж мне на сумки зарабатывает. Если выедем - будет как у автора
Бриджит_Фрикандо• 13 ноября 2025
На початку війни зменшили за на 50/, досі назад не повернули. Чоловіку змінили групу з 2 на 3, теж зменшили пенсію...
Ку-кусик• 13 ноября 2025
Ответ дляКокосиха

Такое было всегда. И до войны. Здесь
автор Каркуша Клара • 13 ноября 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
Удалено администрацией...
ну тобі про жаб видніше. Полегчало хоч?
Справа в тому що від того що ти мене пообзиваєш ти багатшою ніколи не станеш. Нажаль. Тримайся
Кручу хвости• 13 ноября 2025
Ответ дляБокс-орун
Морально не важко на когось працювати?
Важко було визнати, що треба зачинятись, що це кінець... та думала, що важко буде роботу знайти, що перерва велика в галузі, та вік 45+... але це як раз все швидко юудо, ще й вибірала куди виходити... а морально себе кажу, що все пройде, і війна не вічна, і життя також
задумчивая мордочка• 13 ноября 2025
Ответ дляКаркуша Клара
ну тобі про жаб видніше. Полегчало хоч?
Удалено администрацией...
Мальдивирую• 13 ноября 2025
Ответ дляКу-кусик
Яжеговорила

Вы реально с приветом или просто «одаренная» ? 20 комментов из 80 в теме — ваши. Харэ флуд свой множить , всю тему засрало , нормальных комментов не видно