Апрель Ивановна• 14 ноября в 04:33

Дезодорант з 90-х

Можливо хтось пам´ятає дешевий дезодорант в рожевій пляшечці з квітковим принтом, який продавався наприкінці 90-х, і можливо на початку 2000-х? Дуже подобався той аромат, але в інтернеті нічого схожого знайти не можу(
Помеха справа• 14 ноября в 04:33
Их нет давно, то турция была
автор Апрель Ивановна • 14 ноября в 04:34
Ответ дляПомеха справа
Их нет давно, то турция была
А може знаєте якусь сучасну туалетну воду зі схожим запахом? І як доречі називався той дезодорант?
Замрійлива• 14 ноября в 04:39
Ответ дляАпрель Ивановна
Fa?
Помеха справа• 14 ноября в 04:44
Ответ дляАпрель Ивановна
Не помню уже))) их много у них видов было
Барабан для дорослих• 14 ноября в 04:44
Лямур?
Помеха справа• 14 ноября в 04:45
Ответ дляАпрель Ивановна
Хотя, походите по мелким магазинчикам у рынков, переходов и т.д., где флер и подобное продают, вдруг и есть
Українська зірочка• 14 ноября в 04:46
Элеганс?
автор Апрель Ивановна • 14 ноября в 04:47
Ответ дляУкраїнська зірочка
Элеганс?
Ні, точний ніякий з цих. Мені здається що там дзінтарс писало, але то не точно.
Ответ дляБарабан для дорослих
Лямур?
Ні, точно не воно
Українська зірочка• 14 ноября в 04:48
Ответ дляАпрель Ивановна
Не помню таких. Импульс еще помню, у нас вся школа им пользовалась в конце 90х
Файно Замало• 14 ноября в 04:57
Ответ дляУкраїнська зірочка
А у нас був цей в тренді. Якраз кінець 90-х. Він мені здавався таким ароматним і неповторним. Особливо в яскравому жовтому флаконі
Скіфська пектораль• 14 ноября в 05:09
Ответ дляАпрель Ивановна
Ні, точно не воно
Автор, вы вспомнили и решили купить дезик, которым пользовались лет тридцать назад?
Астановитесь• 14 ноября в 06:47
Ответ дляФайно Замало
У нас також цей був модний. Так мені подобався )))
Бентливуман• 14 ноября в 06:48
Импульсы и чарли
автор Апрель Ивановна • 14 ноября в 06:48
Ответ дляСкіфська пектораль
Ностальгія чомусь накрила, захотілося такий або схожий запах знайти)
Голодаю• 14 ноября в 07:34
Ответ дляУкраїнська зірочка
Элеганс?
А мене був другий, такий гарний
Дарина-Aha• 14 ноября в 09:08
Ответ дляБарабан для дорослих
Лямур?
ООО, я его обожала)
Админко• 14 ноября в 11:52
дезодорант ’ Chic’ був у рожевій пляшечці з квітковим принтом, він мав найсолодший аромат з лінійки
Українська зірочка• 14 ноября в 12:48
Ответ дляФайно Замало
Помню, этот кокос в сером сногсшибательный просто, но он был дороже и не все покупали