ПодругаМужа• 14 ноября в 07:31

С 15 ноября украинцам начнут выдавать тысячу гривен "зимней поддержки"

Тысячу гривен "зимней поддержки" украинцам начнут раздавать с 15 ноября - за счет сокращения расходов на программы социальной защиты детей и поддержку малообеспеченных семей.

Об этом сообщает ЭП со ссылкой на сопроводительные документы к постановлению Кабинета министров.

Власти ожидают, что деньги получат 11 миллионов граждан. Соответственно, расходы составят 11 млрд грн.

Для этого расходы по программе "Социальная защита детей и семьи" уменьшат на 3,042 млрд грн, по программе "Поддержка малообеспеченных семей" - на 1,483 млрд грн. Остальное возьмут уже из имеющейся программы.

Выплату могут получить граждане старше 18 лет и родители или опекуны за каждого ребенка. Заявку можно подать в "Дие" до 24 декабря.

Отмечается, что потратить деньги можно до 30 июня 2026 года на коммунальные услуги, бакалейные магазины, супермаркеты, аптеки, книги, благотворительность, почтовые услуги.

Премьер-министр Юлия Свириденко также заявила, что подать заявку на единоразовую выплату тысячи гривен в рамках правительственной "зимней поддержки" можно будет с 15 ноября по 24 декабря.

По ее словам, оформить помощь можно будет для себя и ребенка.

Деньги же можно будет получить двумя способами:

