Каркуша Клара• 13 ноября 2025
В кого різко і категорично погіршилось фінансове становище від початку 2022 року
у звʼязку з війною, в кого категорично змінилися умови життя через війну.
Мова йде не про загальну ситуацію, як от : сижу без світла як і всі, а конкретно у вашій сімʼї через обставини непереборної сили?
Результат:
вже голосів:
70 (53.85%)
Все змінилося в гіршу сторону
26 (20%)
Нічого не змінилось толком
21 (16.15%)
Мій варіант
13 (10%)
Ми і до війни жили незаможньо
Бокс-орун• 13 ноября 2025
Ответ дляКручу хвости
Важко було визнати, що треба зачинятись, що це кінець... та думала, що важко буде роботу знайти, що перерва велика в галузі, та вік 45+... але це як раз все швидко юудо, ще й вибірала куди виходити... а морально себе кажу, що все пройде, і війна не вічна, і життя також
Вибачте, ваше і життя теж… розсмішило)
І смішно і грішно
Тримаю свічку• 13 ноября 2025
Не понимаю,у кого вы спрашиваете, у тех,кто в Украине или у выехавших,или у всех?
Каркуша Клара
• 13 ноября 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
Удалено администрацией...
Я перепрошую, а в чому саме позор для українців?
Ку-кусик• 13 ноября 2025
Ответ дляМальдивирую
Вы реально с приветом или просто «одаренная» ? 20 комментов из 80 в теме — ваши. Харэ флуд свой множить , всю тему засрало , нормальных комментов не видно
Блин
Аж не ловко
Но вы можете так командовать дома
Здесь никак. Увы((
Аж не ловко
Но вы можете так командовать дома
Здесь никак. Увы((
Каркуша Клара
• 13 ноября 2025
Ответ дляТримаю свічку
У всіх питаю.
Сірничок• 13 ноября 2025
Ответ дляКу-кусик
Яжеговорила
Запала на три страницы всего лишь хватило
Удалено администрацией...
Мальдивирую• 13 ноября 2025
Ответ дляКу-кусик
Блин
Аж не ловко
Но вы можете так командовать дома
Здесь никак. Увы((
Аж не ловко
Но вы можете так командовать дома
Здесь никак. Увы((
Удалено администрацией...
Кручу хвости• 13 ноября 2025
Ответ дляБокс-орун
Вибачте, ваше і життя теж… розсмішило)
І смішно і грішно
Ну а що? це ж так і є...все минає
Каркуша Клара
• 13 ноября 2025
Ответ дляБокс-орун
Вибачте, ваше і життя теж… розсмішило)
І смішно і грішно
А що смішного?
Ку-кусик• 13 ноября 2025
Ответ дляКаркуша Клара
А що смішного?
Мне тоже интересно что человека рассмешило
Ответ дляКаркуша Клара
У всіх питаю.
Я в Украине,зарплаты не повышают, болячек за 4 года уже целый ворох + нужно родителям помогать, лекарства дорогие, коммуналка, продукты тоже. Хуже конечно стали жить,плюс из мелочей,но все же напишу: вместо того,чтобы купить книгу, например, нужно покупать павербанки,лампы и прочие приблуды,оно ломается всё. Подруга купила зарядную станцию два года назад, она поломалась, нужно новую покупать,не подлежит ремонту и так у всех какие-то проблемы...
Что фиолетовым не так?
Срочнокпсихологу• 13 ноября 2025
Розбомбили більшість виробництв у місті, звісно, погіршилося все.
Каркуша Клара
• 13 ноября 2025
Ответ дляLizavel
Что фиолетовым не так?
Ну це не якісь проблеми, це вимушені проблеми.
Кокосиха• 13 ноября 2025
Ответ дляPrervana
Я не знаю ни одного человека, у которого бы улучшилось финансовое состояние или хотя бы осталось на прежнем уровне. Но у меня в знакомых нет ТЦКшников, МСЕК и сотоварищей.
в оборонном производстве у всех все хорошо.
Срочнокпсихологу• 13 ноября 2025
Ответ дляКокосиха
Ви самі це придумали? Коли останній раз були в цехах?
Кокосиха• 13 ноября 2025
Ответ дляСрочнокпсихологу
я имела в виду не простых рабочих
Каркуша Клара
• 13 ноября 2025
Ответ дляLizavel
Не поняла, объясните
Я маю на увазі, що до війни, допустимо: зломалось авто, обікрали квартиру, не знаю там, лоханулась не туди гроші вклала і це були проблеми, по великому рахунку ми їх самі собі на голову знаходили, у всіх вони були різні, а тут майже у всіх одне і теж і все повʼязано з однією і тією ж ситуацією.
люблю_тортики• 13 ноября 2025
Ответ дляФоточки нема
У мене, як і у всіх бюджетників(освіта, культура, медицина), катастрофічна матеріальна ситуація. Тарифну сітку чотири роки не змінюють, ставки мізерні, зарплатня довоєнна. А ціни вже виросли втричі.
Не знаю хто ставить фіолетових тіток, але це діюча на сьогодні тарифна сітка. І ставки. В мене особисто 13 розряд, як у завідувачки бюджетного закладу. Ставка 7253. Навіть з надбавками виходить мізер. чотири роки тому вистачало, зараз, з цими цінами, вже ні про що.
А як же 4000$ вчителям? Знову на**али
Ответ дляКаркуша Клара
Помимо этих проблем в каждой семье добавилось ещё куча в связи с войной,да,а у некоторых это не проблемы,а горе,самое настоящее
Кокосиха• 13 ноября 2025
Ответ дляLizavel
Особенно на заводе Артём все хорошо, только прилетов сколько было с жертвами?
я писала о сфере, которая сейчас развивается и финансируется. Вопрос был о том, у кого улучшилось положение.
Небольшие компании, которые обслуживают фронт. Назовем это так, больше писать не буду.
Но конечно это незначительный % от всего населения Украины, у подавляющего большинства все стало хуже, и через войну и рост цен и хорошо, если еще жилье уцелело.
Каркуша Клара
• 13 ноября 2025
Ответ дляValentina shop2020
Естественно
А ви не хотіли б повернути награбоване? Вас совість не мучить?
Не вмію заміряти• 13 ноября 2025
Думала что-то по теме прокомментировать, но потом увидела коммент автора про сумку за 3к баксов и пропало желание.
В Украине бы выжить на самом деле, а не вот это вот все.