Потужна махіна• 13 ноября в 23:02
Як же я мрію побути на його концерті
І я про Артема Пивоварова. Зараз весь Тік-ток заповнений його свіжими концертами. Навіть через екран відчувається ця величезна енергія. А пісня «Земле моя», а його подяка Рибчинському, а його хор, а шоу яке неймовірне. Це просто справжнє свято, це щось надто сильне
ВетерВполе• 13 ноября в 23:05
Ответ дляНуКаНаКа
Мені не подобається його голос. Він наче в ніс співає
А дёргается как будто болезнь Паркинсона
Області пітьми• 13 ноября в 23:06
Класний концерт, була недавно в Нью Йорку і на тайм сквер на виступі де його поліція « прогнала@
Малая еще та• 13 ноября в 23:06
Було багато його концертів і квитки на різний бюджет, можна було і сходити, якщо ви в Україні
MacOS-ница• 13 ноября в 23:07
Я видалила тік ток, а в інстаграмі в реках також багато відео з його концертів. Теж не відмовилась би сходити.
Потужна махіна
• 13 ноября в 23:09
Ответ дляАшолюдискажуть
А я на Имеджн Драгонс была )
Оу, це також кайф 👍
Малая еще та• 13 ноября в 23:09
Ответ дляАшолюдискажуть
А я на Имеджн Драгонс была )
І шо? На ньому не лише ви були
Ашолюдискажуть• 13 ноября в 23:09
Ответ дляМалая еще та
І шо? На ньому не лише ви були
Ничо. Я ж не спрашиваю хто такой Пивоваров, хоть и не знаю.
MacOS-ница• 13 ноября в 23:09
Ответ дляАшолюдискажуть
А я на Имеджн Драгонс была )
Ааа, туди я хочу ще більше
Кавуся• 13 ноября в 23:11
Ответ дляАшолюдискажуть
А я на Имеджн Драгонс была )
Ми на липень на The Weeknd придбали квитки :)
Потужна махіна
• 13 ноября в 23:15
Ответ дляАноним_Русалка
Боооже нашли звезду
сколько вам лет?
Так, він таки зірка! Артист з великої літери. Тільки така людина збиратиме підряд сім Палаців Спорту!!!
Щедрик• 13 ноября в 23:28
А я провтыкала все билеты на system of a down. Только сегодня узналато их туре по Европе... (((( обидно до отчаяния
Штора с кисточкой• 13 ноября в 23:37
Згодна, що пісні не погані, але який не приємний голос! Не хочу порівнювати ні з чим, скажу, що просто не можливо слухати