через приложение "Дия" - после обработки заявки деньги поступят на карточку "Национальный кэшбек". Потратить их можно будет на коммунальные услуги, лекарства, продукты украинского производства, почтовые услуги, книги, благотворительность и донат;
в отделении Укрпочты - деньги придут на специальный счет. Их можно будет потратить на товары украинского производства в отделениях Укрпочты, на оплату коммунальных услуг и донатов.
Творю чудеса• 14 ноября в 15:55
Ответ дляНЛОша
Вы для начала узнайте за счет кого они эту тысячу будут давать. У кого совести нет, берите, не привыкать
и что, вы думаете те тысячи которые мега-совестливые люди не взяли, отдадут обратно малоимущим? у мамы пенсия 4,5 тысячи - если она возьмет эту тысячу чтобы хоть заплатить за отопление в доме - она не имеет совести??? совести не имеют наши казнокрады, а не те кто оформляет тысячу, чтобы получить от них хоть что-то
автор ПодругаМужа • 14 ноября в 15:57
Ответ дляТворю чудеса
Оформляю завтра же!
Кили и Манджаро• 14 ноября в 15:59
Ответ дляПошаманю
Хай в ж... собі ту зелену тисячу засунуть
Не берите
Просто каралева• 14 ноября в 16:01
Ответ дляПрилипало
Я візьму, бо інакше вкрадуть. В кафе сходжу.
В кафе не можна на неї ж наче
Просто каралева• 14 ноября в 16:04
Ответ длякуркулиха
А без дии через укрпочту кто-то оформлял? В прошлом году моей маме там сказали, что только пенсионерам через почту дают.
Я не оформляли, так как там, насколько люди разбирались, надо давать согласие на открытие банковской информации о себе.
У вас не оформлений нацкешбек? За прививки ковідні не брали гроші? Не впо?
Просто каралева• 14 ноября в 16:09
Ответ дляГладиолус
Дивітьмя не продайтеся за копійки
Тю, як воно положено нам, то чому не взяти і купити щось потрібне? Навіть в черзі ж за ними не треба стояти принижуватися. Пару хвилин і оформлено. Не бачу тут продажності, від вас же не вимагають чогось взамін. А в казки про розкриття таємниці не вірю, але навіть якщо і так, то вона давно порушена, а не через тисячу. Та і мені нічого приховувати все рівно.
автор ПодругаМужа • 14 ноября в 16:10
Ответ дляПросто каралева
Сейчас не знаю людей у кого нет банковской карты, просто не знаю таких...
Просто каралева• 14 ноября в 16:12
Ответ дляПухнасті штани
Я в прошлом году подала заявку в приват банке в 20 числах января, в итоге ничего не получила, денег нет и всё От вам потужна зымова пидтрымка от потужного.
Може, ви, як моя бабуся, кілька разів намагалась, воно збоїло, ідентифікацію не проходило, до кінця так і не вийшло подати заявку. Тільки на третій раз вийшло. У вас був статус ’в розробці, очікуйте результату впродовж трьох тижнів’ (я точно не пам´ятаю термін, але шось типу)?
Гарнюнька• 14 ноября в 16:31
Ответ дляПросто каралева
Ну, в мене, до прикладу, нічого з переліченого нема, прививки від ковідошизи теж не отримувала напевно, тому і зеленої іудиної тисячі теж не потребую, гидую
Сама купляю квіти• 14 ноября в 16:34
Ответ длякуркулиха
З Укрпоштою будьте уважні. Минулого року моя родичка отримала ту тисячу на Укрпошті, хотіла нею розрахуватися за Е/енергію, гроші з неї списали , але кошти на її рахунок в обленерго так і не прийшли. Нічого довести вона так і не змогла. Людина старенька 80 років, куди їй бігати по інстанціям та добиватись справедливості. І треба на Укрпошту йти зразу, бо можуть сказати, що Вам відмовили,щоб був час подати повторну заявку. І обов*язково запишіть номер заяви
Марічка• 14 ноября в 16:36
Візьму, як ми не візьмемо бо горді то більше тупо розворують. Владу не підтримаю ні за які гроші
куркулиха• 14 ноября в 16:44
Ответ дляСама купляю квіти
Ого, спасибо!
Просто каралева• 14 ноября в 16:50
Ответ дляГарнюнька
А що саме чи кого ви зраджуєте, коли берете тисячу?)
автор ПодругаМужа • 14 ноября в 16:51
Ответ дляПросто каралева
Где тут 0?• 14 ноября в 16:55
Ну все кінець епохи бідності!
Гага Газу• 14 ноября в 16:57
Ответ дляПросто каралева
В кафе не можна на неї ж наче
Можна.
Просто Фіфа• 14 ноября в 16:59
Инфа
автор ПодругаМужа • 14 ноября в 17:02
Ответ дляГладиолус
Дивітьмя не продайтеся за копійки
Еще в прошлом году продалась, и в этом планирую.
from Ukraine• 14 ноября в 17:06
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Подружка в міністерстві нашепташа шо 12 лямів на це діло. Вони просто надіються шо люди щадонатять ці гроші от я не хотіла їх брать, але таки візькґму і потрачу на себе
Удалено администрацией...
Просто каралева• 14 ноября в 17:23
Ответ дляГага Газу
Можна.
Хм, цікаво, не бачила цю інформацію. У яких?
Гарнюнька• 14 ноября в 18:14
Ответ дляПросто каралева
вам не зрозуміти, вам і бліни з лопати зайдуть
Просто каралева• 14 ноября в 18:24
Ответ дляГарнюнька
Іуда зраджував Христа, ви провели паралель, тому я і перепитала. Я просто хотіла дійсно почути відповідь, щоб зрозуміти для себе, чому, окрім принципу чи, можливо, багатства, людина відмовляється від того, що їй положено, як і всім, але замість відповіді ви вирішили образити і принизити. Ок.
Натомість я візьму, бо потребую. І якщо моя дитина з інвалідністю попаде під ще одну анонсовану зимову допомогу 6500грн, яку можна витратити на одяг, я її теж візьму.
Гарнюнька• 14 ноября в 18:29
Ответ дляПросто каралева
не блюзнірствуйте і не прикривайте свою продажність дитиною-інвалідом. Ви би і без неї взяли. Відмовляюся, бо гидую бодай щось брати від іуд, котрі зливають Україну рашці. Дякувати Богу, батьки виховали людиною і привили моральні цінності, притаманні людині.
Зи, я Вас не ображала, я констатувала факт
Просто каралева• 14 ноября в 18:33
Ответ дляГарнюнька
Щодо не ображали - риторичне питання. Ви мене не знаєте, щоб так висловлюватися і переходити на особистості. Я росію, можливо, більше вас ненавиджу, але ж вам видніше, який ярлик навісити і не один
Гарнюнька• 14 ноября в 18:37
Ответ дляПросто каралева
хто росію ненавидить, не бере подачки від її зелених холуїв. От і вся правда, котру потрібно знати
Просто каралева• 14 ноября в 18:41
Ответ дляГарнюнька
Типу це президент вам особисто її дає з кишені, ще й повагу взамін вимагає - ну це смішно
А щодо моральних цінностей, то мене батьки вчили, що людяність - це доброта і людей не ображати. А не брати грошову допомогу, яка з моїх же податків і береться в тому числі
Гарнюнька• 14 ноября в 18:43
Ответ дляПросто каралева
ще раз, констатація продажності - не образа, а ваші виправдовування своєї неперебірливості - тільки тому підтвердження. А всього лиш написала про свою позицію, а ви все доганяєте і доганяєте, відбілюєте свою совість і відбілюєте.... вмовляйте себе й далі
Просто каралева• 14 ноября в 18:45
Ответ дляГарнюнька
Тобто, якщо я людині скажу, що вона тупа, до прикладу, чи негарна - це буде теж моя позиція, констатація очевидного факту, а не образа? Цікава логіка
Мяо мой мяо• 14 ноября в 20:04
Ответ дляCopy-Paste
В минулому році не брала, в цьому оформлю. На себе та дитину. Пішли вони в с..раку
А чому не брали? Хоч на донати пустити, всерівно просруть.
Мяо мой мяо• 14 ноября в 20:06
Соціал нам дотують, на відміну від війни. Частина цих коштів перетече в донати по любому.