Каркуша Клара• 13 ноября в 21:05
В кого різко і категорично погіршилось фінансове становище від початку 2022 року
у звʼязку з війною, в кого категорично змінилися умови життя через війну.
Мова йде не про загальну ситуацію, як от : сижу без світла як і всі, а конкретно у вашій сімʼї через обставини непереборної сили?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Все змінилося в гіршу сторону
Ми і до війни жили незаможньо
Нічого не змінилось толком
Мій варіант
Каркуша Клара
• 13 ноября в 21:22
Ответ дляСірничок
Удалено администрацией...
А з якої радості ви собі дозволити мене оскорбляти?
Кокосиха• 13 ноября в 21:22
Ответ дляКаркуша Клара
Мій варіант, ми виїхали і змінилось в гіршу сторону.
то поверніться, закритий же виїзд для чоловіків, а не в´їзд
Кручу хвости• 13 ноября в 21:22
Я теж закрила власний бізнес, який 10 років розвивала, вклала кучу грошей та сил, але почалась війна, люди виїхали, прожажи впали, а потім шахед на виробництво залетів... розпродала обладнання, закрила борги та пішла в найм працювати....
Сірничок• 13 ноября в 21:22
Ответ дляКаркуша Клара
Удалено администрацией...
Ку-кусик• 13 ноября в 21:22
Ответ дляСонечко
Розкажіть де в Україні можна чесно заробити, щоб купити сумку за 3к і ще на життя залишилось
Ниче
Ниче здесь нет смысла рассказывать людям, которые изначально негативно настроены
Сонечко• 13 ноября в 21:24
Ответ дляКу-кусик
Ниче
Всі налаштовані позитивно. Всі хочуть заробляти, щоб вистачало на сумку за 3к. Розкажіть де
Сірничок• 13 ноября в 21:24
Ответ дляКу-кусик
Вы реально хамите
а вы солидарочку с авторессой давите? Тоже зажиточная жиночка в прошлом?
Каркуша Клара
• 13 ноября в 21:24
Ответ дляКокосиха
Я не питала поради що мені робити.
Каркуша Клара
• 13 ноября в 21:26
Ответ дляСонечко
Вам 10 років?
Кручу хвости• 13 ноября в 21:26
не розумію , чого на автора накинулись, я теж до війни багато чого могла купити, що зараз мені недосяжно... одне радує, що пожити встигла, багато країн побачили.... а молодь дуже шкода , кращі роки у війні живуть.....
задумчивая мордочка• 13 ноября в 21:27
Ответ дляКаркуша Клара
Я не питала поради що мені робити.
А для чого жалієтесь? Щоб що?
Якщо ви купували сумки за 3к, то я не вірю що у вас немає коштів відкладених і немалих. Ніхто 1-2 зарплати на сумку не витратить.
Завтра не пью• 13 ноября в 21:27
Ответ дляКаркуша Клара
Ну чому, ми все жития працювали і добре заробляли, багато чого надили, багато нерухомості, наприклад.
Я до війни сумку за 3К $ тільки так купувала, зараз не можу.
ото бідося
, може тобі дозичити грошенят га ????
Бокс-орун• 13 ноября в 21:27
Ответ дляКручу хвости
И как вам в найме?
Ку-кусик• 13 ноября в 21:27
Ответ дляСонечко
Ищите
Кудряшка Сью• 13 ноября в 21:27
Ответ дляКаркуша Клара
Покажите, с какой сумкой сейчас ходите
Ку-кусик• 13 ноября в 21:28
Ответ дляСірничок
Да
Вас это раздражает? Так и вы богатейте
Каркуша Клара
• 13 ноября в 21:28
Ответ длязадумчивая мордочка
А для чого жалієтесь? Щоб що?
Удалено администрацией...
Кокосиха• 13 ноября в 21:28
Ответ дляСонечко
чому ви думаете, що це неможливо?
У мене з/п значно менша, але у моєї керівниці до війни була офіційна 4500 дол, зараз така ж, але в гривнах. Тобто в доларах вже менша.
Моя близька подруга може спокійно купити сумку за 3 тис евро, у неї власний бізнес, оптова торгівля продуктами харчування.
Друг чоловіка займається виробництвом дронів, чи комплектуючих, ну тут без коментарів. Гарно піднявся, робить важливу справу. Багато де і як можна чесно заробити гроші в Україні. Просто це точно не для всіх. Але так само і в інших країнах.
Сірничок• 13 ноября в 21:28
Ответ дляКу-кусик
Да
Вас это раздражает? Так и вы богатейте
Ку-кусик• 13 ноября в 21:28
Ответ дляКручу хвости
Заметила давно что бедные пытаются всячески опустить человека побогаче на свой уровень
А падение у богатого дохода- для них праздник
Зависть
задумчивая мордочка• 13 ноября в 21:30
Ответ дляКаркуша Клара
Удалено администрацией...
А чому ви мені тикаєте?) Чому така зла? Бо сумку не можеш купити?)
І де ви жовч побачили?
Так, я не вірю що у вас немає грошей.
А зла от повно, дивіться, бо куча хвороб від нервів.
І де ви жовч побачили?
Так, я не вірю що у вас немає грошей.
Кручу хвости• 13 ноября в 21:29
Ответ дляБокс-орун
И как вам в найме?
Ну як... змінила вже дві роботи, зараз керівник нормальний , мозг не виймає, але я завжди план продажів виконую, то мене і не чипає особливо
Каркуша Клара
• 13 ноября в 21:29
Ответ дляКудряшка Сью
Покажите, с какой сумкой сейчас ходите
З тими які до війни купила і ходжу
Ку-кусик• 13 ноября в 21:29
Ответ дляСірничок
Вы хотите об этом поговорить?
Сірничок• 13 ноября в 21:30
Ответ дляКу-кусик
Вы хотите об этом поговорить?
вы в вопросы не въезжаете что снова на дурочку косите ?
Ку-кусик• 13 ноября в 21:30
Ответ дляСірничок
Просто не вижу смысла вам отвечать
Бокс-орун• 13 ноября в 21:30
Ответ дляКручу хвости
Морально не важко на когось працювати?